Joico, K - PAK Color Therapy, Shampoo (Szampon do włosów koloryzowanych)

Joico, K - PAK Color Therapy, Shampoo (Szampon do włosów koloryzowanych)

Szampon delikatnie myje i pielęgnuje włosy, jednocześnie je naprawiając, poprawiając ich elastyczność i wzmacniając połysk. Zapobiega utracie koloru. QuadraBond Peptide Complex chroni włosy, zapewniając długotrwały, intensywny kolor.

zapachowa
w butelce
>250ml
Skóra głowy
normalna

Pozytywne zaskoczenie!

50ml tego produktu znalazłam w jednym z kalendarzy adwentowych.

Szampon ma biały kolor i kremową konsystencję. Nie jest super gęsty, ale też nie należy do rzadkich, bardzo mi odpowiadała.
Zapach przyjemny, bardzo wyczuwalny w trakcie mycia, kwiatowo-mydlany. Po spłukaniu nie utrzymuje się na włosach.

Już niewielka ilość wystarczy na dokładne umycie głowy, bardzo dobrze się pieni i bez problemu spłukuje aż do delikatnego świszczenia na włosach.

Już w trakcie jego spłukiwania czuć, że włosy są gładkie i nie poplątane czy wysuszone. Bardzo łatwo się po nim rozczesują.
Po wysuszeniu są miękkie, wygładzone i lśniące. Mam włosy z tendencją do puszenia i zdecydowanie ten szampon niweluję tę przypadłość, wyglądają jak prosto z salonu fryzjerskiego. Mimo wszystko jednak ich nie obciąża, dzięki czemu nie przetłuszczają się szybciej (myję zazwyczaj co 3 dni i tu było tak samo), a i przy nasadzie są ładnie odbite.

Przez kilka lat farbowałam włosy regularnie, aż postanowiłam dać im odpocząć i zeszłam do swojego naturalnego koloru, jednak ostatnio mam fazy na eksperymentowanie i namiętnie bawię się szamponetkami do 10myć, więc trochę oszukuję, ale moim zdaniem do włosów farbowanych się sprawdzi bardzo dobrze. Przy mojej szamponetce zdecydowanie przedłużył trwałość koloru o kilka umyć, a i nadanie blasku nie było bez znaczenia.

Szampon bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Bałam się obciążenia i szybszego przetłuszczania, a nic takiego nie miało miejsca. Gdy zdecyduję się na trwałe farbowanie włosów to jak najbardziej po niego sięgnę, na chwilę obecną jednak będę używać czegoś bardziej dedykowanego włosom naturalnym ;)

Odżywienie i blask.

Szampon stosowałam w duecie z odżywką.
Na zestaw zdecydowałam się gdyż moje farbowane włosy były zniszczone,wysuszone i sianowate ,a końcówki sprawiały wrażenie
jakby były po tapirowaniu.
Szampon bardzo wydajny,niewielka ilość wystarczy do wytworzenia piany i
dokładnego umycia włosów. Ma kremową konsystencję i pięknie pachnie.
Włosy po umyciu są miękkie,lejące ,bez problemu się rozczesują.
Nie elektryzują się i nie puszą,nie są obciążone.
Stosowany wraz z odżywką poprawia kondycje włosów ,są
one piękne błyszczące i zregenerowane. Wyglądają na zdrowe i zadbane.

Tragedia

Bardzo cenię sobie produkty Joico. Zwłaszcza serię K-PAK z osławionym już Hydrator\'em. Tym razem, z racji tego, że mam farbowane włosy, skusiłam się na Color Therapy - zestaw szampon + odżywka w wersji wielkobutlowej. Niestety to był błąd.

Minusy:
- ciężko się pieni,
- obciąża włosy,
- zapach,
- brak efektu utrzymywania koloru na włosach.

Plusy:
- dostępność,
- wydajność.

Tej serii produktów niestety mówię nie. A szkoda, bo uważam, że Joico ma naprawdę świetne produkty do włosów.

Uwielbiam go

Nie mam farbowanych włosów, a mimo tego używam go z wielką przyjemnością.

