Clarins, Eye Liner (Tusz do kresek w pisaku)

Clarins, Eye Liner (Tusz do kresek w pisaku)

Nowa wersja linera tym razem w formie pisaka z pędzelkiem. Tusz uwalniany przez pokręcenie zakrętką. Nakłada się szybko i łatwo. Długotrwała formuła. Dostępny w kolorze czarnym, brązowym i fioletowym.

Cena: 18GBP / 5ml
/s/

ciapie sie i chlapie

Jestem rozczarowana tym kosmetykiem. Uwazalam Clarins za calkiem dobra marke z fajnymi produktami. no i kupilam sobie ten pisak, bo mial byc i trwaly i hipoalergiczny, i w ogole bomba.
Trwalosc - srednia. Jesli mam spokojny dzien, tzn. nie poce sie, skora mi sie nie przetluszcza, nie pada, nie lzawia mi oczy, jest ok, ale lubi sie zluszczac - a jesli nie to sie porfornie rozmazuje
Aplikacja - koniecznie trzeba pamietac, zeby potrzasnac opakowaniem, bo jak nie, to wyleci szara woda. Poza tym ten aplikator, albo dozuje za malo, albo na tyle duzo, ze leje sie tusz po powiece...
Nie polecam, bo o niebo lepszy jest tusz w kalamarzyku Joko.

Używam tego produktu od:3 mies

rozczarowanie

Kupiłam ten liner zachęcona przez sprzedawczynię w Douglasie. Wcześniej miałam dwa linery w pisaku Lancome, z których byłam bardzo zadowolona i po ich zużyciu chciałam sprawić sobie nowe, ale akurat nie było. Pani zapewniałą mnie, że ten liner również jest w pisaku, ale tak naprawdę to dozownik zakończony cienkim pędzelkiem. Plusem jest to, że przy pewnej dozie szczęścia można nim namalować naprawdę ładną kreskę. Niestety bardzo rzadko mi się to udaje, a z linerami mam dość dużą wprawę. Tutaj jest tak, że kręci się dozownikiem, który uwalnia tusz i bardzo często zdarza się, że jak przekręcę raz to pędzelek jest zbyt suchy, a jak przekręcę po raz drugi tuszu wypływa za dużo i rozlewa się na powiece. Juz kilka razy musiałam zmywać cały makijaż z oka przez ten liner. Nie mam do niego cierpliwości i na pewno nie kupię więcej eyelinera z takim pędzelkiem i dozownikiem, zwłaszcza za cenę 105 złotych.

dobry

Nie mam dużego doświadczenia z płynnymi linerami dlatego nie dam więcej gwiazdek na razie. Jest bardzo trwały, nie rozmazuje się ani nie odbija na powiece. Dość łatwo się nakłada, po przekręceniu końcówki najlepiej przejechać pędzelkiem po dłoni, żeby nadmiar pozostał. Mam kolor brązowy - ładny, z połyskiem. Nie ma problemów ze zmywaniem.

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1