Avon, Advance Techniques Beautifully Behaved, Anti-Frizz Treatment (Balsam dyscyplinujący `Fryzura pod kontrolą` do każdego rodzaju włosów)

Kolekcja Advance Techniques Beautifully Behaved z unikalną technologią Lotus Shield doskonale chroni włosy przed upływem wilgoci, dzięki czemu są one idealnie gładkie. Pełna kontrola fryzury dla każdego rodzaju włosów.

nie przypadł mi do gustu

Używam tego typu produktów bardziej w celu ochrony końcówek i pasm, nie wierząc, że coś takiego ujarzmi moje lekko puszące się włoski. I oczywiście nie ujarzmia, no chyba że ujarzmieniem nazywamy obciążenie maksymalne włosków.

Zaletą jest niewątpliwie zapach znany nam z tej serii avonowskich produktów, ma ładne pomarańczowe opakowanie, jest wydajny i to by było na tyle.

Konstystencja na początku mi pasowała - gęsty olejek, przezroczysty, jednak po paru tygodniach rozwarstwił się i wytrąciła się jakby mleczna emulsja. Kosmetyk nie zmienił właściwości, zapachu, ale że jestem sroczka i lubię wszytsko co ładniusie, irytuje mnie to :)

Kosmetyk bardzo mocno obciąża włosy, mimo że nie używam go wiele i mimo że nie mam do tego skłonności.

Nie ochronił końcówek - muszę je ściąć tak czy siak po dwóch miesiącach używania.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Bardzo dobry produkt!

Produkt w bardzo nie pozornej buteleczce o zapachu typowym dla linii advance techniques z avonu. Kupiłam po cenie promocyjnej około 7 zł i to do tego dość przypadkowo. Okazał się cudownym kosmetykiem do ujarzmiania moich włosów. Włosy po zastosowaniu są miekkie gładkie oraz lśniące. Fryzura trzyma się nawet cały dzień. Nie obciąża włosów. Zmniejsza elektryzowanie się włosów.

Pic na wodę

Mam trudne do okiełznania włosy, im więcej przy nich coś robię tym gorszy efekt i odwrotnie. Jak zostawię je samopas do wyschnięcia, to z czasem same się układają. Mam włosy przetłuszczające się, a ten produkt dodatkowo je obciążył. Co z tego, że po godzinie modelowania włosy były pięknie ułozone, wystarczyło, że wyszłam na zewnątrz zawiało, popadało, a fryzura wyglądała bardzo nienaturalnie, a włosy zaczęły wywijać mi się każdy w inną stronę.
Jestem rozczarowana tym kosmetykiem.

Używam tego produktu od: rok

Wart wybpróbowania

Kupiłam zachęcona dobrymi opiniami ale trochę się rozczarowałam.Mam kręcone włosy po rozczesaniu napuszone, olejek je wygładza ale i skleja a nie takiego efektu oczekiwałam, są przyklapnięte i tłustawe.Nakładam na mokre włosy, jak zalecają na opakowaniu. Zużyję do końca ale więcej nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

ŚWIETNY

Niby zwykły olejek, ale dla moich włosów jest niezastąpiony. Mam grube włosy ciężkie do ułożenia które trzeba prostowac po każdym myciu, a od kiedy stosuje olejek nie muszę ich juz prostowac codziennie ponieważ doskonale utrzymuje fryzurę aż do następnego myciu. Dodatkowym plusem jest zapach oraz ogromna wydajnośc
Minusów nie znalazłam

jak każdy inny olejek

zwykły olejek do włosow.
to fakt-dyscyplinuje wlosy, nie pusza sie i nie stercza w kazda strone, za to gdy damy troche za duzo to mozemy spodziewac sie sklejonych wlosow .
olejek ten jest wydajny, pachnie przyjemnie. opakowanie jest bardzo poreczne. latwo dostepny(konsultantki/internet)

Używam tego produktu od: trzy miesiace

Perełka

Małe, wydajne cudo. używam od roku i jestem zachwycona działaniem balsamu. moje kręcone kudły są cały dziń na miejscu i pięknie pachną. w promocji mozna dostać nawet za 10 zł.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Doskonały balsam do włosów

Dostałam go w prezencie ponad rok temu i dość długo trwało, zanim zdecydowałam się go użyć - obawiałam się, że obciąży mi włosy, ktore mają tendencję do przetłuszczania (wcześniej używałam przez kilka lat serum na zniszczone końcówki z Avonu i byłam zadowolona, ale musiałam uważać z ilością preparatu - 2 krople i tylko na końcówki, inaczej włosy były przyklapnięte i szybko się przetłuszczaały). W końcu - gdy zabrakło mi jakiegoś preparatu do włosów i potrzebowałam na dłuższy wyjazd czegoś w małym opakowaniu, co ujarzmi moje długie, gęste, falowane i skłonne do puszenia się włosy - postanowiłam dać szansę temu balsamowi. Od tamtej pory używam go regularnie po każdym myciu na wilgotne włosy - jak do tej pory nie pobiła go zadna odżywka, ani maska (a stosowałam ich już naprawdę sporo):)
Podsumowując zalety:

