Stapiz, Sleek Line, Repair & Shine, Mask Colour (Maska z jedwabiem do włosów farbowanych)

Pojemność 1 l

Maska Stapiz Sleek Line Repair & Shine Mask Colour polecana jest do pielęgnacji włosów farbowanych, intensywnie nawilża podkreślając kolor, nadając mu nowego blasku. Chroni przed wpływem czynników zewnętrznych, zawiera filtr UV. Wydłuża trwałość i świeżość koloru. Dzięki wyciągom roślinnym i proteinom jedwabiu głęboko odżywia strukturę włosa od nasady aż po same końce, przywraca im miękkość i sprężystość. Maska Stapiz Sleek Line Repair & Shine Mask Colour łatwo rozprowadza się na włosach ułatwiając ich rozczesywanie i układanie, powoduje, że stają się one silniejsze, bardziej lśniące i gładsze w dotyku. Systematyczne stosowanie maski sprawia, że włosy odzyskują piękny , zdrowy wygląd oraz poprawia się ich kondycja.
Sposób użycia: po umyciu wmasować łagodnie w osuszone ręcznikiem włosy. Pozostawić na 10 min w temperaturze otoczenia lub 5 min ogrzewając, następnie dokładnie spłukać.

Skóra głowy
normalna
zapachowa
w słoiku, z pompką
Struktura
bogate
>250ml

nie

Pseudofryzjerska odżywka. Ma utrwalić kolor i wygładzić włosy oraz ożywić kolor.

Plusy:
+ odżywka wygładza
+ ułatwia rozczesywanie

Minusy:
- bardzo niedobry skład
- swędzi skóra głowy
- wypadają włosy
- osoby ze słabymi włosami powinny unikać tej maski
- robi przyklap

To ma być fryzjerska odżywka?

Postanowiłam, że kupię coś w hurtowni fryzjerskiej ... coś co powinno być lepsze od zwykłych, drogeryjnych odżywek.

Nie. Ta odżywka nie jest lepsza od tych drogeryjnych.
Nawet nie jest taka sama. Jest GORSZA.

Totalnie nic dobrego nie robi z moimi włosami.

Włosy nie są po niej nic a nic lepsze a wręcz gorsze bo jedyne co ta odżywka potrafi to nadać moim włosom dziwnej pseudo-gładkości ale jednocześnie wysuszając włosa do tego stopnia, że jest tak suchy że aż gładki :D

Zapach - chemiczno/obły.
Nawet nie pachnie.

... te najgorsze i najtańsze drogeryjne odżywki chociaż pachną w przeciwieństwie do tej.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

włosy jak ***wab

Do zakupu namówiła mnie koleżanka parę lat temu, i używam do teraz. moje włosy też się zmieniły na zdrowsze i nie działa już tak świetnie jak na kiedyś zniszczoną rozjaśnianiem czuprynę.
plusy:
-piękny zapach który uwielbiam do teraz
- działanie, włosy są miękkie puszyste i błyszczące bez obciążenia
-stosunek ceny i wydajności

Uwazam ze maska najlepiej sprawdzi się na zniszczonych włosach gdyż na zdrowych może je lekko obciazac, ale zależy to od ilości uzytego produktu.
Bardzo polecam!

Używam tego produktu od: 4 lat?
Ilość zużytych opakowań: nie pamietam

bardzo dobra

Używałam tej odżywki przez bardzo długi czas.Mam włosy zniszczone farbowanie,maskę nakładałam na 10 min.Wygładza włosy,nawilża,włosy sie nie puszą,nie plączą.Sa ładniejsze już po 1 zastosowaniu.Minusem dla mnie jest zapach,taki fryzjerski zapach trwałej,dosyć mocny.Trochę obciąża włosy,i minusem jest że włosy się do niej przyzwyczajają,więc na początku efekt jest super,po kilku opakowaniach jest juz gorzej,wiec trzeba robić przerwy.Chętnie do niej wrócę.Polecam.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 8 duże

polecam farbującym

Zadowalająca maseczka, która fajnie radzi sobie z odbudową włosów tuż po farbowaniu. Wcześniej nie używałam masek po koloryzacji i miałam bardzo zniszczone, suche włosy. Od niecałego roku mam tą maskę i muszę przyznać, że działanie jest dosyć szybko widoczne:

+ podkreśla głębię farbowanego koloru
+ włosy są nabłyszczone, odżywione
+ fryzura miła i gładka w dotyku
+ ułatwia rozczesywanie po farbowaniu
+ pomaga modelować włosy

Minus za obciążanie, bo niestety zbyt częste stosowanie sprawia, że włosy trochę się również przetłuszczają szybciej niż zwykle, więc trzeba z tym uważać. Ogólnie pozytywnie, polecam farbującym!

