Dermika, Hialiq 3D, Hialuronowy krem nawilżający

Dermika, Hialiq 3D, Hialuronowy krem nawilżający

Hialuronowy krem nawilżający przeznaczony jest do każdego typu cery dojrzałej, wymagającej nawodnienia, wygładzenia zmarszczek i zmniejszenia objawów starzenia się. Krem zawiera superskuteczny potrójny kwas hialuronowy 3D o różnej wielkości cząsteczek, które działają na trzech poziomach.
Koncepcja ta umożliwia redukcję zmarszczek w trzech wymiarach - długości, szerokości i głębokości. Wspomagają ją dodatkowo stymulator nowego kolagenu o działaniu ujędrniającym oraz silny nawilżacz dostarczający wodę do komórek skóry.
Krem ma też doskonałe własności nawilżające oraz ujędrniające. Nadaje skórze świeży i zdrowy wygląd. Cera nabiera młodzieńczej gładkości, staje się ładna, zadbana oraz dobrze chroniona przed utratą wody, wiotczeniem i skutkami starzenia się.

ok, ale moglby byc tanszy

Kupiony w promocji, stosuje razem z kremem pod oczy i na noc z tej serii.

Dobrze nadaja sie pod makijaz, nie tlusci sie, nie powoduje wysypu pryszczy ani innych podraznien/niespodzianek.

Dzialania przeciwzmarszczkowego nie zauwazylam, krem jest po prostu dobrym, ale lekko drogim nawilzaczem. Nie sadze ze do niego wroce.

Ladne opakowanie, fajna konsystencja, ale dzialanie po prostu OK, nic wiecej.

Używam tego produktu od: miesiaca

Nic specjalnego

Ma konsystencje mleczka do demakijażu, znika bardzo szybko. Zapachu brak.
Zdziwiłam sie, ze daje jakieś nawilżenie, bo po zaaplikowaniu ma sie wrażenie, ze nie użyło sie żadnego kremu... (Zostaje trochę świecąca warstwa). Tylko za to dostaje trzy i pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: Tygodnia
Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno

Oj... stanowczo zbyt nieprzyjemnie "lejący"

MOJA CERA
30 lat, pierwsze zmarszczki, potrzebuję nawilżenia i odżywienia. Mam skłonności do podrażnień i wyprysków.

ODPYCHAJĄCA KONSYSTENCJA KREMU
Niestety, ale całą przyjemność ze stosowania i efektów działania tego kremu zabrała mi jego konsystencja: lejąca, dziwnie niewydajna, bo nigdy nie umiałam kłaść go cieniutką warstwą. Zawsze nabierało mi się go na palec za dużo i musiałam czekać, aż warstwa się wchłonie.
Ogólnie, była to zimna i nieprzyjemna, zbyt mokra maź.

EFEKT TUŻ "PO"
Niesety, po tym kremie moja buzia się świeciła i była w dotyku lepka i tłusta. Oczywiście wiele kremów na dzień to robi, jednak tym razem nie byłam przychylna takim efektom. Od kremu stricte nawilżającego spodziewałabym się znacznie mniej świecącej buzi, znacznie łatwiejszego nakładania i wchłaniania.

DODATKOWE WRAŻENIA
Zapach nie powalał, opakowanie też było typowe dla Dermiki, czyli ładne, ale bez efektu wow. Kocham tę markę, ale ona ma znacznie więcej znacznie lepszych kremów do twarzy.

NIE PODRAŻNIA, NIE ZAPYCHA, ZUŻYWANIE GO PRZEBIEGŁO SPRAWNIE
Mimo że mam cerę wyjątkowo silnie reagującą na złe kosmetyki, tym razem wszystko było w porządku. Wielkim plusem Hialiqua jest fakt, że miałam po nim gładką i zdrową skórę. A makijaż si na nim nie rolował.
Innymi słowy: jeżeli komuś to wysarcza, niech śmiało kupuje ten krem :) Bo to nie jest bubel, po prostu ja wiem, że znajdę dla siebie znacznie lepsze kremy z tej samej firmy. Ale komuś innemu może akurat odpowiadać ten :)

Używam tego produktu od: skończyłam parę miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: jedno. Myślę, że więcej go nie kupię

Całkiem całkiem :)

PLUSY:
- na co dzień daje wystarczające nawilżenie
- wydajność
- dosyć przyjemny zapach
- konsystencja
- dobrze się wchłania
- nie zapycha porów

MINUSY:
- cena
- opakowanie (pod koniec trzeba się nieźle nagimnastykować żeby dosięgnąć w zakamarki słoiczka po resztki produktu)
- nie poradzi sobie z większymi przesuszeniami
- nie wygładza zmarszczek

Nie kupię ponownie ponieważ mimo wszystko potrzebuję większego nawilżenia, gdyż czasem moja skóra za bardzo się przesusza...