+ ładne, poręczne, nieduże opakowanie (świetne w podróży, zastępuje mi, poza szamponem oczywiście, wszelkie kosmetyki do stylizacji włosów),
+ bardzo, ale to bardzo wydajne (pierwsze opakowanie używałam ok. 8 m-cy, stosujac ok. 2-3x w tyg. - wystarczy jedna duża kropla na długie włosy)
+ ułatwia rozczesywanie
+ bardzo ładnie podkreśla skręt włosów
+ włosy po wyschnieciu są wygładzone i błyszczące, ładnie się układają nawet bez dodatkowych kosmetyków
+ cena w promocji (ok. 11 zł) bardzo atrakcyjna

Co do wad, to nie znajduję, chociaż mogę sobie wyobrazić, że zbyt duża ilość obciąży włosy i spowoduje ich szybsze przetłuszczanie - dlatego stosuję się go naprawdę niewiele. Ja używam wyłącznie po myciu na wilgotne włosy, przed ich rozczesaniem, nie wiem, jak się sprawdza na suche, na razie nie miałam takiej potrzeby;)

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 1, drugie w użyciu

Rewelacja

Może zacznę od tego, że generalnie włosy mam proste, a w każdym razie niekręcone i jestem ogarnięta obesją wyglądania naturalnie.. ale do rzeczy - od kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów oczekuję, że wyręczą mnie w nieudolnych próbach wygładzania i nabłyszczania włosów za pomocą prostownicy, lakieru pianki etc etc etc, których po prostu nieznoszę. Do niedawna myślałam, że oczekuję zbyt wiele...

I ten kosmetyk to jest po prostu to, czego szukałam, jak dar z niebios, choć podchodziłam do niego z nieukrywaną ostrożnością.

Jest to kosmetyk w zasadzie bezobsługowy - wystarczy umyć włosy, podsuszyć, nabrać odrobinę, rozetrzeć w dłoniach i po porostu \'przejechać" po włosach. I tyle.

Nie trzeba manewrować szczotką, tylko przeczesać i dosuszyć do końca.

Włosy są wygładzone, nietłuste ( choć włosy mam przetłuszczające się) NATURALNE, niesztywne w dotyku.

Wypróbowałam je w trakcie mgły i efekt się nie zmienił, w celu eksperymentu zdecydowałam nawet nie myć włosów przez 2 dni by sprawdzić, czy ich nie przetłuści ( zwykle myję codziennie). Efekt - włosy wyglądają lepiej, niż bez serum- także pod względem przetłuszczalnosci.

Po prostu się zakochałam.
W nim i w moich włosach :D

Cena- ja zapłaciłam 10.99 cena po prostu śmieszna jak na taki super kosmetyk :D

Jak dla mnie nie ma żadnych minusów.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: na razie 1 napoczęłam, ale na pewno nie jest ostatnie.

obleci

Mam niesforne puszące się włosy,myślałam,że ten produkt je zdecydowanie ujarzmi.Stosowałam na suche ale dośc szybko się po nim przetłuszczały.Zaczełam więc nanosić na mokre włosy i spłukiwać i tu już wypadł zdecydowanie lepiej,włosy były gładkie i ujarzmione ale tylko przez jeden dzień.Drogi jak na tak mała gramature i średnio wydajny.Przetestowałam ale już nie kupie

Używam tego produktu od: używałąm pół roku
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

może być ;)

Coś idealnego dla włosów, które pod wpływem wilgoci są niesforne i kręcą się :)

Zawsze mnie denerwowało kiedy po idealnym wyprostowaniu grzywki i włosów, rano lub w deszczowy dzień wychodziłam na dwór, a one natychmiast odwijały się w różne strony świata i były pokręcone bardziej niż przed prostowaniem.
pomogła mi kuracja tym balsamem - moje włosy stały się bardziej podatne na układanie i nie kręcą się już pod wpływem wilgoci.

Miałam nadzieję na ładniejsze, elastyczne włosy po jego użyciu, ale niestety się zawiodłam :) wadą jest także cena, ja kupiłam ten balsam w promocji. W życiu nie dałabym 25zł za taką małą buteleczkę.

Niesamowity!

Mam naturalnie kręcone włosy. Niestety każda kropla wilgoci w powietrzu czyniła ze mnie w momencie pudla. Oczywiście nie jest tak, że ten balsam sprawił cuda, ale bardzo mi pomógł na tę przypadłość. Ponadto włosy zawsze sterczały mi na różne strony, a przy zastosowaniu jakiejś pianki czy innego produktu do stylizacji smętnie wisiały w strąkach, bądź przy małej dawce danego kosmetyku po prostu nie było żadnego efektu.
A to cudo sprawiło, że włosy zaczęły mi się ładnie układać bez obciążenia, nie sterczą aż tak, są miękkie i pięknie pachną. Nakładam go naprawdę bardzo mało i tylko od połowy długości włosów, więc wystarcza na długo, a efekt jest spektakularny. Aczkolwiek dopiero po którymś z kolei użyciu - włosy stopniowo stają się coraz bardziej zdyscyplinowane i podatne na układanie.
Wiadomo - włosów mi nie wyprostuje, ale jest niesamowity i nie wyobrażam sobie już życia bez niego :)

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 3 zużyte, 4 w trakcie