Bell, Zig - Zag Volume Collagen Mascara (Tusz do rzęs)

Bell, Zig - Zag Volume Collagen Mascara (Tusz do rzęs)

Nowa maskara Zig - Zag pogrubia, wydłuża i unosi każdą rzęsę. Potrójne działanie zapewnia innowacyjna formuła tuszu m.in. z kolagenem i prowitaminą B5 oraz nowoczesną szczoteczką z trzema długościami włosków.

Super

Jestem pod wrażeniem tego tuszu.Nie dawałam mu szans,kiedyś kupiłam spontanicznie.Mam już go trochę czasu i nie chce się skończyć(w sumie to plus).Rzęsy pogrubia,wydłuża i podnosi.W sumie zgadza się z opisem producenta.Wcześniej stosowałam tusze z wyższej półki i stwierdzam,że ten dorównuje im jakością i trwałością.Jest mocno czarny,nie kruszy się,nie uczula.W sumie same pozytywy mogłabym o nim pisać.Dla mnie jeden z najlepszych jakie miałam.

Taki sobie

Nie osypuje się, pozostaje na swoim miejscu, nie kruszy się i nie zbija. Pogrubia i zagęszcza, ale słabo. 2 warstwy to za mało, a przy trzeciej rzęsy się sklejają. Jeśli chodzi o pokrycie rzęs (najmniejsze włoski też pokrywa).

dla wielbicielek naturalnego looku

Niestety mnie ten tusz nie zachwycił. Kupiłam go pół roku temu i przy pierwszym malowaniu, stwierdziłam, że jest zdecydowanie zbyt rzadki, rzęsy były jedynie lekko pogrubione i w zasadzie tyle. Pomyślałam, że się nie poddam i będę go systematycznie używać, z czasem zgęstnieje i wtedy już będzie ok, niestety po miesiacy nadal ok nie było i go odstawiłam. Po pół roku wygrzebałam go z kosmetyczki, aby dać mu ostatnia szansę. Efekt ? Wylądował w koszu...

Ilość zużytych opakowań: pół

REWELACJA

Rewelacyjny tusz za niską cenę, jak dla mnie jest lepszy od wielu drogich zagranicznych. Podkręca i nie skleja rzęs.
Zalety: tani, podkręcający, wydłużający i delikatnie pogrubiający, a właściwie można powiedzieć, że zagęszczający rzęsy

Wady: brak

super tusz w niskiej cenie

+wydłuża
+pogrubia
+podkręca
+fajna wygodna szczoteczka
+rzęsy po prostu fajnie wyglądają
+cena

-dostępność

chętnie kupilabym ponownie, niestety nigdzie nie mogę go znaleźć :<

Dla mnie ekstra:)

To zdecydowanie mój tusz. Długo szukałam idealnego, kończyło się na tym, że nigdy nie miałam kupionego drugiego opakowania. Dla mnie idealny, ale maluję rzęsy kilkakrotnie i wtedy jest super efekt, zawsze tak malowałam rzęsy, więc nie jest dla mnie problemem, że trzeba kilka warstw nałożyć. Bardzo wydajny, mam wrażenie, że opakowanie się wręcz nie zużywa :)Utzymuje się od rana do wieczora, w niezmienionej formie, nic się nie kruszy i osypuje! Wszystko mi się w nim podoba. No może oprócz dostępności, na prowincji go nie ma:)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 niepełne

zdecydowanie polecam

Jak dla mnie strzał w dziesiątke z samymi plusami.
Zawsze miałam problem z tuszami, że niesamowicie szybko się osypywały nawet jak nałożyłam 2-3 warstwy. Ten trzyma się dłuuugo, osypuje się minimalnie.
Nie podrażnia oczu.
No i cena jest jego zdecydowanym atutem.

Używam tego produktu od: 2 msc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

niby ok, jednak z małym ale...

Kupiony okazyjnie za 10zł. cóż.. z jednej strony jestem zadowolona z efektu jaki daje ten tusz, z drugiej strony jednak szybko wysycha więc jest mało wydajny. Poza tym po ok 6-8h zaczyna się kruszyć. Są to jedyne minusy jakie znalazłam, plusów jest znacznie więcej:
podkręca, wydłuża, nawet pogrubia, fajna szczoteczka, nie skleja rzęs, a i cena atrakcyjna.

Używam tego produktu od: grudnia do stycznia
Ilość zużytych opakowań: jedno (troche tuszu wyschło)

Bardzo fajny

Naprawde fajny tusz. Nie osypuje się, wydłuża, ale niestety nie pogrubia wcale. Daje bardzo naturalny wygląd rzęs a ja niestety wole mocniejszy efekt. Cena jest bardzo przystępna i łatwo dostępny. Bardzo go polecam

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Lepszy od zagranicznych hiciorów

Polska mascara, przystępna cena, łatwy dostęp, cudo!

Dla mnie KWC

Mam rzęsy raczej ładne, dosyć długie, jest ich sporo, jednak nie wszystkie mascary sobie z nimi radzą. Zig Zag zrobił z nich cudne firanki :)

Pogrubia
wydłuża
zalotnie podręca
świetnie rozczesuje i nie skleja
nie osypuje sie!
Nie wiem czy odżywia rzęsy nic nie zauważyłam ale nie tego oczekuje od mascary ;)

jako takich minusów nie zauważyłam.

bez komentarza..

Nie bede sie rozpisywać bo nawet nie jest tego wart.
Po trzech razach dopiero nabrały jakiegoś tam efektu.

NIE POGRUBIA, NIE WYDŁUŻA, SKLEJA I JEEST OGOLNIE DO dupki.
Jedynie co fajne to cena.

i tyle.

Używam tego produktu od: niedawna

Może być

Plusy:
- nie kruszy się i nie rozmazuje
-przystępna cena
-wydajność
-odpowiada mi szczoteczka choć bardziej lubię te silikonowe

Minusy:
-słabo podkreśla rzęsy (daje naturalny efekt)

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania