Avon, Wygładzająca szczotka z naturalnym włosiem

Avon, Wygładzająca szczotka z naturalnym włosiem

Pojemność 1 szt

Wygładzająca szczotka z naturalnym włosiem. Oprawa z drewna, z rączką minimalizuje elektryzowanie się włosów.

Dobra dla plączących się kosmyków

Szczotka nieźle rozczesuje włosy, nie szarpie i faktycznie wygładza, jednak najgorsze jest w niej to, że bardzo mocno elektryzuje włosy. Szczotkę myję gorącą wodą z dodatkiem delikatnego szamponu dla dzieci.

Może być

Mam od kilku lat i nie widzę w niej nic nadzwyczajnego.
Używam tylko do wysuszonych włosów, aby je wygładzić - radzi sobie z tym średnio, być może dlatego, że moją szopę trudno jest okiełznać ;) Nie mam problemu z brudem, który podobno na niej osiada i trudno go usunąć, bo przechowuję ją w plastikowym opakowaniu Advance Techniques, specjalnie do tego przeznaczonym. Kupiłam ze względu na naturalne włosie, które zawiera. Chyba lepiej sprawdza się do włosów niskoporowatych (ja mam wysoko).

Używam tego produktu od: około trzy lata

One and only!

Tę szczotkę mam w domu prawie że od zawsze. Kiedyś omijałam ją szerokim łukiem, potem raz wzięłam w łapki.. i przepadłam na amen.

PLUSY:
+ świetnie rozczesuje włosy, nie szarpie, nie wyrywa moich kudełków
+ wygodna w użytkowaniu

MINUSY:
- przyciąga wszystkie cholerstwa we włosie, które potem jest ciężko usunąć
- wypada z niej trochę włosia, ale mimo wszystko niedużo
- odpadają z niej "kulki" na dłuższych "zębach", przez co nie wygląda potem zbyt estetycznie..

Mimo swych minusów, jest to moja ulubiona na zawsze szczotka. Chciałabym dać całą piątkę, ale z powodu niemożliwości czyszczenia muszę odjąć pół gwiazdki :(

Używam tego produktu od: dawien dawna
Ilość zużytych opakowań: jedna ta sama

Miłość od pierwszego wejrzenia

Szczotka jest po prostu idealna dla moich cienkich i suchych włosów. Bardzo delikatnie je rozczesuje, nie ciągnie, dobrze radzi sobie z kołtunami. Największa jej wada to trudność w czyszczeniu, szczotka zbiera bardzo dużo kurzu i pyłków, które zbijają się w szare kuleczki i ciężko jest je wydostać z włosia.

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Rewelacyjna!

Ta szczotka bije na głowę wszystkie zwykłe szczotki.
+znacznie lepiej rozczesuje się nią włosy niż innymi
+nie szarpie
+włosy się nie elektryzują ani latem ani też zimą, kiedy szczególnie są na to podatne
+wygodna w użytkowaniu
-zbyt kruche drewno użyte do oprawy
Niestety silny upadek spowodował, że drewno pękło i teraz muszę szukać nowej podobnej szczotki. Mam jednak nadzieję, że Avon znowu zacznie produkować właśnie takie.

Używam tego produktu od: ponad 3 lat
Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Polecam osobom oczekującym wygładzenia włosów.

Używałam tej szczotki przez około trzy lata, aż w moje ręce trafił Tangle Teezer. Dobrze rozczesuje, ale przy gęstych włosach konieczne jest szczotkowanie dodatkowo wewnętrznej warstwy włosów, do której włosie nie dociera. Zauważyłam wygładzenie obiecywane przez producenta, ża co dostaje dużego plusa. Dobrze radzi sobie z wyczesywaniem z włosów nadmiaru kosmetyków. Jeśli po umyciu jej szamponem nałożymy na nią maskę lub odżywkę włosie staje się bardziej miękkie i pielęgnuje nasze włosy.
Szczotka jest wręcz koszmarna w utrzymaniu, usunięcie kurzu z nasady włosia jest zadaniem graniczącym z cudem. Mimo wszystko byłam z niej bardzo zadowolona, spełniała moje oczekiwania w czasie użytkowania, jednak dla moich kołtunów lepiej sprawdza się TT.

