Sweet Secret, Kokosowy mus do ciała `Słodki kokos i banany`

Sweet Secret, Kokosowy mus do ciała `Słodki kokos i banany`

Cena PLN 13.00

Kokosowy mus Farmona Sweet Secret dzięki bogatej recepturze doskonale nawilża, odżywia i regeneruje skórę, przywracając jej aksamitną gładkość i delikatność. Regularne stosowanie kokosowego musu do ciała daje uczucie wypielęgnowanej, jedwabiście gładkiej i pachnącej skóry.

Świetny

Jestem bardzo mile zaskoczona tym musem do ciala.
Odzywia, nawilza, jest super po opalaniu.
Ma bardzo fajna konsystencje, ladnie sie rozprowadza, szybko wchlania.
Skora po nim jest gladka i mieciutka. Slicznie pachnie i jest wydajny. Do przesuszonej skory jest po prostu niezastapiony.
Cenowo rowniez jest w granicach rozsadku.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

tak cudownie pachnie :)

Na mnie działa rozweselająco,nie wiem czemu ;)
Jest bardzo wygodny do nabierania,nie trzeba się męczyć z wyciskaniem z tubki.
Zapach ,tak jak pisałam ,niemal jadalny ;)
Znakomita masłowa konsystencja,rozsmarowuje się błyskawicznie i błyskawicznie wchłania,nie obciąża skóry !
Ważne też ,że nie podrażnia i nie zapycha :)
Widzę ,że moja skóra,zwłaszcza na rękach i nogach gdzie była przesuszona ,jest teraz gładka i miękka,żadnych suchych skórek,nic z tych rzeczy :)
A do tego ładnie odzywiona,ma ciepły koloryt.
Tak więc polecam z całą odpowiedzialnością,po prysznicu czy kąpieli - kosmetyk super !

SAME PLUSY !!!

Dawno nie miałam tak miło pachnącego kosmetyku do pielęgnacji ciała.
Cudny słodkawy zapach który przyjemnie napawa nos słodyczą :) i długo utrzymuje się na skórze :)
Konsystencja maślana,treściwa - ładnie się rozsmarowuje i dobrze wchłania :)
Nawilża skórę bardzo solidnie ,po zastosowaniu zwłaszcza po kąpieli widać jak ładnie jest odżywiona,żadnych suchych skórek ! :)
Bardzo wygodne pudełko z którego dobrze się nabiera kosmetyk na rękę :)
Cena korzystna ,wydajność też :)
POLECAM stanowczo :)

Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Idealny balsam :)

W końcu znalazłam idealny balsam do ciała który nie tylko ładnie pachnie ale i działa pozytywnie na moją skórę. Posiada same plusy:
- świetnie pielęgnuje skórę, jest odżywiona i nawilżona
- nie pozostawia lepkości na skórze, bardzo dobrze się wchłania
- cudownie pachnie - zapach utrzymuje sie bardzo długo, gdy użyję tego balsamu bardzo często spotykam się z pytaniami czym tak ładnie pachnę ?
- praktyczne i estetyczne opakowanie.

Minusów - brak

fuj

Lubię intensywnie pachnące balsamy i masła w jadalnych, słodkich zapach. Lubiłam cynamonowe masło Farmony, a to był baaardzo mocny zapach. Dlatego byłam przygotowana, że ten mus też taki będzie. Niestety rozczarowała mnie na całej linii. W opakowaniu mus pachnie nawet ładnie, dość naturalnie, ale po nałożeniu na ciało wychodzi z niego cała chemia, czuć niesamowity plastik, sztuczność...paskudztwo. Na szczęście trwałość jest zdecydowanie słabsza niż w pozostałych masłach Farmony, które używałam.

Sam mus jak nazwa zapowiada jest lekki, łatwo się rozsmarowuje, szybko wchłania, średnio nawilża. Pod względem pielęgnacji w sumie nic mu nie zarzucam, ale ten zapach mnie zabija, dawno się z takim nie spotkałam.

Używam tego produktu od: męczę kolejny miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe opakowanie

super

Zapach przepiękny, słodki, ale nie sztuczny. bardzo długo utrzymuje się na skórze (posmaruję się w dzień to następnego dnia rano jeszcze delikatnie czuć zapach). Cena przystępna choć mogła by być niższa. Gwiazdkę odejmuje za zbyt słabe nawilżanie.

Używam tego produktu od: 1mca
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

i tak, i nie

+ cena, w promocji 10 zł
+ polski producent
+ fajny na lato - lekka konsystencja, orzeźwia ciało (uczucie lekkiego chłodu, choć ostatnio zaczął grzać [?])
+ nieźle nawilża - jest to mus, więc delikatny

- zapach mnie zawiódł, jest bardzo chemiczny, aż mnie drapie w gardło
- i znów dużo parabenów...

