For Your Beauty, Basic, Szczoteczka do twarzy

For Your Beauty, Basic, Szczoteczka do twarzy

Pojemność 1 szt

Szczoteczka o gęstym, ale bardzo miękkim i drobnym włosiu, które nie podrażnia skóry. Doskonale oczyszcza pory i złuszcza martwy naskórek przy jednoczesnym masowaniu poprawiającym ukrwienie i koloryt cery. Szczoteczka ma wygodną rączkę. Łatwa w utrzymaniu w czystości.
Dostępna w kolorze białym i różowym.

inne
do twarzy
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Dobra i nie powoduje podrażnień

Chyba jak każda z nas tu recenzujących obawiała się jednego - czy będzie bezpieczna dla naszej skóry? Czy będzie powodować podrażnienia? Czy będzie sprawiała ból podczas używania?
Na szczęście na te pytania odpowiem jednym zdanie - 3 x nie :)

Szczoteczka jest w pełni bezpieczna, miękka, nie powoduje podrażnień, ranek, ani bólu. Aplikacja nią jest łatwa i przyjemna

Na plus bardzo niska cena, ja kupiłam ją za 9,99zł :)

Tania i dobra

Szczoteczka ma bardzo miękkie włosie. Pięknie oczyszcza skórę, a jednocześnie jej nie podrażnia. Jestem zachwycona jej działaniem i tym, że można ją kupić za tak przystępną cenę.

Bardzo dobra, miękka szczoteczka do domowej pielęgnacji

To moja druga szczoteczka z firmy For You Beauty. Bardzo ją lubię i polecam za każdym razem z czystym sumieniem. Jest solidnie wykonana, ma wygodną rączkę i bardzo miękkie włosie, które się nie odkształca. Dokładnie oczyszcza twarz, szyję i dekolt, poprawia krążenie, dobrze radzi sobie z porami oraz idealnie sprawdza się jako szczoteczka do różnych peelingów- enzymatycznych, drobno i grubo ziarnistych. To taki must have do taniej, skutecznej i domowej pielęgnacji. Znalazłam nawet dla niej zastosowanie kiedy już jest zbyt zużyta do mycia twarzy- świetnie radzi sobie z fugami w łazience ????

Nie podrażnia

Kupując ją trochę się obawiałam, że będzie podrażniać moją skórę, jednak okazało się że jest przyjemna i miękka w dotyku, nie podrażnia ale przyjemnie złuszcza martwy naskrórek. Używam codziennie rano i widze różnicę, krem dużo fajniej się wklepuje po użyciu jej. kupiona przez internet

Nie dla każdego

Niestety dla mnie ta szczoteczka okazała się nieodpowiednia. Jej włosie jest zbyt twarde. Mam cerę mieszaną i o ile jeszcze dyskomfort podczas jej używania w strefie T był do przyjęcia, to na suchej i wrażliwej skórze policzków był nie do zaakceptowania. Myślę, że dla osób z mniej delikatną skórą może okazać się bardzo dobra, bo da się nią wykonać zarówno peeling, jak i masaż, ale dla wrażliwców zdecydowanie odradzam.

Niezbędny gadżet.

Odkąd zakupiłam tą szczoteczkę, nie wyobrażam sobie pielęgnacji bez niej. Szczoteczkę używam codziennie w raz z żelem do mycia twarzy. Na początku troszkę drażniła mnie twardość włosia ale z czasem się przyzwyczaiłam i można to uczucie można porównać do peelingu. Stosując ten produkt zauważyłam, że na mojej skórze zaczęło pojawiać się coraz mniej wyprysków ponieważ szczoteczką można dokładnie oczyścić twarz, skóra po tym jest gładka i odświeżona. Jest bardzo wytrzymała, trudno ją zniszczyć jednak ze względów higienicznych często ją wymieniam.

Fajna.

Szczoteczka fajnie usuwa zanieczyszczenia twarzy oczyszcza pory oraz wygładza twarz. Nie jest zbyt ostra zbyt delikatna tez nie taka po środku wydaje mi się ze nie nadaje się zbyt do codziennego użytku. Ale mam dla niej super zastosowanie robie nią peelingi twarzy sprawdza się do tego rewelacyjnie.!!!!

Zbyt ostra.

Nie mam bardzo wrażliwej twarzy, ale szczoteczka okazała się mega ostra... Mycie nie było przyjemnością, a wręcz katorgą. Dałam jej kilka szans, ale za każdym razem było tak samo. Także nie wypowiem się, czy dobrze oczyszcza...

Ale... dobrze sprawdza się do ścierania kurzu z trudno dostępnych miejsc ;)

Mi nie pasuje

Dla mnie zbyt sztywna. Komuś innemu może spasować, bo fajnie oczyszcza, jednak mocno drapie. Przyjemnie leży w ręce, łatwa w utrzymaniu w czystości z uwagi na włosie syntetyczne.

Nie dla każdego

Moim zdaniem jest zbyt twarda. Osobiście dla mnie, nie pasuje. Niestety. Mam podrażnioną skórę po wykorzystaniu tej szczoteczki, ale to chyba przez to że mam baaardzo delikatną skórę...

Fajna

Szczoteczka jest bardzo fajna, świetnie oczyszcza moją twarz z zanieczyszczeń i resztek makijażu. Jest to też dobry masarz dla skóry i ogólnie dla regeneracji

super

mi się spodobało bo ja lubię peelingi do twarzy, a ta szczoteczka powoduje że twarz staje czerwoną. Dla mnie to jest ok, ale na przykład moja siostra ma bardzo wrażliwą skórę to jej w ogóle nie pasuje, tak że ta szczoteczka nie dla każdego