Syoss, Moisture Intensive Care, Szampon nawilżający do włosów suchych i łamliwych

Szampon delikatnie myje i pielęgnuje suche oraz łamliwe włosy jednocześnie odpowiednio je pielęgnując. Wysoce skuteczna formuła Moisture-rich nawilża włosy, wzmacnia je od wewnątrz, jednak bez ich obciążania.

* Eksperci Syoss podpowiadają, aby w miarę możliwości suszyć włosy na powietrzu lub łagodnie osuszać ręcznikiem, co pomoże uniknąć uszkodzeń.

Szampon plus łupież gratis

Skuszona reklamą w tv kupiłam ten oto produkt. Zapach i konsystencja ok, więc z ochotą w piękny, słoneczny dzień go użyłam. Wszystko było dobrze - pienił się jak należy, włosy umył, nie powiem. Niestety czar prysł dnia następnego kiedy zasiadłam przed lustrem. Rozczesywałam włosy nie spodziewając się niczego niepokojącego aż tu nagle moim oczom ukazał się....łupież. Nadmieniam, że nie mam skłonności do łupieżu a jedynie zdarza się czasami po zakupie niektórych produktów pojawia się. Spróbowałam go jeszcze później użyć, ale niestety z tym samym rezultatem więc musieliśmy się rozstać. Od tej pory nigdy więcej nie sięgnęłam po kosmetyki tej firmy i już ich raczej nie kupię.

Używam tego produktu od: próbowałam ponad miesiąc

fajny

Szampon dobry dla włosów potrzebujących nawilżenia. Włosy stopninowo stawały się coraz miększe, jednak były matowe i potrzebowały traktowania dodatkowo odżywkami. W połączeniu z taką samą odżywką spełniał swoja rolę.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Fajniuśki

Nie wiem czy powrócę, do tego szamponu bo lubię za każdym razem inne kupować- nie mniej jednak ocenię go. Dobrze myje, nawilża włoski. Stają się one jedwabiście miękkie, pięknie się błyszczą.
Nie podrażnił, ani nie wzmożył przetłuszczania.
Duża pojemność, strasznie wydajny.

Tłusta porażka

Kupiłam ten szampon jeszcze w czasach, gdy nie zwracałam uwagi na składy, a moje włosy przeżywały katorgę po częstych farbowaniach. Zachęcona reklamą sięgnęłam po ten produkt w drogerii. To był mój błąd.

Wady:
- skład - silikony w składzie
- włosy początkowo przyjemne po jakimś czasie były dosłownie oblepione i obciążone szamponem, mimo bardzo dokładnego spłukiwania
- nie mam tendencji do przetłuszczania się włosów, zaś ten szampon sprawił, że nawet zaraz po umyciu miałam je tłuste!

Zalety:
-Gdybym miała na upartego szukać zalet, do chyba tylko łatwa dostępność, dla osób, które lubią ten produkt...

miłe zaskoczenie

Produkty Syoss są dla mnie albo idealne albo są beznadziejne! Ten nalezy do drugiej grupy!

PLUSY:

- jest bardzo wydajny- kropla starcza by wytworzyć obfitą pianę,

- szampon pozostawia skórę i włosy w dobrym stanie, odżywienie czy raczej nawilżenie jest odczuwalne, włosy są miękkie,

- łanie nabłyszcza (choć nic spektakularnego),

- zapach jest ok- typowy, "szamponowy",

MINUSY:

- trudno mi po nim ułożyć włosy, są tak miękkie i "zwiotczałe" że jest to irytujące i muszę używać żelu.

OGÓŁEM całkiem niezły szampon choć na pewno nie jest to profesjonalna jakosć.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Nie polecam

Plusy:
+duże opakowanie w niskiej cenie
I to by było na tyle jeżeli o plusy chodzi. Reszta to same minusy:
-nie nawilża, jak obiecywali producenci
-wysusza, dostałam po nim łupieżu
-ma (dla mnie) bardzo nieprzyjemny, chemiczny zapach
Nie polecam. Po tych wszystkich reklamach zapewniających o profesjonalności kosmetyków Syoss miałam nadzieję na coś o wiele lepszego..