PLUSY:
- dobrze rozczesuje
- nie niszczy włosów
- wygładza
- skutecznie wyczesuje nadmiar kosmetyków
- solidna budowa
- włosie nie wypada

MINUSY:
- bardzo trudna do wyczyszczenia

NAJLEPSZA ! POMOCY !!!

Szczotka rewelacyjna, uzywalam przez ponad 3 a moze i 4 lata, nie pamietam. Do dlugich wlosów swietna, naprawde wygladzajaca ! Od roku byla w oplakanym stanie i wlasnie sie rozpadla.. nie moge dobrac innej.. Taka sama ma moj pies ale nie moge czesac sie na pol z pieskiem :D PROSZE O POMOC JESLI KTOS WIE GDZIE MOGE KUPIC TEN REWELACYJNY PRODUKT !!! Z gory dziekuje za pomoc

Używam tego produktu od: 3 moze 4 lat
Ilość zużytych opakowań: 1 szczotka !!!

Dobra

Ta szczotka jest świetna i używałam jej regularnie jakieś 2/3 lata.

jeśli ktoś nie chce zdecydować się na Tangle Teezer, ta szczotka będzie dla niego idealna.

Naturalne włosie sprawia, że szczotka nie wyrywa aż tyle włosów co przeciętna, a poza tym rozczesywanie jest przyjemne.

Ilość zużytych opakowań: jedna

Lubiłam...

Szczotka jest niezwykle delikatna dla włosów. Nie plącze, nie wyrywa. Włosy są dokładnie rozczesane, wyglądają na zadbane i zdrowe. Szczotka idealnie leży w dłoni, nie jest zbyt ciężka. Niestety, wykonana jest z niezwykle kruchego drewna. Ponadto uroczo prezentuje się na toaletce.

Super

Ta szczotka jest wieczna. :). Nie pamiętam od kiedy ją mam. Chyba od zawsze. Jest genialna. Doskonale rozczesuje, nie ciągnie, nie niszczy się, a z tym problemem, ze zbiera kurz poradziłam sobie w ten sposób, że trzymam ja w szufladzie . Dla mnie jest mega :)

Używam tego produktu od: wieków
Ilość zużytych opakowań: wciąż ta sama

idealna do długich włosów

Szczotkę dostalam w prezencie jakieś 2 lata temu. Od tej używam tylko jej. Na początku miałam dość sceptyczne podejście, bo mam bardzo długie i bardzo gęste wlosy, ktore łatwo się plączą. Myślałam, że ta szczotka nie jest w stanie poradzić sobie z nimi.
No i tu się zdziwiłam. Szczotka idealnie rozczesuje włosy, nie szarpie, nie kołtuni, świetnie rozczesuje czy to wilgotne, czy suche. Włosy są lejące i gładkie, nie elektryzują się.
Jest bardzo trwała, bo służy mi już nieprzerwanie 2 lata i jest w dobrym stanie.
Odejmuję pół * za to,że cięzko się jej czyści. Ale można to wybaczyć, bo naprawdę sporo dobrego robi z moimi włosami.

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: 1 szczotka

super, ale...

gromadzi cały kurz z mojej łazienki, którego za nic w świecie nie da się usunąć co sprawia, że po pewnym czasie szczotka staje się zbiorowiskiem drobnoustrojów i bakterii.
Szkoda, bo idealnie rozczesuje włosy, sprawia że są miękkie w dotyku, dobrze radzi sobie z kołtunami.. Lepszej szczotki do włosów nie miałam pod tym względem :)

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: jedna