Lierac, Gel Demaquillant Fraicheur (Żel do mycia dla cery normalnej i mieszanej)

Doskonale zmywa makijaż i zabrudzenia osadzające się na skórze w ciągu dnia. Nie powoduje przetłuszczania skóry. Reguluje pracę gruczołów łojowych.
Główne składniki i ich działanie:
- Łopian i grapefruit - wyciągi roślinne regulujące pracę gruczołów łojowych.
- Kwas hialuronowy - nawilża.

Skład: Aqua, Citrus Grandis (Grape Fruit) Fruit Extrat, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Laureth Sulfate, Magnesium Laureth Sulfate, Sodium Laureth 8 Sulfate, Magnesium Laureth 8 Sulfate, Sodium Oleth Sulfate, Magnesium Oleth Sulfate, Bis Peg-18 Methyl Ether Dimetyl Silane Decyl Glucoside, Capryl ic/Capric Triglyceride, Acrylates C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Arctium Majus Root Extract, Peg-4 Rapeseedamide, Styrene/Acrylates Copolymer, Propylene Glycol, Tromethamine, Polyquaternium-10, Hyaluronic Acid, Xantan Gum, Menthoxypropanediol, Tetrasodium Edta, Parfum, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid

Cena: ok. 70zł / 200ml
/s/

Żałuję zakupu

Ten żel ma dla mnie 3 zasadnicze wady:
- wogóle nie zmywa makijażu
- trudno się go zmywa z twarzy, jak jakąś silikonową maseczkę (może to za sprawą kwasu hialuronowego)
- szczypie w oczy
Od ponad 2 lat używałam LRP Toleriane, który jest idealny (sprostuje moim oczekiwaniom, co do tego typu produktów)- zmywa make up, nie szczypie, jest mega wydajny i nie wysusza skóry. A wcześniej były pianki- Biotherm i Vichy Oligo, tak więc od jakiś 5 lat nie miałam problemów z oczyszczaniem twarzy. Zawsze miałam pod ręką coś, czym oczyszczałam twarz i już (nie musiałam się przy tym irytować).
Tego żelu używam z niezadowoleniem. Nie pasuję mi ta maziasta konsystencja, po zmyciu twarz jest cała zanieczyszczona od próby zmycia make upu- tusz jest na całej twarzy, a następnie po toniku zostaje na waciku sporo innych brudów. Zanim ktoś zarzuci, że można robić demakijaż innymi produkatami, dodam, że pozostałe produkty jakie stosowałam nie robiły takich problemów, a mleczek i tym podobnych nie toleruje, tak więc kompletnie nie widzę powodów dla których miałabym się wypowiadać przychylnie o tym produkcie. Używam razem z tonikiem Lieraca.
Jedyne zalety to to, że ten duet nie wysusza czy nie podrażnia mojej mieszano- naczynkowej cery i faktycznie estetyczne opakowanie. Ale swojej podstawowej funkcji na mojej twarzy wogóle nie spełnia.

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

BDB dla tłustej i mieszanej

Delikatny i równocześnie świetnie czyszczący żel do mycia twarzy. Przyjemny zapach. Nie szczypie w oczy. Nie wysusza skóry jak mydło. Jest bardzo wydajny mam pierwsze opakowanie żelu w tym czasie zużyłam już 3 pudełka kremu. Estetyczne i super wygodne opakowanie.

Używam tego produktu od:4 miesiące