Joko, Soft Touch Luxurious Silky Foundation (Podkład nawilżająco-wygładzający do cery delikatnej i wymagającej)

Cena PLN 45.00

Ultra delikatny podkład z kompleksem wygładzająco – nawilżającym. Zawarte w formule podkładu: wyciągi z egzotycznych kwiatów i ogórka, olej jojoba, olej makadamia, witaminy A, E, F odprężają, wygładzają, nawilżają i regenerują skórę, pielęgnują jej warstwę ochronną oraz poprawiają jej elastyczność.
Podkład pokrywa niedoskonałości skóry, zapewnia matowy, naturalny efekt. Idealny do cer delikatnych i wymagających.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Isododecane, Mica, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Propylene Glycol, Disteardimonium Hectorite, Polymethyl Methacrylate, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cetyl PEG / PPG10/1 Dimethicone, Sodium Chloride, Hexyl Laurate, Propylene Carbonate, Cucumis Sativus ( Cucumber) Fruit Extract, Phenoxyethanol, Isopropyl Myristate, Glycine Soja (Soybean) Oil, Linoleic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Dipalmitoyl Hydroxyproline, Macadamia Ternifolia (Macadamia Nut) Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Disodium EDTA, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Parfum, [+/-] Methicone, CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499. (18.02.2012)

Cena: 45zł / 30ml
/bw/

cudo :)

jestem pod ogromnym wrażeniem bo pierwszy raz chyba trafiłam na podkład powiedzmy idealny. Od podkładów oczekuje sredniego(ewentualnie na gorsze dni mocnego) krycia a przy tym ma wyglądac bardzo naturalnie na twarzy, nie podkreslać "zmarszczek" i nie wchodzic w pory, ten własnie taki jest. Nie cierpie podkładów ktore daja płaski mat, ten jest idealny, ani sie nie świeci jak przyslowiowe "kulki" :) ani nie jest matowy(nakładam na krem). Daje efekt wypoczetej cery. niestety pół gwiazdki odejmuję za odcień , który jest moją zmorą bo chyba nigdy nie trafię na tak idealny jaki ma moja skóra:) ale nie jest źle, leciutko tylko się odznacza( sand-02)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Lepszy niż większość łatwo dostępnych

Do zakupu przymierzałam się dość długo.
Mam jeszcze 1 prawie pelną buteleczkę Revlona i drugą prawie pustą też Revlona w jaśniejszym odcieniu.

Chciałam spróbować innego, nieco lżejszego podkładu o właściwościach sprzyjających mojej mieszanej cerze.
Trafiłam bardzo dobrze!

PLUSY:
- cena i wydajność ( prawie 40 zł, ale przy tak doskonałej wydajności = minimalnym zużyciu przez ostatnie 3 miesiące wiem, że to był dobry zakup)
- kolorystyka ( jasne odcienie które dobrze współgrają z cerą Polek )
- średnie do mocnego krycie ( zależnie od warstw jakie nałożymy - mnie wystarcza jedna, większe niedoskonałości maskuję korektorem)
- lekko mieniące się drobinki - nie są nachalne, nie sprawiają, że twarz świeci się jak bombka choinkowa - dają za to efekt wypoczętej, promiennej buzi

MINUSY:
- używany solo nie przetrwa kilku godzin, używany z pudrem - wytrzyma cały dzień
- ściera się nieznacznie
- dostępność ( widziany i kupiony w jednej drogerii, a poza tym dostępny w firmowym sklepie online, brakuje mi szerszej gamy produktów dostępnych stacjonarnie)
- na twarzy wygląda różnie, zależnie od techniki nakładania: nałożony na krem/bazę palcami wygląda lepiej, niż nałożony pędzlem.
- zapach przypominający samoopalacz, szczęśliwie ulatniający się po nałożeniu na buzię.

Mój !

To podkład którego szukałam :)
*Dobre nawilżenie
*Ładny Mat
*Tworzy cienką warstwę ochronną (co w zimę naprawdę jest na duuży plus)
*Ma średnie krycie, ale większego nie potrzebuję
*Nie robi efektu maski

Używam tego produktu od: Tydzień
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Jak na tę cene bardzo dobry

Podkład bardzo dobrze nawilża i wygładza, a przy tym świetnie matuje. Mam bardzo wrażliwą cerę, przedtem używałam podkładów różnych firm: MaxFactor, Revlon, Astor, jednak żaden z nich nie spełnił moich oczekiwań. Joko to jeden z nielicznych podkładów, które mnie nie uczulają i nie podrażniają mojej wrażliwej cery.

