Oriflame, Optimals, Oxygen Boost Face Mist (Dotleniająca mgiełka do twarzy)

Oriflame, Optimals, Oxygen Boost Face Mist (Dotleniająca mgiełka do twarzy)

Potrzebujesz błyskawicznego orzeźwienia i ochrony przed zanieczyszczeniami powietrza? Wypróbuj dotleniającą mgiełkę do twarzy z ekstraktem z brązowych alg i kompleksem Aqua-Boost, dzięki której Twoja skóra zacznie oddychać bez przeszkód. Rozpyl mgiełkę na twarz i szyję. Kosmetyk może być stosowany na makijaż.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Glycerin, Sodium Citrate, Methylparaben, Allantoin, Parfum, Lactic Acid, Propylparaben, Ethylparaben, Sodium Pca, Urea, Laminaria Digitata, Trehalose, Polyquaternium-51, Sodium Hyaluronate

Cena: 29,90zł / 150ml
/s/

Tragedia

Mgiełkę dostałam od siostry i wcale się nie dziwie, że chciała się jej pozbyć.
Minusy:
-mam skórę wrażliwą, po demakijażu ten produkt jeszcze bardziej zaostrzał moje podrażnienia
-szczypie mnie po niej twarz
-ściąga skórę twarzy
-nie nawilża, a wysusza

Plusy:
+może i odświeża, ale przy takiej ilości minusów to jest mało ważne.

Podsumowując, nie polecam osobom z wrażliwą skórą, skłonną do podrażnień. Pół gwiazdki za odświeżenie.

Nawet nawet

Kupiłam z ciekawości, tak jak niektórzy.

- miły zapach
- nie podrażnia moich oczu
- idealnie odświeża
- szybciutko się wchłania
- opakowanie przeźroczyste, przez co widzę ile zostało jeszcze mgiełki

No minusem może być, że faktycznie twarz mam lekko czerwoną po używaniu, ale nie przeszkadza mi to. :)

Całkiem całkiem

Kupiłam ją z ciekawości. Wcześniaj miałam z innej firmy.

- mgiełka ma miły i ładny zapach
- nie podrażnia oczu ani skóry
- idealna na lato gdy chcemy się odświeżyć w tropikalny dzień jaki czasem nawiedza Polskę
- jest wydajna
- nawilża, szybko się wchłania, nie pozostawia wrażenia że mam coś tłustego na twarzy

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Akceptowalna.

Kupiłam latem 2010 w celu odświeżania cery podczas upałów oraz stosowania podczas plażowania i ogólnie przebywania na wakacjach.

Rewelacji jakiejś specjalnej nie ma, produkt jest nawet przyjemny.
+ ładny zapach
+ cena na promocji ( chyba 9,90?)
+wydajność
+opakowanie
+przyjemnie nawilża i daje uczucie świeżości

- strasznie podrażnia , jest to wielki minus ( np. jakieś lekko naruszone miejsce na skórze )

teraz, jesienią, używam jako toniku , dostałam od przyjaciółki drugie opakowanie - jej niestety w ogóle nie podpasowała ta mgiełka.

Używam tego produktu od: lato 2010
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 (15oml)

średniak

Kupiłam ją przed latem, by odświeżać twarz podczas pracy w gorącym biurze bez klimy. Większych efektów takiego zastosowania nie widziałam, totez zaczęłam jej używać jako tonik, rano i wieczorem. I jako tonik mgiełka sprawdzała się poprawnie, mile odświeżała. W moim przypadku podrażnienień nie powodowała także w okolicach oczu.

Problem właściwie w tym, że takie odświeżenie skóry po demakijażu/przed nałożeniem makijażu daje mi zwykły tonik Ziaji, który kosztuje kilka zł. A regularna cena tej mgiełki w promocji jest zdecydowanie zawyżona, biorąc pod uwagę, że oprócz odświeżenia cery ( jak to po toniku ) większych efektów nie daje.

Skoro nie widać różnicy, po co przepłacać?

