PUPA, Lasting Color, Glossy Nail Polish, Lakier do paznokci (stara wersja)

PUPA, Lasting Color, Glossy Nail Polish, Lakier do paznokci (stara wersja)

Cena PLN 22.50

Szybkoschnący lakier do paznokci w wielu kolorach. Już jedna warstwa zapewnia intensywną barwe i doskonałe krycie. Lakier długo się utrzymuje i pozostawia błyszczace paznokcie.

Polecam bardzo

Kupiłam jakiś czas temu kolor MO32. Lakier nakłada się super, "sam się rozlewa", więc nie ma smug, utrzymuje się do 5 dni, ale ponieważ codziennie pracuje w gumowych rękawiczkach to musze go odświeżać co 2 dzień. Jestem bardzo zadowolona, nie niszczy płytki paznokcia i przede wszystkim ma piękny błyszczący kolor. Myślę, że nabędę jeszcze kilka kolorów z tej serii :)

Jedna warstwa i efekt połysku zapewniony!

Nabyłam dwa odcienie z najnowszej kolekcji SS2011: koralowo-pomarańczowy nr L316 oraz ciepły beż nr L314. Co mi się nie zdarza, a jeśli nawet to bardzo rzadko - kupiłam od razu 2 kolory, mimo że wcześniej nigdy nie stosowałam lakierów Pupy.
Na razie używałam tylko koralowego i jestem zachwycona! Doskonałe krycie, jedna warstwa, zero smug, piękny połysk, intensywny, głęboki kolor... Same ochy i achy!
Wytrzymuje 3 pełne dni bez poprawek, 4 dnia delikatnie ściera się na końcówkach. Nie ma odprysków, kolor nie blaknie. Naprawdę wspaniały!
Gdyby się okazało, że kolor beżowy, bądź jakiś inny, który kupię - a kupię na pewno! - będzie miał wady, napiszę o nich tutaj. Na razie jestem zachwycona!
Dodam jeszcze, że jest wydajny! Mimo że ma 5 ml, starcza na długo! A jak dla mnie to nawet jego pojemność jest plusem, gdyż nie gęstnieje!

POLECAM, Szczerze :-)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szych dwóch

brawo za kolory!!

skusiłam się na niego ze względu na wybór kolorów- naprawdę bardzo duzo najróżniejszych odcieni i... jestem bardzo zadowolona- kolory naprawdę piękne, intensywne, żywe, nietypowe. lakier mimo ze dość gęsty swietnie się nakłada, wystarczy jedna warstwa (nawet jeśli w pierwszym momencie wydaje sie że jest nałozony brzydko, po chwili sam "rozlewa" się w piekną gładka taflę;) w miarę trwały, buteleczka bardzo poręczna.
Odejmuje jedną gwiazdkę bo długo schnie i nie jest tani- a poza tym wciaz szukam ideału- czyli trwałego lakieru o pieknym o kolorze, który będzie się nakładał tak szybko jak te z szerokim pędzelkiem. ale do pupy i tak wróce- w końcu przyszła wiosna i czas na kolory!!!