Zalety:
-nawilża
-matuje
-wygładza
-naturalny efekt
-jasne odcienie
-cena

Wady:
-słabo kryje
-szybko schodzi z twarzy

POLECAM :)

bardzo dobry

Swietny podkład dla cery mieszanej! Moja skóra ma tendencję do świecenia się, zapychania ale też miejscami jest przesuszona...
Od podkładu nie oczekuję dużego krycia a jedynie naturalnego efektu, delikatnego wyrównania kolorytu skóry oraz najważniejsze ŻEBY MNIE NIE ZAPYCHAŁ
ten spełnia moje wymagania
podkład jest lekki, konsystencja bardziej w stronę wodnistej niż bogatej, gęstej
nakładam go palcami (tak sprawdza się u mnie najlepiej)
mam kolor najjasniejszy, idealnie wtapia się moją skórę, nie ma efektu maski
podkład wyrównuje koloryt mojej skóry
nie podkreśla suchych skórek, nie zbiera się w porach/zmarszczkach
nie świecę się po nim i nie zapycha mi porów
czy nawilża? tak, skóra wygląda świeżo i promiennie
do tego opakowanie bardzo eleganckie z dozownikiem, szklane, slicznie się prezentuje i umila mi makijaż
cena ok 40zł jak dla mnie za tak dobry produkt idealna
polecam serdecznie

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1no

Nienajgorszy

Gdy mój Bourjois się skończył a jego zastępstwo z Oriflame okazało się "nie na tę porę" poszłam do drogerii w poszukiwaniu jakiegoś podkładu. Zachęcona fajnym opakowaniem i polską marką - kupiłam podkład z tej serii.

Jak wspomniałam, zachęciło mnie ładne i solidne opakowanie. Cena ujdzie - 35 zł. Moim zdaniem, podkład wart jest tej ceny, acz więcej nie dałabym. Bardzo zachęcająca jest też paleta kolorystyczna - jasne cery powinny znaleźć coś dla siebie.

Generalnie, ten podkład przypomina mi bardzo podkład z Bourjoisa z pewnymi drobnymi różnicami. Po pierwsze, oba słabo kryją - dziecko Joko ładnie wyrównuje koloryt, ale nic poza tym, korektor jest niezbędny. Po drugie, Joko ma ładny zapach, jest lekki - stapia się ze skórą i w ogóle nie czuć go na twarzy.

W przeciwieństwie do Bourjoisa nie nakłada się tak dobrze - trochę smuży trzeba go naprawdę dobrze rozsmarować. Z drugiej strony, jest trwalszy i dłużej wytrzymuje na buzi. Najjaśniejszy kolor ładnie dopasowuje się do skóry.

Niestety, o ile podkład Bourjoisa mnie nie zapychał to w przypadku Joko, nie mogę być taka pewna. Moja bzia przechodzi ostatnio kryzys i niestety mam wrażenie, że podkład mnie zapycha. Z tego powodu, nie wiem, czy kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze

wreszcie znalazłam!!!

Odkąd nie maluję się już na co dzień i trochę odzwyczaiłam się od pełnego makijażu, zaczęły mnie drażnić fluidy, tzn. uczucie że mam coś na twarzy i że jest to widoczne. Lekkie podkłady nie tuszowały, szybko się zbijały na cerze i nie poprawiały jej wizualnego efektu. Te co tuszowały natomiast, dawały uczucie \"maski\", czułam że widoczne jest bardzo że mam na buzi podkład a chciałam by wyglądał on jak najbardziej naturalnie.
Zrezygnowałam z fluidów na co dzień do momentu pojawienia się podkładu Soft Touch. Przeszedł on moje najśmielsze oczekiwania. Jest leciusieńki, ma bardzo delikatna konsystencję, a jednocześnie potrafi zatuszować niedoskonałości. Znakomicie wyrównuje koloryt cery. Nakładam go pędzlem i jestem strasznie zadowolona. Nie czuje na twarzy żadnego makijażu a moja buzia wygląda dużo lepiej.
Minusem jes brak dość ciemnych odcieni. Ale ja jestem bladzioch więc nie narzekam.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/30ml