Avon, Ideal Shade, Cream-to-Powder Foundation SPF15 (Kremowo-pudrowy podkład w kompakcie `Idealny kolor`)

Podkład, puder i korektor 3w1.
- matuje i sprawia, że cera wygląda naturalnie w każdym oświetleniu
- z wygodną gąbeczką.
Kremowo – pudrowy podkładu w kompakcie „Idealny kolor” powstał w oparciu o technologię Natural Match. Reguluje ona potrzeby skóry poprzez nawilżanie miejsc suchych i jednoczesne matowienie partii z nadmiarem serum. Dzięki zawartości specjalnych fotopigmentów rozprasza światło. Produkt został stworzony szczególnie z myślą o cerze normalnej, mieszanej, a także tłustej. Doskonale matuje i sprawia, że cera wygląda naturalnie w każdym oświetleniu. Kremowo – pudrowy podkładu w kompakcie „Idealny kolor” posiada nowe opakowanie, które dla większego komfortu użytkowania zostało wyposażone w większe lusterko.
Występuje w 5 odcieniach:
-Ivory
-Shell
-Nude
-Medium Beige
-Natural Beige

Cena: 50zł / 10g
/s/

Napewno kupię go w jakieś promocji ;)

Kupiłam ten produkt niedawno z ciekawości ponieważ był w promocji za 15.99 . Jak dla mnie sprawdził się super dobrał się kolorystycznie , nie robi efektu maski , ma wygodną gąbeczkę i lusterko oraz wygląda naturalnie a minusem jest to że jest bardzo w regularnej cenie .

Używam tego produktu od: niedawna

Pozytywnie zaskoczona :)

Kupiłam ten podkład z ciekawości, bo był w promocji za chyba 15 zł. Jestem bardzo zaskoczona :)

+ bardzo ładne krycie, dosyć mocne, ale bez efektu maski
+ gąbeczka w zestawie jest cudowna! Mięciutka, a podkład rozprowadza idealnie
+ opakowanie, wygodne lusterko, gąbka, ideał!
+ duża gama odcieni, ja jako typowy bladzioch znalazłam odcień dla siebie
+ trwałość (pracuję po 12 godzin i podkład utrzymuje się przez cały dzień)
+ nie podkreśla suchych skórek, nawilża cerę
+ nie natłuszcza cery!

Myślę, że skończy mi się wraz z nadejściem wiosny i kolejnej zimy kupię go znowu! Mam cerę mieszaną i trochę się bałam, że podkład będzie po prostu tłusty, bo był reklamowany jako idealny na zimę, a tu takie zaskoczenie. Jestem na tak :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Bez rewelacji

Potrzebowałam dobrze kryjącego podkładu ale tez chciałam żeby sie dosyc długo utrzymał. Padło na avon i sie zawiodłam...
+ konsystencja - dobrze sie rozprowadza
+ ładnie kryje

- cena! (53 zł bez promocji to zdecydowanie za duzo jak na taki podkład)
- straasznie sie swieci nawet przy cienkiej warstwie (bez pudru ani rusz)
- straasznie brudzi ubrania
- bardzo nietrwały (bez pudru jakies 2h max)
- gąbeczka beznadziejna
- jest go tylko 9g
- nie jest zbyt wydajny
- lubi podkreślać suche skórki
- odcienie zdecydowanie nie dla bladziochów

Na zimę ok, na lato odpada zdecydowanie. jak jest ciepło to splywa z twarzy na zimnie sie zastyga

Oceniam odcień Shell

Podkład kupiłam w fajnej promocji bo za 19.99 jeżeli kupisz jeszcze jeden produkt. Skusiłam się, nie jest moim ulubieńcem, zresztą póki co mam swój ulubiony podkład.
Opakowanie jest bardzo ładne, czytałam że dziewczyny porównują do Chanel, muszę się z tym zgodzić, eleganckie, estetyczne, poręczne. Sam podkład wydaje się tłusty, dla mnie idealny na okres jesienno-zimowy, mam skórę mieszaną lekko idącą w kierunku suchej. Podkreśla suche skórki, lekko wchodzi w pory ale jeżeli dobrze oczyszczamy twarz wieczorem nie ma się co obawiać, nie zapycha. Dość ładnie kryje, moja skóra nie jest problematyczna więc nie mam też wygórowanych oczekiwań. Jestem posiadaczką niewielką ilością piegów (co przy nosie wydaje się urocze) jednak na policzkach mam wrażenie że wygląda jakby skóra była źle oczyszczona, podkład lekko je przykrywa ale nie daje efektu maski co jest dla mnie ogromnym plusem. Często używam go tylko na cienie pod oczami lub na niektóre niedoskonałości/piegi. Na zdjęciu po prawej wydaje się że mnie wybiela natomiast to światło, musicie wierzyć mi na słowo, przy jesiennej pogodzie światło zmienia się jak w kalejdoskopie :) U mnie podkład musi być wręcz idealnie dobrany :)

Nic specjalnego

Jako podkład nie sprawdza się u mnie wcale. Bardzo szybko schodzi z twarzy wchodzi we wszelkie załamania (chociaż jestem młodą osobą i nie mam zmarszczek). Za regularną cenę nie opłaca się go kupować ja swojego również nie kupiłam tylko dostałam i używam czasem do poprawek w ciągu dnia- miejscowo jak korektor ponieważ kolor Nude jest idealnym odcieniem mojej skóry gdy nie jestem opalona. Noszę go w torebce bo posiada lusterko w opakowaniu.