Chcę jeszcze wypróbować krem waniliowo-daktylowy z tej serii
Używam tego produktu od: końca lata 2010 sporadycznie, ostatni miesiąc bardziej regularnie
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

słodki

Całkiem sympatyczny :), a ja mam duuuże doswiadczenie w masełkach i balsamach. ładne opakowanie, niska cena, niezła wydajnośc...Jest lekki, dla skóry suchej bedzie za słaby, no ale "mus" w nazwie ostrzega ;)...Dla normalnej bedzie odpowiedni, bo nawilza przyzwoicie, az byłam zaskoczona. Zapach intensywny, słodki, jadalny, kokosowo-bananowy...Dobrze się rozprowadza, nie maze, szybko wchłania, zostawiając lekki film...Wielbicielki słodkości powinny przetestowac :)

Używam tego produktu od:paru tygodni

słabiutko

Kupiłam 1 opakowanie na promocji, no i skusił mnie oczywiście piękny słodki zapach. Kocham takie słodkości, wtedy smarowanie balsamami i masełkami to sama przyjemność.

Zapach z opakowania jest bardzo słodki, intensywny, taki zmiksowany słodki banan, nie wyczuwam kokosa. Zaciągam się tym zapachem jak głupia ;)

Jednak po nałożeniu na skórę, czuję nieładne, chemiczne banany, denerwuje mnie bardzo ten zapach, jak taki przygnity banan. Szkoda, że zapach nie jest tak piękny jak w opakowaniu.

Nawilża średnio, mam skórę normalną i nie jestem zbyt zadowolona z nawilżenia, do suchej będzie stanowczo za słaby.

Konsystencja lekka, dużo lżejsza niż w masełkach, taki puszysty mus, jednak maże się na skórze i bieli, nie lubię tego efektu.

Teraz dostałam drugie opakowanie, jakoś muszę je zużyć, chociaż mam już go dosyć.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 2 opakowanie

Zapach jak z raju

Leciutenki, idealny na lato, latwo sie rozprowadza, blyskawicznie wchlania sie w cialo, nie zostawia tlustej warstwy, po nalozeniu pozostawia uczucie wspanialej swiezosci, a nawet wrazenie lekkiego ochlodzenia.

Niestety, nawilza co najwyzej przecietnie. Po nalozeniu rano jest uczucie nawilzonej, miekkiej, jedwabiscie gladkiej skory, ale do wieczora znika on zupelnie i na noc trzeba nakladac mus jeszcze raz. Zaznaczam, ze nie mam problemow z nadzwyczajnie sucha skora, wiec mus nie mial jakiegos specjalnie trudnego zadania. Lepiej by bylo, gdyby producent na opakowaniu nie mamil klientek obietnicami, ktorych ten mus nie spelnia(cytuje: skuteczna pielegnacja, doskonale nawilzenie, odzywienie i regeneracja skory) a skupil sie na jego rzeczywistych zaletach, ktore sa niezaprzeczalne: doskonale odswiezenie, ochlodzenie, wrazenie spryskania ciala orzezwiajaca mgielka.

Za to ten zapach: egzotyczny, bananowy, slodki i odswiezajacy zarazem - jak z raju! Z pudelka jest bardzo intensywny, wrecz ostro krecacy w nosie. Ja to lubie, ale pozostale Panie uspokajam: po nalozeniu natychmiast lagodnieje. Na szczescie nie znika calkowicie, przy regularnym stosowaniu na skorze przez kilka godzin utrzymuje sie delikatny cien zapachu, ktorego obsesyjnie szukam nosem w ciagu dnia i gdy go wyczuje od razu robi mi sie slodko i blogo. Osobiscie wolalabym, by na skorze pachnial intensywniej, ale nie jest zle.

Dzieki zapachowi i naprawde odswiezajacemu wrazeniu ktore odczuwam zaraz po nalozeniu, wybaczylam temu musowi jego niedostatki pielegnacyjne. Wiecej - polubilam jego dwukrotne nakladanie. Stosowanie go rano i wieczorem stalo sie dla mnie wyczekiwanym rytualem rozkoszy. Ten mus naprawde poprawia mi samopoczucie, przywraca zadowolenie z zycia. W lipcowe upaly stal sie niezastapionym poprawiaczedm nastroju i poczucia komfortu we wlasnym ciele.

Koniec koncow uzaleznil mnie od siebie calkowicie i bede go uzywac przez cale lato.

Mam zastrzezenia co do wydajnosci: w porownaniu np. z maslem Karmel i Cynamon albo Kwiat Pomaranczy i Wanilia tej samej firmy jest duzo mniejsza. To efekt m.in. gorszych wlasciwosci pielegnacyjnych musu: poniewaz jest mniej tresciwy, nakladam go wiecej.

Jestem wielka fanka produktow Farmony do pielegnacji ciala, ale chcialoby mi sie dac tej firmie ostrzezenie: obnizania jakosci pielegnacyjnej nie da sie dlugo nadrabiac najpiekniejszymi nawet zapachami. Wczesniej Farmona wiele razy pokazala, ze potrafi dac kobiecie swietny produkt pielegnacyjny (np. wspomniane wyzej 2 masla). Mam nadzieje, ze to nie okaze sie trwala polityka firmy: najpierw przywiazac do siebie klientke, a potem jadac na dobrej opinii obnizac jakosc.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie