Pantene, Pro-V Aqua Light, Lekkie i Mocne, Dwufazowa odżywka w sprayu dla mocnych włosów (stara wersja)

Delikatny, dwufazowy odżywczy spray stylizuje i odświeża włosy pomiędzy myciami. Pierwsza (górna) faza kosmetyku zawiera substancje wzmacniające, które ułatwiają rozczesywanie, a skupiona pod nim druga faza z pantenolem zapewnia natychmiastowe wygładzenie fryzury. Spray może być stosowany w ciągu dnia na mokre lub suche kosmyki.

/bw/

Bardzo średnia

Uwielbiam serię Aqua Light! Zachęcona jakością odżywki oraz szamponu - bez zastanowienia sięgnęłam po odżywkę w sprayu. Po skończeniu jednego opakowania i stwierdzeniu, iż produkt nie zachwyca - postanowiłam więcej go nie kupować. Po jakimś czasie chciałam dać mu drugą szansę. Niestety i tym razem się zawiodłam i powiedziałam - nigdy więcej. Na moim niesfornych, wiecznie splątanych po myciu włosach ta odżywka nie robi absolutnie nic, prócz ich moczenia. Od odżywki w sprayu wymagam aby pomagała mi ona rozczesać włosy jednocześnie ich nie obciążając. Co do tego drugiego zastrzeżeń nie mam, natomiast jeśli chodzi o rozczesywanie to bardzo, bardzo na nie.

Używam tego produktu od: ok roku

świetna

od odzywki w sprayu wymagam glownie tego aby ulatwila mi rozczesanie moich dlugich wlosow. ta odzywka sprawdza sie rewelacyjnie+pieknie pachnie, lest lekka dzieki czemu nie obciaza wlosow. jesli chodzi o nawilzenie wlosow to w sumie nie moge obiektywnie ocenic poniewaz zawsze po myciu uzywam tez odzywki do splukiwania wiec nie moge konkretnie powiedziec ktora odzywka tak nawilza moje wlosy. Aqua Light na pewno cos tez daje. ogolnie polecam.

Używam tego produktu od: prawie rok
Ilość zużytych opakowań: zaczynam 3

super

Gdy mam świeżo farbowane włosy zwykle używam odżywek bez spłukiwania żebym nie straciła zbyt szybko koloru. Wiele z nich niestety nic prawie nie robi z moimi włosami. Ta jest świetna. Włosy są po niej gładkie i nie obciążone. Do tego pięknie pachnie!

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Nawet fajna

+ bardzo ładnie pachnie
+ dzięki opakowaniu ze spryskiwaczem łatwo się aplikuje
+ gdy po umyciu włosów stosowałam tylko ją, to włosy dłużej były świeższe i uniesione u góry
- nie ułatwia rozczesywania
- cena

Używam tego produktu od: Kilkunastu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Och, jestem zachwycona

Ta odżywka z szamponem jak dla mnie działa cuda. Bardzo ją lubie...

Bardzo ładnie pachnie
Cene też ma mniej więcej dostosowaną do swojego działania
Nie obziąża włosów
Ładnie pachnie
Jest wydajna
Czy ułatwia rozczesanie to nie mam pojęcia bo nie rozczesuje włosów

Podsumowując lubię tą odżywkę i będe do niej wracać

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1.5

Jestem na tak

Jest to najlepsza odżywka jaką ostatnio używałam.

Plusy:
+wydajna
+nie obciąża włosów
+pomaga w rozczesaniu
+ma ładny zapach
+dobra dostepność produktu
+przystępna cena

Minusy:
brak

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Super produkt!

