Yes To, Yes To Tomatoes, Totally Tranquil Facial Hydrates Lotion

Yes To, Yes To Tomatoes, Totally Tranquil Facial Hydrates Lotion

Krem mleczko do całodziennego stosowania na twarz i szyję.
z serii YES TO TOMATOES z pomidora i minerałów z Morza Martwego
do cery mieszanej i tłustej. Mleczko do twarzy to połączenie nawilżenia za pomocą 26 minerałów z Morza Martwego z pysznymi ekologicznymi pomidorami, rozmarynem i czerwoną papryką, bogatych w antyoksydanty. Rozmaryn i czerwona papryka to doskonałe przeciwutleniacze, korzystne dla utrzymania skóry lśniącej i zdrowej. Zawiera 99,6% naturalnych składników.
Sposób użycia: po oczyszczeniu twarzy, nałóż codziennie rano i wieczorem na twarz i szyję

Skład: Aqua (Water), Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract*, Isopropyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel*, Chamomilla Recutita (Camomile) Extract*, Aspalathus Genus (Red Tea) Extract*, Cetyl Alcohol*, Solanum Lycopersicum (Tomatoes) Extract*, Maris Aqua (Dead Sea Water), Propolis Cera Extract*, Citrullus Vulgaris (Watermelon) Extract*, Capsicum Annuum (Red Pepper) Extract*, Maris Limus (Silt) Extract, Algae (Spirulina, Rhodella, Dunaliella) *, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil*, Olea Europaea (Olive) Oil*, Calendula Officinalis Oil*, Ginkgo Biloba Leaf Extract*, Niacin*, Olea Europaea (Olive) Leaf Extract*, Benzyl Alcohol, Parfum (Fragrance), Dehydroacetic Acid, Tocopheryl Acetate (Vitamin E) *.

* Certified Organic Ingredient

Cena: 99zł / 50ml
/s/

Uwielbiam pomidorki !!!

Kupłam ten kremik w S. zimą w promocji i już żałuję że tylko jeden :-(
Kremik cudownie pachnie , szybko sie wchłania, idealny pod makijaż, cere mieszaną utrzymuje w macie do wieczora,bardzo fajna konsystencja takiego gestego musu i przede wszystkim - NIE ZAPYCHA oraz jest całkowicie z naturalnych składników !!!
Używam tylko rano razem z żelem do mycia z pomidorkowej serii. Moja cera jest odżywiona bez dodoatkowych niespodzinek więc POMIDOREK sełnił moje oczekiwania. Jedyny minus to cena ale mogę nie obiektywnie oceniać produkt z tej strony poniewaz kupiłam go za 29 zł a teraz kosztuje 99 zł. Za kremy z silikonami płącę więcej więc w sumie za 100% naturalny produkt to nie jest dużo.
Polecam.

Idealny dla mnie

Krem kupiłam w promocyjnej cenie 29 zł w Sephorze. Niestety obecnie cena znów szokuje, 99 zł, ponieważ producent zmienił wygląd opakowania :/

Wracając jednak do kremu - na mojej mieszanej (w kierunku suchej) cerze sprawdził się znakomicie. Zapach bardzo delikatny, ledwo wyczuwalny. Higieniczny dozownik z pompką. Konsystencja gęsta, wydawałoby się, że będą problemy z wchłanianiem - nic z tych rzeczy. Kosmetyk wchłania się szybko, nie pozostawia tłustych filtrów itp. NIE ZAPYCHA - eureka!!

Wreszcie krem, do którego cera nie przyzwyczaiła się i pomimo stosowania go od 3 miesięcy - nadal jestem z niego zadowolona. Odnoszę nawet wrażenie, że strefa T mniej się przetłuszcza. Krem prawił wygląd skóry, nie wyskakują mi nowe "niespodzianki", minerały Pixie leżą znakomicie. I do tego bardzo dobry skład.
Niestety już się kończy :( Będę polować na Allegro albo poczekam do następnej przeceny w Sephorze.
Z mojej strony polecam.

Idealny pomidorek:)

PLUSY
- delikatny
- super nawilża
- bardzo lekki
- nadaje się pod makijaż
- idealny na dzień
- nie podrażnia
- nie zapycha
- nie przesuszył mi skóry chociaż już z natury jest ona sucha

MINUSY
- cena

Używam tego produktu od: lipiec 2011

razem z czymś nawilżającym - ok

Na ocenę tego kremu niewątpliwie ma wpływ pora roku - zebrałby ode mnie większe baty zimą. Szukałam czegoś do mojej mieszanej cery, która potrafi mocno się przetłuszczać w ciągu dnia i nieustannie mam nadzieję na cudowne wybawienie :)
Na początku krem ten całkiem mnie zadowalał - jest bardzo lekki, bardzo szybko się wchłania, jest idealny do stosowania rano, w pośpiechu, pod makijaż. Jedyne, co mi nie odpowiadało od początku, to ściąganie się skóry twarzy, była dziwna w dotyku, bez zdrowego blasku, niezdrowo matowa.
Później faktycznie przekonałam się, że krem ten trochę wysuszył mi cerę - typ mieszany wymaga przecież również nawilżenia więc ratowałam się czymś treściwszym na noc i to zdało egzamin.
Nie zauważyłam, żeby ten produkt zmniejszył świecenie się mojej skóry długofalowo - rano jest super, makijaż trzyma się nieskazitelnie ale po paru godzinach jest w sumie tak samo jak to bywało z innymi kremami. Tak więc raczej nie spełnił pokładanych w nim obietnic - niemniej zużyłam go do końca bo lekka forma jest miła w użytkowaniu latem.Ale już raczej do niego nie wrócę.

Ilość zużytych opakowań: jedno pełne

fajny kremik

Przede wszystkim nie mogę się nadziwić cenie ze zgłoszenia, ja płacę około 13 euro. Fajny krem ze średniej półki, ciekawy skład, bardzo dużo naturalnych wyciągów. nie ma jednak ziołowego zapachu jak się spodziewałam. Bardzo szybko się wchłania, skóra jest lekko napięta i "tępa" w dotyku. Świetnie nadaje się pod makijaż. Nie wysusza skóry (mam cerę mieszaną). Ale na noc wolę coś bardziej odżywczego.

Używam tego produktu od:kilka tygodni na zmianę z innymi

poprostu ideał!

To wspaniały krem , takiego długo szukałam!!
Dla mnie KWC!! :)

Plusy:
- higieniczny i wygodny dozownik
- naturalne składniki
- delikatny i lekki
- wspaniale wygładza i nawilża skórę
- nie podrażnia
- nie zapycha
- nie pozostawia tłustego filmu, ładnie się wchłania

Minusem jest jedynie cena, ale dla niego naprawdę warto !!!
Naprawdę polecam :)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie używania