Używam tego produktu od: niecały rok
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

rozczarowanie

Chciałam kupić zwykła wersje - tą z pięknym zapachem,bo była dobra,gdy ją używałam. Przez nieuwagę wzięłam właśnie tę maskę i niestety nie przypadła mi do gustu . Pierwsze co mnie odrzuciło to paskudny zapach,taki chemiczny. Plusem jest to,że produkt dobrze się rozprowadza.
Efekt działania tej maski jest zdecydowanie niezadowolujący, mianowicie: puszy włosy, plącze je niesamowicie i co najgorsze potwornie wysusza!
Chyba to pierwszy najgorszy taki produkt,który zamiast działać to jeszcze pogarsza strukturę i wygląd włosów.
Zdecydowany minus dla ciebie masko :(

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1/4

Słaba

Skuszona recenzjami na wizażu wysłałam brata po duże zakupy do sklepu fryzjerskiego, m.in. tę maskę. Otworzyłam słój i... aż mnie prawie zemdliło od tego ohydnego zapachu - przypomina trochę glicerynę. Wysłałam go, żeby ją wymienił na inną, bo myślałam że jest zepsuta (to był środek lata) - niestety okazało się, że ta druga śmierdziała tak samo. Dziwne, skoro szampon z tej serii pachnie pięknie i jest moim ulubionym :P
Używam od pół roku i nie zauważyłam żadnej zmiany w wyglądzie włosów. Żałuję, że kupiłam aż litr, bo zużyłam chyba dopiero połowę. Cena nie rekompensuje mojej szkody, bo co z tego że maska jest tania, skoro nie działa?

Minusy:
-puszy włosy
-śmierdzi przeokrutnie, zapach zostaje na włosach
-nie działa
-nie ułatwia rozczesywania
-obciąża

Plusów nie zauważyłam. Bardzo szkoda, bo lubię tę firmę, a szamponu z tej serii używam od kwietnia i nie zmienię go na inny :)

Ilość zużytych opakowań: zużyłam pół litra

Świetna maska o pięknym zapachu

O ile szamponu Colour Non-Stop nie lubię i chyba nie polubię, to ta maska jest jednym z najlepszych produktów do pielęgnacji włosów spośród wszystkich, z którymi miałam do czynienia. Jest niedroga, baaardzo wydajna i pięknie pachnie (zalatuje mi nieco śliwkową nutką z diorowskiego Poison, a perfumy te bardzo lubię) - tyle, jeśli chodzi o cechy niezwiązane bezpośrednio z działaniem na włosy. Co do włosopielęgnacji - też jest więcej niż dobrze. Po użyciu tej maski włosy są gładkie, mięciutkie i błyszczące - moje koleżanki zauważają różnicę w wyglądzie moich włośów po użyciu tego produktu i zaraz sypią się komplementy ;). Włosy bardzo dobrze się rozczesują, a po użyciu intensywnie regenerującej maski do włosów osłabionych i wypadających firmy L\'Biotica musiałam nałożyć jeszcze solidną porcję odżywki, zeby w ogóle rozczesać włosy. Co do przedłużania trwałości koloru, to jest to trudne do stwierdzenia, bo zależy to przede wszystkim od konkretnej farby, a że lubię zmieniać produkty do koloryzacji - trudno mi zaobserwować działanie maseczki pod tym względem.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno litrowe w trakcie

Tania i dobra.

* tania
* do użytku profesjonalnego, więc lepsza niż drogeryjne kosmetyki
* ślicznie pachnie
* całkiem fajna konsystencja
* wygładza i zmiękcza włosy
* ułatwia rozczesywanie
Jak dla mnie same plusy, nie zauważyłam niczego złego w tej masce. Mogłaby jeszcze bardziej zmiękczać i za to odjęłam pół gwiazdki, ale myślę, że warto kupić :)

Używam tego produktu od: 2 lata

pozytywnie

po pierwsze maska bardzo wydajna (spokojnie wystarczy na pół roku) , po drugie według mnie nawilża włosy, za to nie wiem czy \'utrwaliła kolor\', tak jak to jest napisane na naklejce... Jak dla mnie przyjemny zapach, dość intensywny, trwały (lubię jak włosy nie przestają pachnąć od mycia do mycia :))). Cena jak dla mnie rewelacyjna, (kupowałam ją w sklepie fryzjerskim za jakies 15 zł- 1000ml)..Widziałam na własne oczy,że fryzjerki używają jej w swoich salonach, także z pewnością coś w niej jest :D

Genialna maaaaska!:)

(+) Dostępność: allegro, u fryzjera

(+) Cena: 30-50 zł

(+) Opakowanie: Plastikowa puszka z zakretką, odzywki są w wersji butelkowanej:-) jednak do 1 i 2 mozna zakupic pompkę, tudziez przelac w cos bardziej porecznego ;)) bo taka puszka jest nieporeczna, no ale tak wyglada wersja maxi.

Moje plusy:
-intensywny zapach, taki mhm "fryzjerki"
- swiecące, mieciutki wlosy
- poprawia i zapobiega matowieniu koloru
-zdrowsze koncowki
-w moim przypadku dziala jak suszara:D wlosy sie prostuja
-mniej poplatane wloski

Nie mogę stosować na calych wlosach, jedynie od polowy dlugosci, gdyz po kilku stosowaniach dost.lupiez, mam taka reakcje po wielu kosmetykach, zwlaszcza stylizujacych.

W moim przypadku maska, jak i odzywka, zarowno do wlosow farbowanych z jedwabiem jak i regeneracyjna do wlosow zniszczonych z jedwabiem, dziala podobnie :))

W połączeniu z szamponem oraz serum jedwabnym z tej samej firmy dziala cudownie!:)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania , 1l

Kocham ją najbardziej na świecie!

Plusy:
- włosy są nawilżone, miękkie
- nie łamią się
- nie obciąża włosów

Minusy:
- nie kręcą się po niej włosy (a mam bardzo kręcone, więc zawsze mnie to dziwi - może ktoś wie dlaczego?)
- zapach jest dość męczący, kiedy robię sobie od tej maski przerwę, to jeszcze przez dwa mycia ją czuję

Ilość zużytych opakowań: jedno (a używam dużo i często!)