New Nails, Lampa tunelowa UV

New Nails, Lampa tunelowa UV

Pojemność 1 szt

Lampa tunelowa UV z kompletem 4 żarówek 9W i zegarem 120/180 sek.
Przeznaczona jest do utwardzania żelu UV na paznokciach dłoni i stóp. Wewnątrz posiada lustro zwiększające moc utwardzania.

inne
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Bardzo Dobra

Kupiłam tą lampę jako początkująca do wykonywania samodzielnie manicure hybrydowego. I muszę przyznać że oprócz czasu wykonywania przy takiej lampie (2 minuty każda warstwa- nie to co led :P ) to naprawdę sprawuje się świetnie. Duży plus za licznik czasu. Lampa po ustawieniu sama wyłączy się po tych 2 minutkach. Bardzo dobrze utwardza. Jakość wykonania taka sobie, ale co najważniejsze robi i to trzeba jej przyznać. Polecam każdej początkującej osobie.

Polecam :)

Kupiłam tę lampę "na start", do wykonywania hybrydy w domu. Mam ją od ponad 2 lat i jeszcze nie musiałam w niej wymieniać żarówek!

Z minusów nie da się zauważyć trochę tandetnego wyglądu. Wszystko działa bez zarzutu mimo upływu czasu, ale wizualnie jest kiepsko ;) Wnętrze lampy wyklejone jest srebrnym "lusterkiem" - taką naklejką, jaka imitowała lustra w domkach Barbie ;) Zewnętrzny plastik czy przyciski też nie są 1 jakości. Ale to nieduży minus.

Dalej plusy: fajne jest to, że możemy ustawić lampę tak, żeby po 2 minutach sama się wyłaczyła (tyle powinno się utwardzać hybrydę).

Poza tym jest nie za duża i lekka. Jak na warunki domowe, bardzo fajne urządzenie.

Plusy:
+trwała
+można ustawić automatyczne wyłaczenie
+łatwa w obsłudze
+cena

Minusy:
-tandetny wygląd

Dałabym 4 gwiazdki, ale za trwałość i żywotność lamp daję 5 :)

bardzo dobry sprzęt

od kilku sezonów uzwam lampy 3 czasy 36 wat i jestem zachwycona.
nie ma problemy z wymiana zarówek ,suszy extra. bardzo polecam
kupiłam w hurtowni
http://hurtownia-kosmetyczna.info/szukaj/lampa+uv szkoda,ze kiedys nie mieli takich fajnych wzorów :)
dodam,że na poczatek przygody z "hybrydą" zestaw do niej w zupełności mi wystarczył.wszystkie podstawowe produkty w małych wersjach....

Używam tego produktu od: kilka m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Bardzo dobra lampa

Lampa, którą posiadam jest TAKĄ SAMĄ lampą jak opisana powyżej, tylko nie jest firmowana przez New Nails. Moja koleżanka pracująca w przemysle kosmetycznym, a dokładniej \'paznokciowym" zapewniała mnie, że wszystkie te lampy sygnowane róznymi logo pochodzą od tego samego chińskiego producenta. Ja swoją kupiłam za ok. 50 zł na allegro (ot taka ciekawostwa).

W mojej ocenie lampa jest super i świetne zdaje egzamin. Za te pieniadze jestem z niej naprawde bardzo, bardzo zadowolona. Co tydzien, tydzien w tydzien robiłam hybryde na dłoniach i czasami też na stopach. Uzywam jej od blisko 9 miesięcy i nic się z nią jeszcze nie stało, nie musiałam nawet wymieniać żarówki :) Lampa ma wysuwana półkę, dlatego można jej używać takze do stóp.

Mozemy ustawic ja tak, aby po 2min (czyli tyle ile powinno sie utwardzac hybryde) sama się wyłaczyła sygnalizując upływ czasu. Lampy dostepne sa w wielu kolorach (sama posiadam rozowa). Jak na potrzeby domowego manicuru w sam raz :)

Odejmuję gwiazdkę za bądź co bądź słabe wykonanie i tandetny wyglad. Lampa trzyma sie niezle, i dzieki temu, ze ma ladny kolor jakos strasznie nie straszy, ale widac gołym okiem, że to nie produkt klasy lux tylko zwykła lampa od Chińczyka ;) Niemniej jednak na poczatek z czystym sumieniem poleciłabym ją każdemu :) Mysle, ze mnie tez jeszcze trochę posłuży.... :)

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka