For Your Beauty, Basic, Szczoteczka do twarzy

For Your Beauty, Basic, Szczoteczka do twarzy

Pojemność 1 szt

Szczoteczka o gęstym, ale bardzo miękkim i drobnym włosiu, które nie podrażnia skóry. Doskonale oczyszcza pory i złuszcza martwy naskórek przy jednoczesnym masowaniu poprawiającym ukrwienie i koloryt cery. Szczoteczka ma wygodną rączkę. Łatwa w utrzymaniu w czystości.
Dostępna w kolorze białym i różowym.

inne
do twarzy
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Zbyt ostra.

Nie mam bardzo wrażliwej twarzy, ale szczoteczka okazała się mega ostra... Mycie nie było przyjemnością, a wręcz katorgą. Dałam jej kilka szans, ale za każdym razem było tak samo. Także nie wypowiem się, czy dobrze oczyszcza...

Ale... dobrze sprawdza się do ścierania kurzu z trudno dostępnych miejsc ;)

Mi nie pasuje

Dla mnie zbyt sztywna. Komuś innemu może spasować, bo fajnie oczyszcza, jednak mocno drapie. Przyjemnie leży w ręce, łatwa w utrzymaniu w czystości z uwagi na włosie syntetyczne.

Nie dla każdego

Moim zdaniem jest zbyt twarda. Osobiście dla mnie, nie pasuje. Niestety. Mam podrażnioną skórę po wykorzystaniu tej szczoteczki, ale to chyba przez to że mam baaardzo delikatną skórę...

Fajna

Szczoteczka jest bardzo fajna, świetnie oczyszcza moją twarz z zanieczyszczeń i resztek makijażu. Jest to też dobry masarz dla skóry i ogólnie dla regeneracji

super

mi się spodobało bo ja lubię peelingi do twarzy, a ta szczoteczka powoduje że twarz staje czerwoną. Dla mnie to jest ok, ale na przykład moja siostra ma bardzo wrażliwą skórę to jej w ogóle nie pasuje, tak że ta szczoteczka nie dla każdego

taki sobie

Fajnie sprawdzi się osobom, które mają mało wrażliwą skórę i nie mają skłonności do naczynek czy rumienia, bo inaczej nawet stosowana delikatnie i na noc, rano powodowała większe niż zwykle zaczerwienienie. Ale nie podrażniała mnie w sposób bardzo odczuwalny - nie przesuszyła mnie, nie dała uczucia pieczenia

Dobra i tania szczoteczka

Szczoteczka jest dosyć twarda trzeba stopniowo się do niej przyzwyczajać, tak aby nie przesadzić za pierwszym razem. Szczoteczka dobrze oczyszcza pory i złuszcza martwy naskórek. Bardzo przyjemnie jej się używa, jest bardzo trwała, cieżko ją zniszczyć. Wygodna w użytkowaniu, ładna. Nie widzę żadnych minusów, no i cena, bardzo tania i fajna sprawa.

NAJLEPSZA MIMO, ŻE TANIA

Ta szczoteczka świetnie oczyszcza moje poty (a mam ich sporo) i do tego złuszcza martwy naskórek. Skóra jest po użyciu jej z żelem oczyszczającym delikatna, miekka i wygładzona. Włoski są miłe w dotyku nie są twarde. Kupuję ją od kilku lat jak tylko zużyję wymieniam na nową :)

ok

Tez kupilam ta szczoteczke z polecenia dziewczyn. Rzeczywiscie jest trochę twarda ale skora pozniej sie przyzwyczaja. Nie wiem czy to ma jakis z nią związek ale po pierwszych kilku uzyciach zacząl luszczyc mi sie naskorek, moja twarz kilka dni wygladala jak po wizycie u kosmetyczki po zabiegu z kwasami. Moim zdnaiem warto kupic.

Nic nadzwyczajnego

Szczoteczka spełnia swoje zdanie, ale nie powiem, żeby mnie zachwyciła. Oczywiście jest dobrze wykonanym produktem i nie można jej tego odmówić.
Mimo wszystko włosie jest dla mnie trochę zbyt twarde, a innych wariantów tej szczoteczki nie ma.

Zbyt twarda

Produkt zakupiłam z polecenia jednej z youtuberki. Produkt, dostępny, w miarę tani, ja mam w wersji z zaokrągloną rączką i zamknięciem na główkę z włosiem.
Niestety nie było możliwości wyboru ostrości włosia ( jak to mamy np. przy szczoteczce do zębów), więc wzięłam co było. Przy pierwszym myciu zauważyłam, że włosie szczoteczki jest zbyt twarde jak dla mojej skóry i zwyczajnie ją podrażnia. Nie jestem w stanie wymasować nią twarzy i dokładnie jej oczyścić. Niestety u mnie ten gadżet się nie sprawdził....

Świetna

Kupiłam ją, ale na początku chciałam jej używać do peelingu dekoltu, ponieważ bałam się, czy nie będzie za mocna na twarz.
Jednak po rozpakowaniu miło mnie rozczarowała, ponieważ okazała się bardzo miękka, dobrze wykonana a włosie było bardzo elastyczne.
I muszę przyznać że szczotka spisuje się świetnie, jest bardzo delikatna dla skóry a żel do mycia twarzy dobrze się pieni.
Z pewnością jest warta wypróbowania.