Stapiz, Sleek Line, Repair & Shine, Mask Colour (Maska z jedwabiem do włosów farbowanych)

Średnia ocena: 3.64/5

vanitysklep.pl
Średnia ocena: 4.79/5

Pojemność 1 l

Maska Stapiz Sleek Line Repair & Shine Mask Colour polecana jest do pielęgnacji włosów farbowanych, intensywnie nawilża podkreślając kolor, nadając mu nowego blasku. Chroni przed wpływem czynników zewnętrznych, zawiera filtr UV. Wydłuża trwałość i świeżość koloru. Dzięki wyciągom roślinnym i proteinom jedwabiu głęboko odżywia strukturę włosa od nasady aż po same końce, przywraca im miękkość i sprężystość. Maska Stapiz Sleek Line Repair & Shine Mask Colour łatwo rozprowadza się na włosach ułatwiając ich rozczesywanie i układanie, powoduje, że stają się one silniejsze, bardziej lśniące i gładsze w dotyku. Systematyczne stosowanie maski sprawia, że włosy odzyskują piękny , zdrowy wygląd oraz poprawia się ich kondycja.
Sposób użycia: po umyciu wmasować łagodnie w osuszone ręcznikiem włosy. Pozostawić na 10 min w temperaturze otoczenia lub 5 min ogrzewając, następnie dokładnie spłukać.

do włosów farbowanych
podtrzymujące kolor, nawilżające, regenerujące
zapachowa
w słoiku, z pompką
bogate
Skóra głowy
normalna

pozytywnie

po pierwsze maska bardzo wydajna (spokojnie wystarczy na pół roku) , po drugie według mnie nawilża włosy, za to nie wiem czy \'utrwaliła kolor\', tak jak to jest napisane na naklejce... Jak dla mnie przyjemny zapach, dość intensywny, trwały (lubię jak włosy nie przestają pachnąć od mycia do mycia :))). Cena jak dla mnie rewelacyjna, (kupowałam ją w sklepie fryzjerskim za jakies 15 zł- 1000ml)..Widziałam na własne oczy,że fryzjerki używają jej w swoich salonach, także z pewnością coś w niej jest :D

Genialna maaaaska!:)

(+) Dostępność: allegro, u fryzjera

(+) Cena: 30-50 zł

(+) Opakowanie: Plastikowa puszka z zakretką, odzywki są w wersji butelkowanej:-) jednak do 1 i 2 mozna zakupic pompkę, tudziez przelac w cos bardziej porecznego ;)) bo taka puszka jest nieporeczna, no ale tak wyglada wersja maxi.

Moje plusy:
-intensywny zapach, taki mhm "fryzjerki"
- swiecące, mieciutki wlosy
- poprawia i zapobiega matowieniu koloru
-zdrowsze koncowki
-w moim przypadku dziala jak suszara:D wlosy sie prostuja
-mniej poplatane wloski

Nie mogę stosować na calych wlosach, jedynie od polowy dlugosci, gdyz po kilku stosowaniach dost.lupiez, mam taka reakcje po wielu kosmetykach, zwlaszcza stylizujacych.

W moim przypadku maska, jak i odzywka, zarowno do wlosow farbowanych z jedwabiem jak i regeneracyjna do wlosow zniszczonych z jedwabiem, dziala podobnie :))

W połączeniu z szamponem oraz serum jedwabnym z tej samej firmy dziala cudownie!:)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania , 1l

Kocham ją najbardziej na świecie!

Plusy:
- włosy są nawilżone, miękkie
- nie łamią się
- nie obciąża włosów

Minusy:
- nie kręcą się po niej włosy (a mam bardzo kręcone, więc zawsze mnie to dziwi - może ktoś wie dlaczego?)
- zapach jest dość męczący, kiedy robię sobie od tej maski przerwę, to jeszcze przez dwa mycia ją czuję

Ilość zużytych opakowań: jedno (a używam dużo i często!)

szczypie mnie głowa

Ta maska nie jest az tak koszmarna. Od razu po recenzjach kupiłam 1000ml- większe opakowanie, to byl błąd. Cena niska, to bardzo cenię, konsystencja gęsta, bardzo wydajna, ładny zapach. Włosy po zastosowaniu są faktycznie miękkie, łatwo się rozczesują. Teraz minusy mimo, że nakładam na same końcówki, to ciężko się układają i co najgorsze piecze mnie skóra przy głowi

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego opakowania

BARDZO DOBRA MASKA !