+ odświeża włosy - używam kiedy nie mam czasu umyc włosów,
+ delikatnie je podnosi
+ świetnie pachnie
+ bardzo ułatwia rozczesywanie - polecam szczególnie do długich włósów
+ jest wydajna - starcza na na kilka dobrych miesięcy
+/- cena - dla mnie trochę za droga, ale ze względu na wyżej wymienione plusy moim zdaniem warto

Ilość zużytych opakowań: 2 szt

strzal w 10

kupilam na probe do moich zmeczonych wlosow farbowaniem,nie liczylam na to,ze dzialanie bedzie super i milo sie przeliczylam :-)
nie stosuje na mokro ewentualnie same koncowki(przez co sie nie elektryzuja) ,
psikam na suche wlosy co je zmiekcza,odzywia koncowki i odswieza moje wloski,
naprawde swietny produkt do zmeczonych wlosow i na pewno nie do naturalnych ani przetluszczajacych,
jestem bardzo zadowolona i jako fryzjer moge smialo polecic ;)moze nie jest to pomoc dla wlosa na dluzsza mete ale od mycia do mycia poprawia wyglad naszego wlosa

Używam tego produktu od: miesiaca moze 1.5
Ilość zużytych opakowań: 2 duze opakowania

Przyjemny psikacz

Bardzo fajny dla odświeżenia włosów w ciągu dnia, ale użyty w nadmiernych ilościach przetłuszcza włosy.
Włosy wyglądają na wypielęgnowane, łatwo się rozczesują, ślicznie pachną.
Końcówki wyglądają na zdrowe ale niestety tylko wyglądają, po umyciu włosów wracają do wcześniejszego stanu.
Cena jest troszkę za wysoka.

Beznadziejny

Zupełna beznadzieja.
Chemiczny, zbyt słodki zapach od razu dał mi się we znaki.
Odżywka nie daje absolutnie nic! W porównaniu z poprzednią, z Garnier- nie ma mowy o jakimkolwiek działaniu. Nie pomaga rozczesywać włosów, na co liczyłam. Aplikacja na włosy jest niewygodna. Lekka? To chyba jakiś żart! Jest o wiele cięższa niż inne produkty tego typu, i to te bez dopisku "light".
Starcza na długo, ale w tym przypadku to chyba wada... NIE POLECAM.

Ilość zużytych opakowań: połowa, w trakcie

Psikadełko

Kupiłam, gdy skończyła się odżywka Marion, której używałam. Do tej namówiła mnie koleżanka i muszę przyznać,że jestem nawet zadowolona

+ Lekka, nie obciąza włosów
+ Wydajna
+ Łatwiej rozczesuje się włosy
+ Przyjemny zapach

- Nie pielęgnuje włosów
- Cena, moje ulubione z Marion są dużo tańsze;)

Generalnie, przyzwoita, ale bez rewelacji

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Syf, kiła, mogiła

Koszmarny produkt, pieniądze wyrzucone w błoto, nie chcę go widzieć więcej na oczy i za darmo bym go nie wzięła.
Skąd tyle zachwytów nad nim? Naprawdę nie mogę zrozumieć. Już tłumaczę czemu:
- nie nawilża włosów,
-nie ułatwia rozczesywania (chociaż tyle bym od niego chciała),
- nie chroni przed rozdwajaniem końcówek
- ogólnie rzecz biorąc NIE ROBI NIC
- oprócz tego, że po użyciu włosy potwornie się elektryzują, wystarczy zbliżyć szczotkę lub grzebień, a stają dęba jak potarte balonem, nie mówiąc już o założeniu sweterka przez głowę - boże uchowaj!

Mogłabym powiedzieć, że ta "odżywka" (dobre, jakby odżywiała!) daje takie efekty, jak nie użycie niczego, ale nie mogę pominąć tego elektryzowania, czego nie miałam po żadnej innej odżywce. Ona wręcz pogarsza stan włosów.
Och, ma miły zapach i przyjemnie się nią pryska, łatwa i szybka w użyciu, ale co z tego, skoro po niej mam na głowie sterczące we wszystkich kierunkach siano?
Myślałam, że dla moich szybko przetłuszczających się włosów będzie to strzał w dziesiątkę, ale okazało się, że trafiłam jak kulą w płot.
Producent napisał na opakowaniu jakieś bajeczki, a ja naiwnie uwierzyłam. Dziękuję, Pantene, więcej się nie zobaczymy!

Używam tego produktu od: kilkanaście użyć
Ilość zużytych opakowań: 1 niedokończone, z ulgą wyrzucone