Używam tego produktu od: października 2012
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Raczej słaby,nie dla mnie

Miało być dobrze,a wyszło jak zawsze,czyli marnie, lub max średnio - czyli cały avon
Kryje słabo, łatwo się ściera, matuje też na max godzinke i strasznie bardzo widoczne są pory, w pewnych miejscach ukazują się suche skórki a dołączony aplikator można od razu wyrzucić bo do niczego się nie nadaje.
Kupiłam go w promocji bo 50 zł bym za niego nie dała, a za cenę 35 zł można kupić naprawdę o wiele lepszy podkład.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne, jakoś nie używam i zalega w kosmetyczce

Jestem na tak!

+Dobrze kryje,
+z odcieniem też idealnie się zgraliśmy.
+Jednak nie robi maski na twarzy, da się przez warstwę podkładu poznać siebie, to się ceni.
+Cena bardzo dobra, chyba najtańszy podkład jakiego używałam.
+Gąbeczka w zestawie jest mięciutka i ładnie rozprowadza.
+Lusterko przydatne, bardzo ładne opakowanie.

-Jedną gwiazdkę odejmuję za to, że jest trochę jak dla mnie za tłusty i wydaje mi się, że zatyka pory. Tyle że przy regularnym dbaniu o demakijaż nie mam się o co martwić.
-Jest mało wydajny, szybko znika z opakowania ;)

Jeden z lepszych kompaktów!

Najbardziej podoba mi się pudrowe wykończenie i mocne krycie. Kupiłam go okazyjnie za 19,99 i sądzę, że to bardzo niska cena jak na tak dobry kompakt.
Wadą jest zatykająca pory konsystencja. Osobiście gustuję w nieco bardziej beztłuszczowych kosmetykach. Zatem dla osób z suchą skórą jest to najlepszy kosmetyk.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

bdb

Jest to produkt, który odkryłam już dawno temu, wróciłam do niego całkiem niedawno; idealnie trafia w moje oczekiwania: podkład, a jednak nie tworzy sztucznej maski; cera wygląda naturalnie, delikatnie. Używam odcienia Shell- przy b.jasnej cerze bardzo dobrze się sprawdza. Konsystencja, skuteczność, zapach, opakowanie super. Kupiłam w promocyjnej cenie 19,99-chyba nigdy nie był tak tani;)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

szału nie ma

Dziwny kompakt....Niby zwarty, gęsty ale efekt na twarzy mizerny. Zostawia smugi a ze skory znika w kilka chwil.

Plus za opakowanie - bardzo efektywne, z lusterkiem, gąbeczką.

I tyle...Avon miał już lepsze kompakty niż ten

Używam tego produktu od: 1 roku

na zime

czailam sie na ten podklad i czailam. Czytalam recenzje i stwierdzilam, ze bedzie to cos dla mnie na zime, kiedy moja cera sie przesusza i nie pomylilam sie. zamowilam go w promocji jesienia, ale jeszcze nie bylo na tyle chlodno zeby mi pasowal. Uzylam kilka razy punktowo przy uzyciu dolaczonej gabeczki, ale nie w kazdy dzien dzien bylo ok. Gabeczka ta wogole mi nie podeszla. naklada produkt gruba wastrwa i marze go po skorze. Palcem punktowo bylo juz znacznie lepiej, albo pedzelkiem do podkladu. Teraz gdy nakladam na cala twarz uzywam pedzla Stippling Zoeva i jest swietnie. Podklad naklada sie cieniutka warstwa, kryje tyle ile trzeba, punktowo uzywam jeszcze korketora na cienie pod oczami. Pudruje twarz sypkim pudrem i moja cera wyglada swietnie. Zmienilam tez program pielegnacji i moja buzia sie juz nie wysusza, a co za tym idzie nie mam juz takich zmarszczek jakie posiadalam pod oczami w poprzednie zimy z powodu wysuszenia. Ba nawet te ktore juz sie utrwalily, sa splycone i podklad ten nie zbiera sie w nich i ich nie podkresla. Dla mnie udany podklad na zimowa pore, chodz jak do tej pory porzadnych mrozow jeszcze u mnie nie bylo, ale i przy takiej pogodzie mialam problem z suchoscia, a teraz nie mam. Podoba mi sie to ze jest on dosc kremowy. Normalnie wszystkie kremowe podklady w kompakcie ktore bylo dane mi macac lub posiadac byly na tyle pastowate i tempe, ze nie za fajnie sie je nakladalo i ciezko bylo uzywac je punktowo. ten umie nakladac punktowo palcem i wklepac tak, ze podkladu nie widac, a cera ma wyrownany koloryt.
Podoba mi sie tez opakowanie. Jak dla mnie praktyczne, a ze jest to podklad tylko na zime, wiec i jego pojemnosc mi pasuje. Mniej mi zostanie na kolejna i nie bedzie musial lezec i sie psuc. A przynajmniej tak mi sie wydaje i wszystko na to wskazuje. Zaznaczam ze nie wiem czy kupie, bo mam jeszcze dwa tyowe 30ml podklady z poprzedniej zimy i te tez przydalo by sie chodz sprobowac dokonczyc i moze znajde jeszcze cos fajniejszego?

Używam tego produktu od: polowy listopada

Nie!

To jest podkład? Konsystencja masła, roluje się na twarzy, nie kryje, nie matowi, nie utrzymuje się długo, oddałam go koleżance, której się spodobał, dla mnie bubel straszny. Nigdy więcej!

Ilość zużytych opakowań: ani jednego