Włosy po nim są miękkie, lejace, lsnia, a każdy kto widzi mnie po myciu głowy tym cudem pyta się u którego fryzjera byłam :)
Używam regularnie, jednak po dłuższym stosowaniu pojawia się u mnie świąd i szczypanie- mam ciężki w pielęgnacji skalp.

Polecam! !!!!

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

wygładza

Dobrze myje, wygładza włosy - stają się elastyczne, sprężyste, gładkie, nawilżone. Używam z odżywką z tej samej serii.
Przyjemny zapach - ładniejszy niż podgniłe banany klasycznej serii K-Pak.
Nie zauważyłam żadnego wpływu na trwałość koloru na moich farbowanych na średni blond włosach.
Cena zabójcza ale można upolować czasem duże opakowanie 1 l np. w TK Maxx.

Używam tego produktu od: ponad 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego dużego

Dno dna

Niestety muszę edytować recenzję, po kilku miesiącach używania skóra głowy łuszczy się i swędzi! A włosy są w opłakanym stanie :/ Najgorszy fryzjerski szampon którego kiedykolwiek używałam!

Szampon już w momencie spłukiwania sprawia, że włosy są wygładzone i "mięsiste" :) Nie są również poplątane. Jedynym minusem jest mocno chemiczny zapach. Zupełnie odbiega od pozostałych produktów z serii K-Pak. Konsystencja jest nie za rzadka, nie za gęsta. Bardzo fajnie się pieni, całkiem łatwo spłukuje.
Kupię ponownie, ale nie wersję "color therapy" - ten okropny zapach dyskwalifikuje szampon.
Podoba mi się pompka, którą dołącza producent. Nie jest ona tak dobrej jakości jak pompki koncernu L\\\'Oreal Professionnel, ale miło, że jest już w zestawie i nie trzeba dokupywać.
Miałam szczęście i zapłaciłam za szampon tylko 109 zł za litrową butlę.

Wspaniały

Szampon doskonały. Włosy są nawilżone, "lejące", ale bez przetłuszczenia. Ratuje moje mocno zniszczone i przesuszone włosy. Dzięki niemu ładnie sie rozczesują i mają fajny połysk. W połaczeniu z odżywką z tej samej serii i olejkiem nawet bardzo uszkodzone włosy wygladają znakomicie! Działa cudownie!

Używam tego produktu od: niecałe 2 miesiące

polecam

Najlepszy szampon jaki do tej pory miałam. Rok temu miałam czarne włosy i stopniowo schodziłam do platyny. Nie muszę mówić w jakim stanie były moje włosy. Robię domowe rekonstrukcje serią K-PAK i moje włosy są zdrowe, mięciutkie, prawie tak zdrowe jak przed rozjaśnianiem i do tego co miesiąc rekonstrukcja w salonie przed rozjaśnianiem. Jedyna wada dla osób mających platynowe włosy - lekko żółkną po umyciu dlatego stosuję go na zmianę z fioletowym szamponem joico. Nie zamierzam tych dwóch szamponów zmieniać na żadne inne.

Ilość zużytych opakowań: 3 po 1 litr każde

Porządny.

Szukałam dobrego szamponu do włosów farbowanych, w dodatku suchych i trochę zniszczonych. Po 1,5 miesiąca stosowania tego szamponu i odżywki z tej serii, widzę znaczną poprawę. Kolor utrzymał się długo, choć ostatnio farbowałam włosy tylko szamponem koloryzującym, który miał się szybko zmyć, a przy stosowaniu tego szamponu dłużej mogłam ciszyć się intensywnym kolorem. Szampon dobrze myje i pielęgnuje włosy, nawilża je i wygładza. Może jedynie lekko przetłuszczały mi się po nim włosy, ale ja niestety mam do tego skłonność. Jest też mega wydajny, ślicznie pachnie i ma fajną, kremową konsystencję. To chyba najlepszy szampon jaki stosowałam, tak więc polecam :)

Używam tego produktu od: ok. 1,5- 2 miesiące