Rexona, Women, Crystal, Clear Pure 24H Stick (Antyperspirant w sztyfcie)

Rexona, Women, Crystal, Clear Pure 24H Stick (Antyperspirant w sztyfcie)

Nie pozostawia białych śladów. Nie zawiera alkoholu. Działa przez 24 godziny.

Skład: Cyclopentasiloxane, Aluminum Zirconium Tetrachlorohydrex GLY, Stearyl Alcohol, C12-15 Alkyl Benzoate, PPG-14 Butyl Ether, Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Dimethicone, Polyethylene, Helianthus Annuus Seed Oil, Steareth-100, BHT, Citric Acid, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene.

Cena: 9zł / 40ml
/s/

Najlepszy antyperspirant, jak wszystkie rexony

Przetestowałam swoim kosztem wiele antyperspirantów i wyrosłam już z przekonania, że zwykłe antyperspiranty hamują pocenie. Jeśli zaś ograniczają, to są dobre. Jeśli tylko pachną... to nie trzeba mówić:)
+ ładny zapach
+ nie podrażnia (nawet po depilacji)
+ zmniejsza potliwość
+ zero plam
+ wygodne opakowanie
+ przyzwoita cena
+ jest "suchy"
+ dobrze trzyma się na skórze

- gdyby w 100% ograniczał potliwość jak blokery, byłby idealny:)

Ilość zużytych opakowań: nie zliczę

nie do końca

Sztyft Rexony jeżeli chodzi o ochronę przed potem sprawdza się naprawdę świetnie, odatkowo nie podrażnia i ma przyjemny zapach (dla mnie każdy kolor z tej serii ma przyjemny zapach),ale kupiłam go ponieważ miał redukować białe plamy i tu rozczarowanie ponieważ z białymi plamami o niebo lepiej radzą sobie kulka i spray,ale sztyft niestety zostawia te plamy i to dość widoczne niestety. Dlatego zabieram mu jedną gwiazdkę,ale ochrona przed potem jest 100%-owa.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Dobrze chroni

Produkt spełnia podstawowe zadanie - dobrze chroni przed potem i nieprzyjemnym zapachem (chociaż muszę zaznaczyć że pocę się przeciętnie, nie mam z tym dużych problemów).

Ma dobrą konsystencję, kremową. Nigdy mnie nie podrażnił, nawet po depilacji.

Białe ślady - niestety zostawia, ale są one o wiele mniejsze w porównaniu do innych antyperspirantów.

Zapach wg mnie ładny, delikatny, z niczym się nie gryzie.
Cena odpowiednia.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

super

Uwielbiam sztyfty Rexona, jak tylko ukazała się na rynku wersja Crystal Clear, to oczywiście musiała się pojawić i w mojej łazience.
Konsystencja standardowa dla Rexony: dość twardy sztyft, możliwość stopniowania ilości aplikowanego produktu. Bardzo wydajny. Nie podrażnia mojej skóry pod pachami, a zawsze go używam nawet po depilacji .
Cudów nie ma - białe ślady zawsze się pojawiają, ale są one o wiele mniej intensywne niż w podstawowej serii Rexony i bardzo łatwo je usunąć.
W mojej opinii zapach wersji różowej jest o wiele ładniejszy niż fioletowej, dlatego też otrzymał ode mnie pół gwiazdki więcej.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 2 (różowy i fioletowy)

doskonały

Największym plusem jest to, że jest w kremie.
Nie podrażnia skóry po depilacji.
Chroni przed nadmiernym poceniem i przykrym zapachem.
Ma ładny, delikatny zapach.
Kremowa konsystencja pozwala na odpowiednie dozowanie antyperspirantu, dzięki czemu nie nałoży się go za dużo.

Ilość zużytych opakowań: ok 5-6

Kupuję od czasu do czasu

+Dobrze chroni
+ladnie pachnie
+wygodne opakowanie, nic sie nie psuje
+nie podraznia

-zostawia biale slady
-lubi sie rolowac i zostawiac grudki

te wady posiada niestety wiele sztyftow ale co jakis czas ciagle jakis kupuję bo się przydają =)

Używam tego produktu od:roku

Jak to Rexona :)

Sztyfty z tej serii kupuję już od dawna (hmm z rok?).Najbardziej chyba lubię wersję niebieską,ale każdy z tych zapachów przypadł mi do gustu :) Właściwości każdy ma takie sam,więc powinny byc oceaniane zbiorczo.
Wszystkie Rexony świetnie chronią przed potem,sztyfty najlepiej.Niestety,ten sztyft nie do końca chroni przed białymi plamami :( W tym akurat lepszy jest spray i kulka.Ale na gorące dni jest niezastąpiony.Wygodny w użyciu,bardzo wydajny.
Nie nadaje się za bardzo na skórę po depilacji,bo jest twardy i pocieranie nim może trochę podrażniac (lepiej z tym uważac).
Opakowanie bardzo ładne i wygodne,cena w promocjach zachęcająca.
Polecam,najlepsze antyprespiranty :)

Używam tego produktu od: rok?
Ilość zużytych opakowań: 3-4 wersji różowej :)

TAK:)

Jest naprawdę fajny, co prawda nie do końca nie zostawia śladów, ale i tak bez porównania innymi antyperspirantami w sztyfcie.
Jestem zadowolona z efektów, nie lepi się jak niektóre antyperspiranty w żelu czy w kulce, których nie cierpię. Ma całkiem przyjemny zapach.
I co najważniejsze działa.
Nie mam co do tego kosmetyku żadnych poważnych zastrzeżeń. Na pewno jeszcze go kupie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Bardzo dobry-warto wypróbować

Spełnił moje oczekiwania.
+doskonale zabezpiecza przed poceniem(cały dzień )
+nie brudzi ubrań(nie można używać za dużo)
+nie klei się na skórze
+delikatny zapach
Polecam.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:drugie

Beznadzieja

Ładnie pachnie, utrzymuje paszki w świeżości przez cały dzień, ale... ślady białe są ! i to widoczne. Ponadto uczulił mnie po kilku użyciach. Smaruję nim pachy rano i gdy wracam do domu wieczorem pachy zaczynają mnie swędzieć... Nie dla mnie...

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Jednak te ślady...

Antyperspirant dobrze zabezpiecza przed potem, mam suche pachy praktycznie przez cały dzień; nawet przy wysiłku fizycznym daje radę (nie pocę się mocno). Jest miękki, kremowy, łatwo się go nanosi, a także łatwo zmywa. Delikatny, nie podrażnia. Bardzo przyjemnie pachnie.
Niestety, zostawia białe ślady. Nie są one bardzo duże, ale są i trzeba pamiętać, by przed nałożeniem ubrania delikatnie je rozetrzeć, bo inaczej - wiadomo - wylądują także na bluzce. I z tego powodu nie kupię go więcej - są lepsze.