Ruby Rose, Beauty Eyeshadow Kit HB - 388 (Paleta 88 cieni do powiek)

Ruby Rose, Beauty Eyeshadow Kit HB - 388 (Paleta 88 cieni do powiek)

W paletce Ruby Rose Beauty Eyeshadow Kit HB - 388 mieści się 88 cieni do powiek. Głównie są to odcienie perłowe, kilka brokatowych. Paletka Ruby Rose zawiera odcienie od popielato-niebieskich, poprzez fiolety i róże, a kończąc na brązach i zieleniach. W paletce jest spore lusterko oraz dwa aplikatory.

Słabe

Pogmentacja i trwałość praktycznie żadna. Cienie co prawda tanie wiec nie szukajmy w nich jakości z najwyższej półki... szybko sie utleniaja, robia sie waleczki na powiece... duza paleta barw jest jefyna zaletą ale z jakoscia nie idzie w parze... i są strasznie świecące, błyszczą się aż za bardzo:)

Duży wybór kolorów i tania

Fajna paleta cieni do powiek. Mam już ją od kilku lat i dobrze się sprawdza ale ma też wady. Lubię ją używać bo ma ładne kolorki od jasnych do najciemniejszych odcieni np; niebieskiego, zielonego, brązowego.
*PLUSY; Cienie są wydajne, duży wybór kolorów, ładnie wyglądają na powiece, odcienie są jasne i ciemne, intensywne, wyraziste, dobrze rozprowadzają, trwałe-nie ścierają się i nie rolują w załamaniach powieki, ładne opakowanie z lusterkiem, cena niska jak na taką duża ilość odcieni w paletce. *MINUSY; kruszą się przy nakładaniu, nie które cienie mają brokat, który po rozprowadzeniu na powiekę koloru spada na policzki i moja twarz się błyszczy od brokatu, wszystkie odcienie są perłowe-brak matowych, zbędne pacynki które nie nadają się do niczego.
Ogólnie ten produkt posiada plusy jak i minusy ale paleta jest warta wypróbowania ze względu na dużą ilość odcieni w niskiej cenie.

Naprawdę świetne cienie w tak niskiej cenie. Myślę, że jest to świetna propozycja dla osób zaczynają

To była pierwsza paleta cieni, jaką kupiłam.
Minęło już 5 lat a ja mam ją do dziś a cienie jak najbardziej nie straciły swoich właściwości.

ZALETY

+ duży wybór kolorów i odcieni
+ wydajność
+Trwałość ( jak nałoże je rano, to na oku są aż do zmycia makijażu)
+ Łatwo się rozprowadzają
+ Całkiem dobrze napigmentowane
+ Stosunek cena-jakość pozytywnie zaskakuje
+Poręczne i dość ładnie wyglądające opakowanie

WADY

- troszkę się kruszą, ale umiejętne nakładanie zmniejsza problem

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie 1

Ogólnie polecam!

Zobaczyłam paletę u kuzynki i od razu oczka mi się zaświeciły! Dostałam w prezencie tę paletę :)

Plusy:
+ 88 kolorów
+ ładne perłowe cienie
+ dosyć intensywne kolory
+ dobrze się utrzymują na powiece
+ ładnie "współpracują" ze sobą
+ ładne opakowanie z dużym lusterkiem

Minusy:
- pudrowy zapach
- kruszą się przy nakładaniu

Jestem z tej palety bardzo zadowolona. Nareszcie mam duży wybór kolorów do każdego makijażu. Kruszą się co prawda przy nakładaniu ale z tym można sobie poradzić nabierając mniej na pędzelek. Wiem, że nie jest to kosmetyk z najwyższej półki ale jakość jest dobra. Ogólnie polecam!

Używam tego produktu od: 1 rok

Dla niewymagających

W swoim życiu dostałam ich wiele wersji od mamy. Są w przystępnej cenie, różnorodnej gamie kolorystycznej, która starcza na bardzo długo. Nie osypują się jak inne w podobnej cenie. W prawie każdym zestawie jest lusterko.

Jednak kolory są słabo napigmentowane i już po godzinie cały makijaż blednie, a kolory stają się czasem nierozróżnialne. Zapach potrafi być odstęczający, a każde opakowanie rozwalało się na części pierwsze. Nie są łatwo dostępne, gdyby nie mama, to szczerze, nie wiedziałabym, gdzie się po nie udać. Dobra baza pod makijaż jest koniecznością. Nie używam ich na co dzień , tylko od czasu do czasu.