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Ok

Używam szamponow Syoss od dłuższego czasu, mi na moje zniszczone i suche włosy nie pomaga, używam bo używam i myśle ze skoro maja wlasciwości ktore poprawią stan moich włosów to tak sie kiedyś stanie. Niestety po ok. 10 butelkach szamponow Syoss moje wlosy sa w takim samym stanie. Plus za dużą butelke.

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: ok. 10

paskudztwo.

wymęczyłam połowe opakowania i niestety ale dziś swierdziłam że musze się reszty pozbyć - nie będę tak torturować swoich włosów....

ma praktycznie same wady:
- zapach paskudny, chemiczny, mdły.. fuj.
- niszczy włosy!! totalnie je wysusza, choć próbowałam w trakcie jego stosowania wielu odżywek - żadna sobie z nim nie poradziła. nie mogłam sobie poradzić z łamaniem włosów, rozczesywaniem ich...
- wysusza skórę głowy - swędziała mnie niemiłosiernie, dostałam łupieżu, a co gorsze - włosy niedość że zniszczone to jeszcze zaczęły wypadać.... gdy umyłam glowę innym szamponem od razu było lepiej.

na plus mogłabym zaliczyć pare rzeczy
- dobrze się pieni, ale to średnia zaleta bo ma tyle SLSu w składzie, że dziwne by było gdyby się nie pienił
- wydajność
- cena...

ale na co mi te zalety gdy ten szampon to absolutne dno? po przygodzie z nim postawiłam na jak najłagodniejsze środki, które nie są tak bardzo naszprycowane chemią.

nie polecam.........

Ilość zużytych opakowań: połowa

Mieszane uczucia

Sama nie wiem co napisać o tym produkcie. Najlepiej będzie krótko podsumować jego plusy i minusy.

+ dość przyjemny zapach
+ baaaaardzo wydajny
+ wyraźnie oczyszcza

- skóra głowy po nim swędzi, jest sucha
- włosy są potwornie matowe, bez życia
- włosy stają się trudne do ułożenia, puszą się
- w ogóle nie nawilża!!!

Ledwo wymęczyłam całe opakowanie... Nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

najgorszy

Szampon kupiłam w zastępstwie innego z tej linii, niedostępnego akurat w dniu zakupu. Poprzednik sprawował się całkiem nieźle, więc ten wybrałam raczej bez wahania. Jakież było moje zdziwienie gdy po umyciu i wysuszeniu włosy wyglądały jakby nie były myte co najmniej tydzień! Na głowie miałam totalnego "śledzia"!
Na początku nie mogłam uwierzyć, że to wina szamponu i być może w pośpiechu niedokładnie spłukałam włosy lub nałożyłam zbyt dużą ilość odżywki. Jednak przy kolejnych myciach efekt był ten sam, mimo odstawienia odżywki i dokładnego spłukiwania. Co więcej zauważyłam też pojawienie się niewielkiego łupieżu, nie mówiąc już o problemach z rozczesywaniem (bez odżywki pewnie bym wyrwała sobie większość włosów). Jednym słowem totalne dno, szampon najgorszy z najgorszych. Tym samym nigdy więcej nie mam zamiaru wydawać kasy na produkty tej marki.
Butelka duża, dopiero napoczęta przejdzie w inne ręce albo wyląduje w koszu.

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

tak

już po pierwszym użyciu jak dla mnie włosy były wiele ladniejsze, ma mocny zapach taki trochę dziwny ale mozna sie przyzwyczaić, jest bardzo duży jak na to nie za drogi, polecam ! ja napewno jeszczę kupię :)

średni

Mam włosy długie; nie zniszczone, ale suche z natury; z tendencją do rozdwojonych końcówek. Nie przetłuszczające się także szamponu używałam średnio co 3dni:

+niska cena
+łatwa dostępność
+duża wydajność
+ładne estetyczne opakowanie
+włosy są po nim miększe

+/- zauważyłam, że końcówki już się tak nie rozdwajają, ale nie wiem ile w tym jest właściwości szamponu, a ile maseczki ;)

- /zapach/ jak dla mnie okropny, przy pierwszym użyciu zrobiło mi się nie dobrze - później już się trochę przyzwyczaiłam. Niestety mi nie odpowiada
- włosy jak były suche tak są. Nie nawilża! A przynajmniej nie tak spektakularnie jak tego oczekiwałam.

Raczej nie kupię więcej, poszukuje dalej.