Timotei, Głęboki Brąz, Szampon do włosów brązowych z ekstraktem z henny (nowa wersja)

Szampon do wszystkich odcieni brązowych włosów. Składa się w 100% z naturalnych ekstraktów z liści henny i olejku arganowego. Liście egipskiej henny są naturalnym czynnikiem przyciemniającym włosy, a jednocześnie wzmacniają je i odżywiają. Organiczny olejek arganowy z Maroko pielęgnuje i nadaje połysk ciemnym włosom.

Bardzo dobry szampon

Szampon okazał się trafionym zakupem:

- dobrze myje włosy,
- ładnie pachnie,
- ma dobrą konsystencję,
- włosy ładnie się po nim układają.

Jeśli chodzi o kolor, to czasem mam wrażenie, że jest jakiś bardziej intensywny, ale pewnie to siła sugestii :)

Ostatnio moim włosom i skórze głowy zrobiłam wiele złego, szukając dobrego szamponu. Na razie pozostanę więc przy tym :)

bardzo dobry od lat

Niedawno miałam krótką przygodę z myciem włosów odżywką ale postanowiłam wrócić do tradycyjnych sposobów dbania o włosy ;) Używałam kiedyś tego szamponu, zapamiętałam że ładnie pachniał. Tak jest do teraz, zapach i kolor różnią go od innych. Do tego dochodzi fakt że po użyciu włosy są miękkie i łatwo się rozczesują. Czego więcej chcieć od drogeryjnego szamponu. Pogłębienia brązowego odcienia nie pamiętam. Ot taki chwyt reklamowy i nawet jeśli nie działa to szampon kupię ponownie.

Używam tego produktu od: kilka lat temu i teraz
Ilość zużytych opakowań: 2 x 400 ml

najlepszy szampon jaki miałam

+zapach
+konsynstencja szamponu, nie jest bardzo lejący
+włosy po nim są odświeżone, czyste, puszyste
+henna sprawia że włosy nabierają ładnego brązowego blasku (przy długim, regularnym stosowaniu:))
+włosy nie przetłuszczają sie tak szybko
+ typowo babki plus- ślicznie mieniące się drobinki w szamponie:)

-niezbyt poręczne opakowanie

Szampon najlepszy ze wszystkich jakie miałam, od czasu do czasu go zmieniam na cos innego ale zawsze do niego wracam:)

Ilość zużytych opakowań: dużo, okolo 10

po prostu szampon

nie przywiązuję zbyt dużej uwagi do szamponów, ponieważ nie obciążam włosów preparatami do stylizacji itp., więc wybieram tańsze produkty. bardzo przyjemny zapach, konsystencja, włosy miłe w dotyku po spłukaniu szamponu, nawet przed nałożeniem odżywki, efektu pogłębiający kolor widzę minimalny, jakby taki głębszy brąz ale to jest naprawdę bardzo minimalny efekt

Godny polecenia

Używam go od ponad roku na zmianę z innymi szamponami. Nie lubię marki Timotei, ale ten produkt naprawdę mnie zachwycił. Uwielbiam jego konsystencję, ponieważ jest bardzo gęsty, a ja nie lubie rzadkich, lejących szamponów. Włosy dobrze się rozczesują. Plusem jest też to, że bardzo często jest na promocji. Zapach nie przypadł mi do gustu, a połowę gwiazdki odejmuję za to, że nie widzę pogłębienia koloru.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: więcej niż 10 po 40oml

Sianowate włosy

Przyznam, że powstają ciekawe refleksy na włosach (raczej rudawe niż brązowe ale mam bardzo ciemne włosy więc nie generalizuję). Jednak szampon i odżywka z tej serii tak bardzo wysuszyły mi włosy, że nigdy do niego nie powrócę. Pojawia się łupież, włosy się totalnie nie układają (to znaczy układają się na kształt snopka siana;P). Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

tylko dla brunetek

Szamponu uzywalam mimo, ze juz nie mam brazowych wlosow, ale wrocilam do swego ciemnego blondu, ktory mi sie podoba i nie farbuje juz. Szampon dobrze myje, nie obciaza wlosow, mimo, ze jest kremowy. Ladnie pachnie. Wlosy po wysuszeniu byly mile w dotyku, ale na moich wlosach pokazaly sie rude przeblyski, a w miare uzywania produktu wraz z odzywka wlosy nieladnie sciemnialy i nabraly buro-rudego odcienia. Fakt, nie jest to szampon do mojego odcienia wlosow, ale myslalam, ze nie wplynie na kolor, a jednak to zrobil.

Cudny zapach.

Ten szampon zachwycił mnie swoim zapachem kilka lat temu, kiedy to dostałam go w prezencie. Wydawało mi się wtedy także, że dobrze wpływa na włosy. Gdy latem po dłuższej przerwie zakupiłam go, już mnie tak nie zachwycił, jednak nadal zakochana byłam w jego zapachu.

Włosy są po nim ładne, kolor rzeczywiście troszkę odżył, jednak włosy przetłuszczają się szybciej niż po ziołowych, delikatniejszych szamponach.

Plusy:
+ cydowny zapach
+ ekonomiczna butelka za stosunkowo niską cenę
+ poprawia nieco koloryt włosów (podkreśla go)

Minusy:
+ zawiera silikony i SLS :(
+ przy dłuższym używaniu staje się ciężki dla włosów

Ja stosuję ten preparat naprzemiennie z ziołowymi szamponami, bo gdybym stosowała go jako jedyny szampon, zbyt obciążałby moje włosy (mam bardzo cienkie i delikatne), jednak myślę, że dziewczynom o gęstych, bujnych włosach przypadnie do gustu.

Dobry i wydajny

Często używam tego szamponu i często do niego wracam.
Jak na opakowanie (400ml) w promocjach jest na prawdę tani...
Ładnie pachnie.
Moje włosy sa po nim miękkie i ładnie się układają.

Odejmuję gwiazdkę gdyż mimo zapewnień nie zauważyłam żeby moje włosy miały głębszy kolor lub świetliste refleksy :/

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3 opakowania

dobry

przez jakiś czas używałam tego szamponu tak na spróbę. nie był jakiś rewelacyjny, efektów głebszego brązu też nie zauważyłam.mimo to włosów mi nie przetłuszczał, układały się normalnie.

Używam tego produktu od: przez 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Ulubiony.

Uwielbiam szampony z Timotei, bo są bardzo naturalne.
Ten szampon nie przyciemnia włosów, ani nie zmienia ich koloru (przynajmniej u mnie), za to nadaje im niesamowitą gładkość, miękkość i są świeże przez 3 dni (chociaż ja i tak myję codziennie, ale gdy byłam chora to po 4/5 dniach nadal miałam świeże włosy, ale to kwestia indywidualna).

Godny polecenia. :)

Używam tego produktu od: 3 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: Trzy.

Bardzo dobry, ale nie zauważyłam przyciemnienia czy reflkeksów na włosach

Zalety:
-ładnie pachnie
-posiada drobinki, co sprawia, że szamponu milej się używa
-dobrze myje włosy: nie wysusza ani nie przetłuszcza
-cena nie jest wysoka
-produkt jest dostępny w niemal każdym sklepie

Wady:
-nie zauważyłam żadnego przyciemnienia ani refleksów na włosach

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: połowa butelki 400 ml