TAK TAK TAK!! :)

Jak powszechnie wiadomo firma ruby rose jest tzn targówką byłam sceptycznie do niej nastawiona.Testowałam kilka róznych produktów tej firmy i nie byam wcale z nich zadowolona.Jednak zostałam postawiona przed faktem dokonanym i dostałam ją na mikołaja od mojego męża.
Codziennie jej używam a przed nałożeniem cieni aplikuję bazę pod cienie.Makijaż utrzymuje się przez cały dzień, nic się z nim nie dzieje.Nie wiem jak jest bez bazy bo nigdy nie testowałam.

Plusty:
-88róznych kolorów
-dobra pigmentacja
-cienie są miękkie - łatwo się nimi pracuje
-wszystkie cienie są perłowe mniej lub bardziej
-paletka posiada lusterko
-zgrabne opakowanie
-i oczywiście jak za taką ilość cieni cena jest skandalicznie niska

Minusy:
-cienie bez bazy mogą być słabej jakości
-w palecie brak matowych cieni - same perły
-do zestawu dołączone są 2 bezużyteczne (przynajmniej jak dla mnie) pacynki
-cienie z brokatem są oszukane - brokat jest na samym wierzchu, a pod spodem jest zwykły perłowy cień

Ogólnie jestem bardzo z niej zadowolona,szkoda tylko,że nie ma paletki 88cieni matowych. (jeżeli ktoś widział paletkę matowych cieni z ruby rosę - to proszę napiszcie :) z góry bardzo dziękuję :)

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie 1 opakowania

Dostałam w prezencie. jestem bardzo zadowolona. Dobra pigmentacja. Ładnie się komponują z moją bladą skórą. Mają specyficzny zapach, ale mi nie przeszkadza, a nawet go lubię. Czasem minimalnie coś się osypie, ale tak to dzielnie trzymają się na powiece. Spokojnie wytrzymują cały dzień, albo noc :D. Polecam!!!!

Niedawno odkryłam, że dobrze nakładają się i jeszcze lepiej wyglądają, gdy delikatnie zwilżymy aplikator. :)

porażka

nie wiem skąd taka wysoka ocena O.o te cienie są okropne przecież
dostałam pare takich paletek jeszcze w czasach gimnazjum od cioci, czy babci, które widziały że interesuje się kosmetykami, ale same sie na tym nie znały, więc kupowały mi ten szajs na gwiazdkę, urodziny itp

słabo napigmentowane, za to z ogromną ilością brokatu
brak matowych kolorów
rozmazują się
mało intensywne kolory
typowe bazarowe, albo chińskie kosmetyki
totalne dno
nadają się chyba tylko na jakies bale przebierańców, bo w biały dzień nie wyobrażam sobie ich używać

jedyny plus to chyba niska cena

Używam tego produktu od: ponad 3 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka palet, żadna nieskończona nawet w 1/3

Bez rewelacji

Dostałam te cienie w prezencie. Na początku byłam nimi zachwycona, lecz z czasem zauważyłam pare wad.

+ duży wybór kolorów
+ duże lusterko
+ niska cena
+ miękkie, łatwo się nabiera

- mało wydajne
- kolory z brokatem w rzeczywistości mają brokat tylko na wierzchu, pod spodem cień jest matowy
- szybko "znikają" z powiek
- rozmazują się
- sypią się

Dobre

Cienie kupiłam jakiś rok temu, pozytywnie mnie zaskoczyły ! niska cena, piękne kolorki jedynie do czego można się przyczepić to trwałość, po kilku godzinach cienie wymagają poprawki, co nie zmienia faktu , że bardzo je lubię i będę nadal uzywać, cena jest bardzo niska;)

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Za tą cenę są ok

Co mogę powiedzieć kupiłam je gdy zaczynałam początki z makijażem zachęcona ceną.

Plusy:
- duże lusterko
- duży wybór kolorów
- bardzo tanie
- ładnie wyglądają na powiece
- średni zapach ale mi on akurat nie przeszkadza, nie jest intensywny i szybko się ulatnia
- ładne opakowanie
- wydajne

Minusy:
- słabo na pigmentowane
- krótko się utrzymują
- opakowanie łatwo się psuje
- brak matowych kolorów

Jak na początek ok można za tą cenę popróbować jakie koloru nam pasują :)

Używam tego produktu od: trzech lat

dramat !!!!!!!!!!

kolory moze i fajne i wybór odcieni niby tez , cena również kusząca jednak jak dla mnie cienie nie nadają sie do niczego !!!
sa nie trwałe , zwijają sie i co najgorsze uczulają
NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!