AA, Oligovital, Tonik bezalkoholowy z ekstraktem z białej herbaty

AA, Oligovital, Tonik bezalkoholowy z ekstraktem z białej herbaty

Tonik z oligoelementami i ekstraktem z białej herbaty do każdego rodzaju cery, nawet wrażliwej i skłonnej do alergii. Tonik intensywnie nawilża, działa kojąco oraz przywraca prawidłowe pH skóry. Dzięki właściwościom rewitalizującym, regenerującym i energizującym ekstraktu z białej herbaty, skóra jest idealnie czysta i odświeżona, a także odzyskuje zdrowy, promienny koloryt. Zawarte w toniku oligoelementy zapewniają skuteczną ochronę skóry przed dzialaniem agresywnych czynników zewnętrznych.

db

dobry, delikatny tonik. nawilza, lekko koi, ale nic poza tym...zadna rewelacja...za te pieniadze mozna kupic cos o wiele lepszego...a czasem nawet za mniejsze, jak np dermacos z farmony za 8zl.

Używam tego produktu od:dawna

delikatny

Dosyć miło wspominam ten tonik. Używałam go dawno - ponad rok temu. Dla mojej suchej cery był całkiem dobry - łagodny, delikatniie oczyszczał skórę z pozostałości mleczka z tej samej serii. Nie odczułam po nim nawilżenia, poczucie odświeżenia dawał przeciętne. Pozostawiał troszkę lepką warstwę na skórze. Zapach ładny, delikatny, wydajnośc przeciętna - wystarczył mi na dwa miesiące.

Czasami wydawało mi się, że lekko podrażniał mi skórę - co prawda jak go stosowałam nie miałam jeszcze tak wrażliwej cery jak teraz, być może zależało to także od innych czynników, ale czasami piekły mnie po nim policzki - jednak mogła to być indywidualna reakcja, więc za to nie odejmę *.

Nie kupiłam go ponownie i raczej tego nie zrobię, ponieważ lepiej służą mi inne toniki - chociażby tańsza Ziaja. Używam tego produktu od: ponad rok temu, wystarczył na 2 miesiące

Łagodny

Doskonały tonik!Super oczyszcza,delikatnie pachnie,dobrze się go nakłada.Opakowanie ma bardzo praktyczne,fajne.Odświeża i nawilża cerę.Dla wrażliwców KCW!Polecam.

dla skóry wrażliwej idealny

Przez długi czas szukałam odpowiedniego kosmetyku do mojej cery. Przypadkiem w Rossmanie znalazłam tą serie wszystkie produkty były w promocji wiec nie ryzykowałam zbyt dużej straty pieniędzy i kupiłam wszystkie. Pozytywnie byłam zaskoczona ta seria. Tonik jest bardzo wydajny, ma delikatny zapach nie powoduje łzawienia oczu jak sie zdarzało przy innych tonikach. pozostawia skórę świeżą i orzeźwioną.

Używam tego produktu od: 5 miesiecy

dla suchej ok

Mniej nawilża niż Nivea Visage Tonik łagodzący,ale nie wysusza!bardzo dobrze zmywa uprzednio zastosowane mleczko,cera jest odświeżona,na prawde odzyskuje blaski i jest gotowa na przyjęcie kremu.Tonik bardzo wydajny,pachnie delikatnie.Bede używała szczególnie w lecie -dla mej suchej skóry to prawdziwa przyjemność.

Używam tego produktu od:2miesięcy

Średniak

Łagodzi podrażnienia, dobrze nawilża skórę. Jednak nie jest to żadna rewelacja na miarę efektów choćby wody termalnej. Po prostu poprawny tonik którym wygodnie zmywa sie mleczko do demakijażu. Skóra nie jest po nim tłusta ani wysuszona. zapachu praktycznie nie czułam wiec mi nie przeszkadzał.
Szczerze mówiac jest dla mnie przecietny produkt. Żadne rewelacje nie były jego udziałem więc daję środkowe 3*.

czegoś w nim brakuje

To bardzo przyzwoity tonik, bo nie lepi się, naprawdę delikatnie pachnie, ładnie odświeża, ale ja nie czuję by rzeczywiście tonizował, a to przecież jego główna rola. Buźka jest jakaś taka nijaka po jego użyciu. Jest naprawdę wydajny i nawet niespecjalnie drogi, a jednak nie mam ochoty wracać do niego i raczej już nie wrocę.

Polubiłam go

Bardzo fajny tonik. Praktycznie nie znalazlam u niego żadnych minusów, ale nie daje 5 gwiazdek, bo moze kiedys trafie na jeszcze lepszy ;)
Podoba mi sie jego zapach - swiezy i przyjemny. Tonik nie podraznia skory, odswieza cere, nie pozostawia lepkiej warstwy ani tez nie wysusza.
Kupilam go na promocji razem z tuszem AA i jest bardzo zadowolona :)

Trawiasto - herbaciany!

Fajny tonik. Łagodzi zaczerwienienia twarzy, dobrze odświeża i ma taki trawiasto - herbaciany zapach! Dla mnie super! Zwłaszcza, że nie pozostawia tłustej warstewki jak niektóre z toników i nie uczula. Pięciu * nie daję, bo wciąż poznaję nowości i może któraś okaże się lepsza?

OK ale wściekły zapach

Skóra po nim robi się miła. Tylko ja musiałam go zmyć z twarzy. Ma tak intensywny zapach, że rozbolała mnie głowa. To miał być tonik dla alergików ale chyba przez ten zapach się nie nadaje dla nich.

ilość zużytych opakowań: tonik użyłam tylko raz i przyprawił mnie o ból głowy

Dobry

Dobry tonik. Zakupiłam razem z żelusiem z tej samej linii. Żel wysuszał ale tonik dzielnie naprawiał działanie żelu. Dobrze nawilża., nie mam uczucia sciągnietej twarzy, nie podrażnia, nie szczypie w oczy ogólnie może być. Wydajny.

cos mnie zalepia

Pozornie nie ma sie do czego przyczepic, a jednak... drazni mnie uczucie nie do konca doczyszczonej twarzy. Mam tlusta cere, i ten tonik zostawia na niej jakies takie dziwne, lepkawe cus. Toniki schodza mi blyskawicznie, uzywane wlasnie po to, by sie wszelakich lepkosci i brudow pozbyc, wiec taka reakcja jest niedopuszczalna. Brzydki tonik :) Ale tluste cery moga byc zadowolone.