Rimmel, 1-2-3 Looks (Pogrubiająca mascara obrotowa)

Rimmel, 1-2-3 Looks (Pogrubiająca mascara obrotowa)

Pojemność 9.5 ml
Cena PLN 29.00

Jedna obrotowa mascara - trzy spojrzenia. Precyzyjna szczoteczka dociera do każdej rzęsy!! Możesz wybrać ilość nabieranego tuszu:
Obróć do 1 - 3 x grubsze rzęsy
Obróć do 2 - 5 x grubsze rzęsy
Obróć do 3 - 10 x grubsze rzęsy
Rzęsy stają się elastyczne, a zawarty w mascarze kolagen dodatkowo je odżywia.
Tusz dostepny w dwóch kolorach : czarnym i extra czarnym.

potrzeba wprawy

Pomimo wielu negatywnych opinii, moja jest inna. Ta mascara to rewelacja, tylko potrzeba trochę wprawy przy tuszowaniu rzęs. Wydłuża oraz rzeczywiście pogrubia moje rzęsy - jestem zadowolona.

Niestety minusem jest łatwa możliwość zepsucia jej. Dwukrotnie ktoś mi się do nich dorwał, źle przekręcił i po zabawie - tu trzeba uważać. :)

Beznadzieja!

Ta jedna gwiazdka to tylko za pomysłowość.

Szczoteczka na oko fajna benzadziejna !
Skleja rzęsy, nie rozczesuje, nic poza sklejaniem i umazaniem tuszem nie robi.

Obrotowa część zepsuła się nie wiem kiedy, ale nawet nastawienie na 1 czy 3 nie dawało widocznej zmiany ilości tuszu..

Beznadzieja :(

Używam tego produktu od: nie używam, kupiłam, próbowałam go użyć kilka razy, i leży w szufladzie.
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte jedno.

Za dużo na raz

Kupując ten produkt nie liczyłam na nic szczególnego. Szczerze mówiąc sama nie wiem co skusiło mnie do zakupu, może dobra reklama ?

To mój pierwszy tusz z firmy Rimmel. Zacznę od tego, że nie jestem zwolenniczką "wpychania" jak najwięcej funkcji aby produkt był atrakcyjny. Dla mnie, wybierając tusz, kupujemy -według naszych potrzeb - albo wydłużający, podkręcający lub pogrubiający. Ja zazwyczaj sięgam po ten ostatni.

Tubka jest zabawna, bardzo mi się podoba. Tusz nie wygląda profesjonalnie, ale ma w sobie coś interesującego.

Trzy różne maskary w jednej ? Takie rzeczy nie istnieją :) Od początku wiedziałam, że reklama to reklama a rzeczywistość prezentuje się zupełnie inaczej. Owszem, na każdym "poziomie" szczoteczka nabiera inną ilość tuszu, wow ale bajer.

Poziom pierwszy jest w miarę przyzwoity. Jeśli ktoś lubi naturalny efekt i dokładnie rozdzielone rzęsy będzie zadowolony. To chyba jedyna zaleta tego produktu.

Poziom drugi ujdzie. Rzęsy są nieco grubsze niż po użyciu wyżej opisanego poziomu, ale wyraźnej różnicy nie widać. Pojawia się problem ze sklejaniem się rzęs i grudkami.

Poziom trzeci to już porażka. Szczoteczka jest wręcz cała oblepiona tuszem i nałożenie go na rzęsy tak, aby je ładnie rozdzielić jest niemal niemożliwe.

Kilka poziomów na raz ? Tragedia. Spróbowałam raz i przeraziłam się. Nic nie dało się z tym zrobić, ani rozczesać ani zdjąć nadmiar tuszu. Musiałam "się zmyć" i użyć innej maskary. Po nałożeniu warstwy pierwszej i drugiej moje rzęsy wyglądały okropnie. Były zlepione... bleh.

Oprócz całego picu, który opisałam powyżej tusz ma także inne wady wymienione poniżej:

- Przede wszystkim bardzo szybko zasycha.

- Jeśli ktoś zdecyduje się na używanie tylko jednego z poziomów obrotowa tubka może być nieco niewygodna.

Używam tego produktu od: użyłam około 4/5 razy
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze i już więcej go nie ruszę

do kitu

zachwycona innowqacją, że można sobie zmieniać ile tuszu chce się nanieść-kupilam.

a tak naprawde?
-nietrwały-po krotkim czasie kruszy sie na dolna powieke i wygladam jakby mnie ktos pobił
-trudno go zmyć-paradoksalnie
-szybko zasycha
-grudy
-nie nie nie

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

KOSZMAR

Wygrałam ten produkt jakiś rok temu- i dobrze. Nie dałabym za niego ani złotówki.

+ Intensywny kolor? Zresztą czerń jak czerń...

- mechanizm- psujący się
- okropna szczoteczka
- za dużo tuszu nanosi się na szczoteczkę
- tusz od razu wysycha i tworzą się grudy. Zasycha również w opakowaniu i na brzegach otworu.
- grudy! MEGA GRUDY.
- owadzie nóżki
- osypuje się
- nie rozdziela
- skleja
- nieporęczny
- nie warty swojej ceny.

