Mila Pro, IQ Care, Woda lamelarna do włosów

Mila Pro, IQ Care, Woda lamelarna do włosów

Woda lamelarna Mila IQ Care to przełomowa pielęgnacja, która zapewnia hipnotyzujący efekt w 20 sekund, zaraz po umyciu włosów. Dzięki niej Twoje włosy niemal natychmiast zyskają intensywny połysk i jedwabistą gładkość.

Woda lamelarna marki Mila posiada płynną i lekką konsystencję. Dzięki temu natychmiast przenika przez osłonkę włosa i na jego powierzchni tworzy warstwę okluzyjną, która błyskawicznie otula pasma bez obciążenia. Formuła wody została oparta o specjalną technologię lamelarną Lamellar Technology IQ Care, która redukuje nierówności poprzez precyzyjne wnikanie składników aktywnych dokładnie w te miejsca, które wymagają głębokiej odbudowy i nawilżenia.

Receptura zawiera ułatwiający wnikanie substancji aktywnych w strukturę włosa glikol ze składnikami nawilżającymi, proteinami i aminokwasami. Formuła zawiera kompleks protein roślinnych takich jak hydrolizowane proteiny pszenicy, które wypełniają mikrouszkodzenia w strukturze włosa. Regenerują pasma, pomagają zatrzymać wilgoć i zwiększyć objętość, tworzą film ochronny na włosach. Z kolei będąca humektantem inulina reguluje mikroflorę bakteryjną skóry głowy, dzięki czemu włosy utrzymują dobrą kondycję, są nawilżone, gładkie i sypkie. Ekstrakt z czarnuszki bogaty w witaminy, nienasycone kwasy tłuszczowe, olejki eteryczne wzmacnia, nawilża i odżywia pasma na całej długości.

Sposób użycia: Lamellar Water nakłada się bezpośrednio po umyciu włosów szamponem. Wystarczy rozprowadzić ją na długości i końcach zygzakowanym ruchem, odczekać 10-20 sekund i spłukać. Dzięki delikatnej konsystencji preparatu spłukuje się go bardzo szybko, a włosy są lekkie, łatwo się rozczesują i perfekcyjnie układają.

Na włosy krótkie, półdługie, delikatne, nisko- i średnioporowate użyj 15-20 ml.
Na włosy długie, gęste, kręcone, wysokoporowate użyj 30-40 ml.

do włosów normalnych
wygładzające, nabłyszczające
lekkie

Świetny efekt

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Wygładza włosy, ułatwia rozczesywanie, nadaje sprężystość i zdrowy wygląd. Uwielbiam jakość moich włosów po tej odżywce. Takie zdrowe, elastyczne i jednocześnie gładkie włosy.

Produkt poznałam u fryzjera i zakochałam się w nim. Poza działaniem, cudownie pachnie.

Ale...zawiera alkohol denat, więc uważam, że trzeba robić przerwy w stosowaniu, aby nie przesuszyć włosów. Kiedy używałam go kilkukrotnie pod rząd, efekt nie był spektakularny, wręcz miałam wrażenie jakbym nic nie nałożyła na włosy. Teraz używam maksymalnie 2-3 razy pod rząd. Ciągłe używanie osobiście odradzam. Mimo że alkohol jest promotorem przenikania, to działa także wysuszająco.

Wcześniej miałam wodę lamelarną 2x droższą i uważam, że gorszą, także nie do końca są to takie same produkty.

Polecam jej używanie z przerwami :-)