Miss Sporty, Nail Expert Manicure, Anti Bite Treatment (Odżywka `Stop obgryzaniu paznokci!`)

Cena PLN 7.00

Odżywka pomagająca walczyć z obgryzaniem paznokci. Zawiera formułę o gorzkim smaku. Wzbogacona prowitaminą B5, by wzmocnić paznokcie.

Cena: ok. 7zł / 8ml

• Zapach: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 4

nie polubiłam

Nie wiem, jak to ma pomagać w walczeniu z obgryzaniem paznokci. Do tego wcale nie odżywia, po prostu... kompletny nie wypał. Nie wzmacnia paznokcia, nie nawilża, po prostu bezbarwny lakier. I tyle... nic więcej.

Genialny

Męczyłam się z obgryzaniem paznokci jakieś 8 lat. Miałam wiele lakierów tego typu ale żaden nie był wystarczająco dobry jednak któregoś dnia na drobnych zakupach w rossmanie przypadkiem natknęłam się na ten lakier, a że nie kosztował fortunę postanowiłam go przetestować. Przypadkowa odżywka okazała się być rewelacyjna! Jej okropny smak szybko oduczył mnie wkładania rąk do buzi, jednak pamiętajce, żeby często malować nią paznkokcie bo szybko się zdziera! Jeśli chcecie przestać obgryzać paznokcie, musicie koniecznie ją kupić

Dla mnie idealny...

Dłuuugi, naprawdę długi czas męczyłam się z obgryzaniem paznokci. Próbowałam wszystkiego, domowych sposobów, odżywek, aż w końcu zaczęłam żelować paznokcie. Kiedy żelowanie mi się znudziło i zapragnęłam mieć swoje naturalne piękne paznokcie, postanowiłam się za to wziąć. Znalazłam ten produkt w Rossmanie, skusiłam się dość niską ceną :-) Jestem bardzo zadowolona, teraz kiedy pomyślę o zbliżeniu paznokci do buzi na samą myśl się krzywię. Smak jest naprawdę okropny... Polecam maniaczkom obgryzania paznokci! :-) Paznokcie po użyciu pięknie się błysczą :-) Jednym minusem jest to, że jest średnio trwały, malując paznokieć tworzy się cieniutka warstwa, która łatwo schodzi (np. po kąpieli)

Używam tego produktu od: Od niedawna.
Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Bardzo dobry :)

Jestem bardzo zadowolona z odżywki nail expert ;)
Uważam, że posiada same zalety:
-tak jak producent obiecuję pomaga walczyć z obgryzaniem paznokci bo ma obrzydliwy smak, przez długi czas jeszcze czuję go na języku
-dostępność: ja kupuje w rossmannie, jeszcze nigdy się nie spotkałam się z tym żeby go nie było
-cena: 7,99
-fajny połysk na paznokciach :)

Niestety tak jak mówi producent - trzeba go używać codziennie ;) bo inaczej traci swój smak i zaczyna mi już on tak nie przeszkadzać. Nakładam go tak, że dokładam kolejną porcję lakieru a 3-4 dnia zmywam całość i maluje znowu :)
Bardzo polecam z odżywek na obgryzanie, naprawdę odstrasza:)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

BOSKA!

Odżywkę kupiłam, bo gdy złamie mi się przypadkiem paznokieć to nie mogę zapuścić znów bo zaczynam obgryzać.. Stosowałam wiele "odstraszających" odżywek ale ta odstraszyła mnie i to skutecznie ;) Jest okropnie paskudna i nieprzyjemna w smaku ale swój cel osiąga fantastycznie! Od pierwszego pomalowania paznokci nie miałam już ochoty na chociaż zbliżenie ich do ust!
Polecam każdemu kto ma problem z obgryzaniem paznokci !

+Tania
+SKUTECZNA!!!

-nie zauważam żadnych minusów :)

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie- w trakcie ;)

Wizażanki najczęściej polecają:

Dobry przeciw obgryzaniu skorek

Moj mezczyzna obgryza skorki. Aby tego nie robil maluje mu je tym lakierem. Po takiej aplikacji nie obgryza przez caly dzien, nawet po wielokrotnym myciu rak.
Spelnia swoje zadanie, jest wydajny i tani.
Polecam!

dobry

Odpryskuje się i schodzi szybko , ale to jest chyba jedyny minus . U mnie sprawdza się genialnie jako utwardzacz i odżywka . Paznokcie, po 3 dniowej kuracji są zdecydowanie twardsze i odżywione . Nie łamią się , nie rozdwajają .

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Ocena szczegółowa:

Jeżeli komuś chce się codziennie go nakładać to sprawdzi się w swojej roli.

Faktycznie, gorzki smak skutecznie zapobiega obgryzaniu paznokci. Szkoda tylko, że nie jest trwały. Po jednym dniu, a nawet kiedy malowałam rano to tego samego dnia pod wieczór lakier schodził, odpryskiwał, mogłam cały \'zdjąć\'. To jest ogromny minus, gdyż u mnie po tym jak odpryskiwał prawie w ogóle nie było czuć jego smaku. Uciążliwe jest codzienne nakładanie go, dlatego odłożyłam, a raczej oddałam go siostrze. A obgryzać paznokcie przestałam bardziej siłą woli. W końcu.

Ilość zużytych opakowań: odrobina 1

Taka sobie

Na prawdę gorzka. Posmak w ustach jest nie do zniesienia, przez co na prawdę pomaga walczyć z brzydkim nawykiem obgryzania paznokci (lub zdrapywania lakieru zębami, jak w moim przypadku). Niestety szybko się do tego smaku przyzwyczaja i już po kilku tygodniach nie daje takich efektów jakie dawać powinna.

Konsystencja lakieru- bardzo płynny, ale średnio się trzyma paznokci. Smak jeszcze pozostaje mimo zdrapania lakieru.

Ilość zużytych opakowań: 1, 8ml