Maska jest naprawdę świetna. Idealnie nawilża włosy. Ostatnio moje włosy przeżywały katusze - rozjaśniałam je z koloru czarnego. Nie musze chyba mówić wygladały po tych zabiegach? Mam długie włosy, były zadbane przed rozjaśnianiem, ale mialam już dość czarnego koloru.
Myślałam, że już nic mi nie pomoże, ale ta maska okazała się najlepsza.
Przede wszystkim mam po niej mięciutkie, nawilżone włosy, dobrze się rozczesują, ładnie pachną.
Gdyby nie ona to załamałbym się po tym rozjaśnianiu ....

ZDECYDOWANIE POLECAM!

Rewelacyjny!

Używam tej maski już od ponad roku jak nie więcej. Jest bardzo wydajna- od pól roku mam nadal pół dużego opakowania a mam długie włosy i używam jej 2 razy w tygodniu- wcześniej próbka od koleżanki starczyła mi na pół roku także. Moje włosy po farbowaniu przywraca w ciągu kilu użyć do stanu sprzed koloryzacji. Łatwo się je rozczesuje po użyciu tej maski.

Używam tego produktu od: lipiec 2011

jak narazie to rewelacja

Witam, zakupilam tydzień temu i poprostu rewelacja.
Moje włosy po dekoloryzacji i farbowaniu na rudy stały się sianowate, skusiłam się na tą firmę sama nie wiem z jakiego powodu. Wybor był trafny włosy są mięciutkie, swietne w dotyku i co najlepsze dla mnie znów się kręcą . :)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-ego

To jeszcze nie to

A więc zakupiłam ten produkt po przeczytaniu recenzji. Dokładnie nie wiem co o nim myśleć, bo po jego używaniu przyznam się, ze włosy są miękkie w dotyku i gładnie. Jednak wysusza mi włosy, co zmusza mnie do używania odżywki a tym samym obciążania moich włosów wrr... strasznie tego nie lubie. W dodatku moja czupryna nie chce się układać po tej masce, trudno mi jest nadac jej kształtu. Miałam nadzieję że to będzie to, ale jednak się myliłam;/

Ilość zużytych opakowań: jedno małe

na początku rewelacja, później przyzwyczajenie...

+ bardzo wydajna
+ tanioocha :D
+ włosy po niej są mięciutkie
+ przy dłuższym używaniu stan włosów jest lepszy

minusem jest to, że moje włosy już się do niej przyzwyczaiły, więc nie widzę dalszych postępów.

! Ważne jest to, że nie nakładać jej od nasady włosów bo je obciąży. Nakładać od połowy włosów albo końcówki.

Używam jej już z przyzwyczajenia. ok. 3 razy w tygodniu. zamiast codziennej odżywki po umyciu włosów.

Dobra do zniszczonych włosow

Maskę dostałam w prezencie. Jest tak wydajna, że po roku używania jeszcze została 1/3 dużego opakowania. Cena również niewielka, jak za taką jakość.
Uzywam jej dość często jako dodatek do mojej mikstury na włosy( maska, żołtko, olejek rycynowy, sok z cytryny). Świetnie odżywia i nabłyszcza wlosy.
Zapach początkowo rewelacyjny, później zbyt inensywny, duszący. Konsystencja idealna, nie spływa z włosów.

Minusem jest, że przetłuszcza moje cienkie włosy, już po kilku godzinach są przyklapnięte.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Świetna

Maska która uratowała moje włosy po dekoloryzacji.Po dekolorze miałam siano na głowie,nie mogłam ich nawet dotknąć bo od razu się elektryzowały i wyglądały jakby piorun strzelił w rabarbar.
Trafiłam na tą maskę,byłam ciekawa tego zapachu nad którym się zachwycałyście.

Plusy :
-nawilżenie włosów,regeneracja,wygładzenie
-po kilku uzyciach zapomniałam,że miałam zniszczone włosy
-niska cena
-wydajnosc

zapach jest bardzo intensywny,faktycznie jak guma balonowa,troszkę męczący myślę,że to zależy od gustu

Nie polecam

Próbbowałam tą maskę na moich włosach no i nie spełnia zadania.

-nie pomogła w rozczesaniu włosów
-nie zuważyłam również jekiś specjanych efektów jeśli chodzi o odżywianie, nawilżanie
-zapach przyjemny ale po dłuższym czasie staje się męczący

Kusząca była cena -kupiłam małe opakowanie. A tak pozatym to nic więcej.
Zdecydowanie nie do moich włosów!