Używam tego produktu od: używałam latem 2012, kilka tygodni

Lubię takie gadżety, więc mgiełka Oxygen Boost nie mogła umknąć mojej uwadze, tym bardziej, że była w bardz korzystnej cenie przy zakupie emulsji na dzień :)

* orzeźwia
* odświeża
* nawilża
* nie pozostawia tłustej powłoki (bałam się tego, bo jej poprzedniczka z serii Swedish Spa była niestety tłusta)
* można stosować na makijaż
* nie szczypie w oczy (wystarczy zamknąć oczy podczas psikania :)
* neutralny zapach

Używam tej mgiełki w ten sposób, że spryskuję nią twarz, a po chwili przykładam rozłożoną chusteczkę higieniczną. Mam tłustą cerę i nawet będąc cały czas w domu już 3 godziny po nałóżeniu kremu czuję się "nieświeżo" i świeci mi się twarz - szczególnie w gorące dni. Użycie mgiełki i chusteczki usuwa sebum z mojej twarzy bez wysuszania jej i traktowania wodą.

Ta mgiełka to strzał w 10, a już na pewno idealnie nadaje się kiedy jesteśmy długo poza domem i używanie pudru czy bibułek matujących nie daje efektów.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Oj nie wiem..

Ogólnie jestem na nie, dlatego, że troszkę mnie podrażnia, szczypie, i bolą mnie oczy podczas używania go,
jednak
rzeczywiście dotlenia i orzeźwia skórę :) i dodatkowy plusik za opakowanie, praktyczne, fajny dozownik

Używam jednak tylko czasami kiedy potrzebuję orzeźwienia buźki :)

+dotlenia
+orzeźwia
+odżywia
+praktyczne opakowanie, podoba mi się :)

-podrażnia
-szczypie

podsumowując 3+

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Badziewie jakich mało

Produktu absolutnie nie polecam, mam cerę niezbyt wrażliwą natomiast po użyciu mgiełki skóra szczypie, jest zaczerwioniona i cała podrażniona. Zapach produktu jakiś mydlany, niezbyt fajny. Mgiełkę kupiłam za jakieś 15 zł- więc cena niezbyt wygórowana, używam od jakiś 8 miesięcy i jeszcze mam pół butelki 150 ml, po zastosowaniu jej zamiast orzeźwienia jak sugeruje producent czuję wielkie szczypanie.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 ze 150 ml

Podrażnia oczy

Kupiłam ją w promocji, Mgiełka jest fajna, oczyszcza resztki makijażu. Według mnie jest nawet wydajna. Niestety bardzo podrażnia oczy;/
Ma ładny zapach, opakowanie też jest niezłe (bo wiemy ile produktu nam jeszcze zostało)
Ja poszukuje toniku który będzie uzupełnieniem oczyszczania mojej skóry i będzie działał ale w łagodny sposób :)

Podrażnia oczy

Właściwie tytuł mówi wszystko. Produkt tak mocno podrażnia moje oczy, że zaczynają łzawić.
Użyłam go dosłownie parę razy i oddałam, na szczęście produkty Oriflame można zwracać....

Używam tego produktu od: parę razy, na więcej nie mam ochoty
Ilość zużytych opakowań: właściwie 0

Dobra

+ odświeża
+ nie rozmazuje makijażu(psikam z wyprostowanej ręki)
+ dla mnie ładnie pachnie
+ pomaga zespolić makijaż mineralny ze skórą
+ dla mnie ładnie pachnie

- nie wiem jak stwiedzić czy dotlenia(czy mgiełka może ,,dotlenić"?
- sporo wylatuje z psikacza dlatego trzeba się przyzwyczaić do aplikacji

Ogólnie dobry produkt,warto w niego zainwestować.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1,ale mam już zapas

lekkie nieporozumienie

Zgodzę się, że mgiełka świetnie dotlenia,nawilża i odświeża. Nie mogę jednak pojąć dlaczego producent zdecydował się na dodanie tak intensywnego zapachu. Pierwszy raz się z tym spotykam działającej jak woda termalna. Gdyby nie to, że podrażnia oczy na pewno kupiłabym ponownie, jednak trzeba mocno je zaciskać aby produkt się do nich nie dostł, bo może być problem.

Używam tego produktu od: 3miesięcy