Używam tego produktu od: oddałam koleżance i nie żałuję, może ona będzie zadowolona
Ilość zużytych opakowań: napoczete 1

może być

plusy:

+ pogrubia

+ ładne opakowanie

+ ciekawy pomysł

+ intensywna czerń

minusy:

- za tę cenę można mieć coś lepszego

- trochę wyszedł kit z tym systemem 123

podsumowanie: nie jest to zły tusz, ale rimmel ma lepsze

Używam tego produktu od: 4 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 / 9,5 ml

dobry pomysł, gorzej z realizacją

Kupiłam skuszona reklamami w telewizji oraz zaintrygowana pomysłem. Spodziewałam się tuszu dzięki któremu będę mogła pomalować rzęsy na dzień "jedynką" lub "dwójką" i efektu sztucznych rzęs dzięki "trójce". Niestety zawiodłam się, skończyło się tak że malowałam się zawsze "trójką"

+ładna intensywna czerń
+estetyczne opakowanie, ale nie zbyt pewnie je obracałam żeby mi nie wyskoczyło

-pogrubienie jakie obiecuje producent tylko przy "trójce"
-kruszy się po 2 godzinach, a po całym dniu nie za wiele ze niego pozostaje
-skleja, skleja i jeszcze raz skleja
-cena, mimo że nie wygórowana to już więcej nie wyrzuce 30 pln na ten tusz

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, nie dokończone

Super!

Nigdy nie byłam nastawiona do firmy Rimmel pozytywnie, gdyż każda z zakupionych rzeczy zawodziła mnie... Więc gdy pod choinkę dostałam ten tusz, nie spodziewałam się nieczego wielkiego...

... ale to była pomyłka :) Tusz bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. W sumie o stopniu 1, 2 i 3 nic nie powiem, bo używam tylko 3. Dla mnie jest idealny, bardzo mocno pogrubia (daje zazwyczaj 2 warstwy), lekko wydłuża, nadaje rzęsom głęboki i czarny odcień. Nie obsypuje się i nie skleja rzęs. Spokojnie można powiedzieć, że przy umiejętnym użyciu można dzięki niemu zyskać teatralny efekt.

Tandeta

Ten tusz to porażka,a obiecywane 3x, 5x i 1Ox grubsze rzęsy - kłamstwo jakich mało. Ogólnie uważam, że Rimmel produkuje bardzo dobre tusze i zawsze lubię testować ich nowości, ale tego nie polubiłam.
Bardzo się kruszy po zaledwie kilku godzinach, nie wydajny, bardzo szybko się skończył , kolor również pozostawia wiele do życzenia...
Nie polecam.

Używam tego produktu od: Uzywałam 6 m-cy temu
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

bardzo dobry, ale nie wspaniały

Trzeba po prostu umieć się niem posługiwać. Jako ,że jestem fanatyczką wszelkich tuszy , szczególnie Rimmela ,postanowiłam go przetestować. Od razu mi się spodobał, czasem sklejał rzęsy , ale zawsze stwarzał te teatralne "firanki", z spektakularnym efektem sztucznych rzęs. Za to go lubię. Niestety bardzo szybko przekręcił mi się i brakło tuszu przez to, ale raz wpadłam na pomysł ,żeby wyciągnąć tą przekręcaną część i wtedy okazało się ,że jest jeszcze sporo tuszu. Polecam :)

Używam tego produktu od: jakieś 2 mies temu- już nie.
Ilość zużytych opakowań: 2, normalne

Przeciętny

Przetestowałam już cały wachlarz mascar i Rimmel 1-2-3 nie przypadł mi do gustu.Ta półka cenowa może pochwalić się lepszymi tuszami.

Wśród plusów mogę wymienić chyba tylko to,że faktycznie pogrubia,jednak na pewno nie tak jak "obiecuje". Jedynki w ogóle nie zauważyłam na rzęsach,dwójka daje lekki efekt,dopiero trójka jest widoczna-niestety czasami skleja rzęsy i pozostawia grudki.

Szczoteczka,jak na mój gust,nieco zbyt krótka.

Raczej nie wydłuża rzęs- w końcu ma przede wszystkim pogrubiać,jednak biorąc pod uwagę możliwości innych kosmetyków tego typu,można to uznać za minus.

Ilość zużytych opakowań: 1 - 9,5 ml

świetny na drogę

Kupiłam go w promocji i naprawdę jestem z niego zadowolona. Jest po prostu świetny, pomimo tego, iż nie wydłuża, radziłabym najpierw pomalować rzęsy wydłużającą maskarą, potem dopiero tą, gdyż efekt będzie o wiele lepszy. Jedynym minusem jest to, że nie rozważni mogą rozwalić opakowanie (tak było w moim przypadku), muszę teraz uważać, aby nie odkręcił się w torebce. Jednak nie przeszkadzało mi to, że pogrubienie 1 a 3 niczym się nie różniło. ;)