John Frieda, Frizz-Ease, Hair Serum (Serum wygładzjące do włosów)

John Frieda, Frizz-Ease, Hair Serum (Serum wygładzjące do włosów)

Serum przeznaczone do włosów suchych, kręconych i skłonnych do `puszenia się`, a także do wszystkich włosów wymagających prostowania. Serum natychmiast po nałożeniu sprawia, że suche, trudne do układania, kręcone i szorstkie włosy stają się gładkie, proste, błyszczące i miękkie. Kosmetyk chroni włosy koloryzowane i przedłuża trwałość ich koloru. Serum należy aplikować na wilgotne włosy, ponieważ pomaga ono zatrzymywać wilgoć wewnątrz włosa, co zapobiega jego wysuszeniu. Zawiera filtry chroniące włosy przed szkodliwym działaniem słońca.

Cena: ok. 6GBP / 50ml
/s/

Przyjemny produkt

Gwiazdkę odjęłam za to, że nie nawilża włosów, po umyciu włosy są takie jak były. Jednakże spełnia swoje zadanie, włosy są wygładzone, miękkie w dotyku. Nie puszą się, nie są rozdwojone, rzec by można, że przywraca im naturalny blask, można powiedzieć, że to zwykły jedwab z dobrym składem. Plus za popakowanie z pompką.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: dwa

nic nie robi

Niestety, u mnie się nie sprawdził. Mam bardzo długie i gęste włosy, myślałam, że ten kosmetyk trochę wygładzi chociażby końcówki i wycieniowane kosmyki przy twarzy, ale on nic nie zrobił, jedynie je obciążył,włosy sprawiają wrażenie tłustych, nie ma mowy o żadnym wygładzeniu. Nie mogę niestety nic dobrego o nim powiedzieć.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: trochę 1

Nigdy więcej

U mnie również to serum się nie sprawdza. Mam włosy proste, długie, trudne do układania się, przetłuszczające, jednocześnie ze skłonnością do puszenia. Ze względu na to puszenie- zwłaszcza zimową porą- zdecydowałam się wypróbować ten kosmetyk. I na pewno do niego nie wrócę. Jest drogi, włosy są po nim obciążone. Tyle, że dobrze się rozczesują ( i tylko za to pół gwiazdki). A puszenie? Jak było, tak jest.

u mnie sie nie sprawdza

Co tu dużo mówic, serum strasznie obciąża i oblepia moje włosy. Efekt jest odwrotny od tego, który obiecuje nam producent. Powoduje, ze włosy staja sie sianowate, płaskie i do tego strasznie matowe, obciążone. Dodam, że używajac ulubionych kosmetyków moje włosy potrafią prezentować sie naprawde super. Probowałam długo i na wiele sposobów, za kazdym razem skutek taki sam... Nie widzę ani jednej zalety tego kosmetyku.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: w tr. pierwszego

Super

Wlosy mam cienkie, przetluszczajace sie oraz troszke sianowate po ostatnim rozjasnianiu! Strasznie mnie to draznilo i zaczelam szukac czegos, co nie bedzie dodatkowo "pomagalo" w ich przetluszczaniu jak wiele kosmetykow tego typu. Po pierwszym uzyciu nie powalilo mnie na kolana, bo nie widzialam roznicy!!! Ale juz po 2-3 efekt byl juz widoczny! Dodam, ze myje wlosy co drugi dzien, serum nakladam na mokre wlosy i juz jestem od niego uzalezniona!

Chyba tylko na mnie nie działa.. ;)

Tak jak w tytule. Tyle pozytywnych recenzji, a ja jakoś nie umiem odnaleźć słów uznania dla tego kosmetyku. Mam długie, kręcone i suche włosy. Nawilżam je wszelkimi możliwymi sposobami, ale i tak czasami potrafią wyglądać jak kopka siana. Miałam nadzieję, że to serum zredukuje puszenie, bo to też jest mój przedni problem.. Niestety nic z tego. Próbowałam wielu kombinacji- nakładałam dosłownie 2 kropelki (a włosy mam do łopatek), nakładałam więcej- i nic. Włosy i tak były spuszone i nieposłuszne. Nie zauważyłam wygładzenia, jakiegoś zdyscyplinowania.. Miałam wrażenie że zrobiły się jeszcze bardziej szorstkie. Nie wiem co ze mną (moimi włosami..) nie tak ;) ale na mnie to serum nie działa, więc na pewno nie wrócę do niego.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 op. w trakcie

must have!

Serum świetnie się spisuje! Włosy po nim są gładkie i lśniące :) Likwiduje także "siano" na głowie. Mam też mniej rozdwojonych końcówek, poprostu nic dodać nic ująć ;)

Używam tego produktu od: tygodnia

Najlepszy

Po użyciu włosy rozczesują się bez problemów, są miękkie,gładkie i wyglądają na zdrowsze:-)Jednak jeśli użyjemy tego cuda za dużo szybko stają się tłuste...Produkt jest bardzo wydajny-potrzeba dosłownie kropelkę,aby efekt był zadowalający:-)

Bardzo dobre

Kupiłam to serum właściwie do moich przedłużanych włosó żeby je nawilzyc.... jednak po zdjeciu wlosow (około 3 miesiace) zostało mi go około 80 % w buteleczce a uzywam go przyanjmniej 2 lub 3 razy w tygodniu. Jestem naprawde zadowolona;) Pierwsze dobre serum dla mnie;) Mam ciekie często farbowane włosy a jednak nie są zniszczone i wygladaja jak wprost z salonu. Wszystko za sprawą tego serum;):) i reszty kosmetyków od Jona Friedy.

Plusy:
wydajny ( mam go juz ponad Pol roku ta sama buteleczke)
Nie obciaza wlosow, sa po nim gladkie blyszczace i sypkie;)
a co najwazniejsze cena jest batdzo niska jak na taki produkt;) polecam w 100%

Ilość zużytych opakowań: 1 cale

BARDZO DOBRY

fAJNA SPRAWA ZA NIEWIELKIE PIENIADZE
dOBRZE NAWILZA, WLOSY WYGLADA ZDROWIEJ, SZYBKO CHLONA SERUM, NIE ZOSTAWIAM TLUSTEJ POSWIATY, SA LEKKIE I MILE W DOTYKU.POLECAM WSZYSTKIM

Używam tego produktu od: 1 MIESIACA
Ilość zużytych opakowań: 1 NIECALE

Dobry produkt

Inwestycja, która się nie zwróciła. Likwiduje "siano" na głowie. Nie wyróżnia się jednak jakoś specjalnie na tle innych tego typu produktów. Cena nieadekwatna do jakości.

podoba mi się

dobre serum. działa wygładzająca, spełnia większość obietnic producenta. mam włosy zniszczone, więc może nie do końca mogę się cieszyć pełnym działaniem tego produktu, ale z czystym sumieniem go polecam.

jeśli ktoś chce go używać zamiast prostownicy, może się rozczarować.

minus za cenę i pojemność.