Używam tego produktu od: stycznia 2013

ok, ale bez rewelacji

Miałam szczęscie nabyć ten krem w cenie 20 zł i dokladnie tyle on powinien być wart.
Te 50 czy wiecej to stanowczo za dużo jak na ten krem. Delikatnie nawilża, ale bez szału. Używalam go na noc i faktycznie - rano skóra powinna być wg mnie lepiej nawilżona, a jest taka zaraz po nalozeniu. Po okolo 2 godzinach to uczucie juz mija więc nie ma rewelacji.
Mam dopiero pierwsze zmarszczki mimiczne, ale nie zauwazylam, by coś z nimi robił.
Za drogi krem jak na swoje działanie, wiec na pewno nie kupie ponownie.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Za tą cenę można kupić lepszy produkt!

Za krem zapłaciłam w promocji 59 zł. Bardzo spodobał mi się szklany słoiczek (lubię kiedy kremy są w szklanych słoiczkach) i śliczny delikatny zapach. Poza tym, że krem jest bardzo wydajny to nie mogę powiedzieć o nim nic dobrego. Jego działanie mogę śmiało porównać do kremu NIVEA SOFT. Poza nawilżaniem nie robił nic więcej. Nie zauważyłam, żeby chociaż spłycił zmarszczki mimiczne! Krem nadaje się do stosowania na dzień i na noc. Ja stosowałam go wyłącznie na noc ponieważ nie posiada filtrów. Dość długo się wchłaniał. Uważam, że za tą cenę można mieć produkt znacznie lepszej jakość po którego stosowaniu będziemy widzieć efekty.

KREM JEST PRZEZNACZONY DLA KOBIET PO 65 ROKU ŻYCIA, A NIE 25 ;) TAK JEST NAPISANE NA OPAKOWANIU.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

przyjemny, ale za słabo nawilża

Ogólnie krem przyjemny. Miła konsystencja, dobrze się wchłania, przyjemnie pachnie. Pozostawia minimalną warstewkę natłuszczającą, ale w pozytywnym znaczeniu. Używałam na noc i niestety rano miałam wrażenie niedostatku nawilżenia. Za taką cenę można oczekiwać czegoś więcej niż braku podrażnienia i ładnego zapachu.

Używam tego produktu od: pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

MIERNY...

Mierny niestety... W ogóle mam nieodparte wrażenie, że DERMIKA i jej produkty to przerost formy i CENY nad treścią. Nie podzielam zachwytów, nie widzę efektów działania specyfików tej firmy.
Ten krem nie daje nawet komfortu skórze suchej i dojrzałej, nie chroni w okresie "kaloryferowym". Skóra jest ściągnięta, sucha jak pergamin, nawilżona jest jedynie przez chwilę po nałożeniu, potem krem "wyparowuje"... Amba Fatima....
Poza tym mam wrażenie, że trochę zapycha pory, miejscami skóra zanieczyściła mi się bardziej niż zazwyczaj.
Nie polecam posiadaczkom wymagającej i suchej cery.

Ot taki sobie nawilżacz

Krem skusił mnie tym, że jest i na noc i na dzień, a w związku z wyjazdem potrzebowałam jednego produktu zamiast dwóch.

Jest lekki, ale dobrze nawilża. Ma przyjemną konsystencję i łatwo się rozprowadza. Szybko się wchłania i nadaje się pod makijaż.

Liczyłam jednak na jakiś "zastrzyk" witalności w związku z zawartościa kwasu hialuronowego. Nie zauważyłam niestety działania innego niż najzwyczajniejsze w świecie nawilżenie.

I choć ma w nazwie "nawilżający" to jest w końcu z serii przecizmarszczkowej - tyle, że jest za słaby na taką serię.

Moim zdaniem to krem dla dwudziestolatek z bezproblemową cerą - tylko i wyłącznie!

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze pełnowymiarowe

bardzo dobrze nawilża

Spełnia swoje zadanie nawilża bardzo dobrze, jest delikatny i nie uczula. Łatwo się rozprowadza, całkowicie wchłania. Raczej dla cery nie potrzebującej kuracji przeciwzmarszczkowej ale nawilżającej. Jak dla mnie dużym plusem jest to, że kremów Dermiki nie czuć chemią jak np. w podobnej cenie L\'orealu.

Nie pomoże nie zaszkodzi

Przychylam się do recenzji poprzednich wizazanek. To całkowicie przeciętny krem. Ma średnią konsystencję, ani nie za rzadką ani nie za gęstą, prawie nie pachnie. Na twarzy rozprowadza się jednym ruchem, dość szybko wchłania, nie pozostawiając ochronnej warstwy na skórze. Ja stosowałam go wyłącznie na noc, więc ten brak \" otulenia\" trochę mi przeszkadzał, ale na dzień na pewno to był plus. Mam cerę w dobrej kondycji, ten krem zwyczajnie ją utrzymał w niej- ani nie pomógł ani nie zaszkodził. Ot- takie przeciętne mazidełko za niemałą kwotę.

Jest jak schabowy...

nie polepsza i nie pogarsza.
Utrzymuje status quo. Drobne zmarszczki są, jak były. Skóra po nim nie jest ani bardziej nawilżona, ani bardziej przesuszona, niż była. Nie podrażnia, wchłania się do półmatu.
Jeżeli ktoś niewiele potrzebuje lub wymaga, to polecam.

Używam tego produktu od: zaczęłam rok temu, skończyłam pół roku temu