L'biotica, Biovax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów blond

L'biotica, Biovax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów blond

Nowa maseczka Biovax dba nie tylko o zdrowie i kondycję włosów, ale również zapewnia im gruntowną ochronę i bezpieczeństwo. Wysoka jakość oraz skuteczność działania maseczki potwierdzona jest przez Mistrza Świata Fryzjerstwa Artystycznego. Unikalną cechą intensywnie regenerującej maseczki Biovax jest woskowa konsystencja oraz bogata w substancje odżywcze receptura.
Biovax to oryginalne połączenie zdrowia, bezpieczeństwa i profesjonalnej pielęgnacji w jednym preparacie.
Do maseczki dołączone zostały 2 prezenty gwarantujące jeszcze większą skuteczność oraz wygodę stosowania:
- Biovax A + E Serum wzmacniające,
- Termocap - czepek wspomagający regenerację włosów.
Ekstrakt z cytryny działa rozjaśniająco, przywracając włosom świetlisty kolor.
Kompozycja oleju ze słodkich migdałów oraz miodu silnie nawilża, zmiękcza i odżywia włosy, nadając im piękny połysk i zdrowy wygląd.
100% ekstrakt z henny ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki.
Receptura maseczki oparta została o naturalne i bezpieczne substancje aktywne.
Efekty:
- intensywne nawilżenie i regeneracja włosów,
- ożywiony i rozświetlony kolor,
- włosy miękkie i gładkie w dotyku,
- nierozdwojone końcówki.

jasne
bogate
do włosów farbowanych

Oj średnia

Maska w wygodnym opakowaniu i ładnym zapachem się charakteryzuje.

Maska ma gęstą konsystencję, łatwo się aplikuje i łatwo się spłukuje po zastosowaniu.

Maska jesli chodzi o działanie to dla mnie zdecydowanie nie robi nic. Nie które odżywki do włosów więcej polepszą włosy niż ta maska, ani na kolor nie wpływa, ani nie powoduje że włosy są miękkie czy lśniące .

Produkt wydajny. Nie obciąża włosów.

Nie dla mnie

Mam gęste, ciężkie włosy. Mocno rozjaśnione. Lubią się puszyć. Po ostatnim keratynowym prostowaniu wyschły na wiór. Szukając ratunku trafiłam na biovax. Szampon i maska. I co? I lipa. Stosowałam jak wskazane przez producenta ale maska okropnie obciąża włosy! Dodatkowo nie poprawia ich kondycji ani nie nawilża. Rozczesywanie po ten masce to koszmar! Plusy: nie przetłuszcza i odświeża kolor. Zdejmuje żółć.

Tak średnio..

Maseczce dałam już dwie szanse, bo stwierdziłam, że te dobre opinie nie biorą się znikąd. Ale jednak mam mieszane uczucia. Maska na moich włosach działa poprawnie. Krzywdy im nie zrobiła,ale też efektu wow nie było. Wyglądały przeciętnie, jak po pierwszej lepszej odzywce. Oprócz tego, jak każda maska z Biovax obciąża włosy. Więcej nie kupię..

Czyni cuda, jak każda maska od biovax

Świetna maseczka zamknięta w ślicznym pudełku.
Mam blond włosy, korzystam z tej maski naprzemiennie z innymi maska i gdyż stosowana za często obciąża włosy ale to oczywiste.
Włosy po niej są błyszczące, mięciutkie, wydaje mi się ze nawet jaśniejsze.
Wsmarowujr ja również w skórę głowy i nie zauważyłam podrażnień.
Przepięknie pachnie a zapach utrzymuje się na włosach. Na promocji można ją dorwać za 13 zł więc super :) bardzo wydajna, mi starcza na około pół roku
Polecam w 100%

Nie sprawdziła się

Mam włosy rozjaśniane, przesuszone, grube, matowe, sztywne.
U mnie się nie sprawdziła.
Próbowałam po myciu pod czepek, przed myciem, z olejem, z serum (w tej wersji wypadła najlepiej).
Nie robi krzywdy, ale też nie daje mi nic poza łatwiejszym rozczesywaniem. Włosy są nadal suszone i szorstkie.
Nie zauważyłam wpływu na kolor włosów (mam jasny, popielaty blond), ale używałam jej na zmianę z innymi odżywkami i maskami.
Jest bardzo wydajna, z trudem udało mi się ją zmęczyć (włosy do ramion).

Przeciętna.

Maseczkę kupiłam w aptece, wcześniej słyszałam dużo dobrego o tej marce, łącznie z tym, że sprawdza się nawet u osób chorych na nowotwory.
Miałam wobec niej wobec tego duże oczekiwania, które niestety nie zostały spełnione.
Maseczka jest w dużym plastikowym okrągłym opakowaniu, które jest wygodne i praktyczne - łatwo wydobyć do ostatniej porcji odpowiednią ilość kosmetyku.
Konsystencja dość lekka jak na maseczkę, co już przy pierwszym użyciu włączyło dzwonem alarmowy, zwłaszcza, że producent pisze o "intensywnej regeneracji".
Maseczka nie spływa z włosów, łatwo się spłukuje.
Niestety nie zauważyłam żadnego pielęgnacyjnego działa na włosy, zarówno na kolor, jak i na stan.
Włosy może były odrobinę gładsze i bardziej nawilżone niż gdybym nie stosowała po szamponie żadnej maseczki, ale to tyle.
Kosmetyk jest wydajny, co w tym przypadku nie było plusem, nie mogłam doczekać się aż opakowanie się skończy.
Taki zwykły przeciętniak, co coś tam robi, ale generalnie niewiele, a już na pewno nie "intensywnie regeneruje".
Nie wrócę.

W końcu się skończyła

Męczyłam tę maskę od dłuższego czasu. Nie sprawdzała mi się na sucho, jako pierwsze O, drugie O, jako b/s, mieszana z olejami. Nie dało się w żaden sposób. W końcu jednak po wielu próbach, cudowaniu, wreszcie się skończyła. Moje włosy są wymagające. Wysokoporowate, więc puszą się i generalnie nie chcą współpracować nawet przy próbach ogarniania równowagi PEH. Tego produktu mimo wszystko nie mogę polecić. Prócz wydajności ta maska nie ma w moich oczach żadnych plusów.

Bardzo dobra maska!

Maski używałam przez baaardzo długi okres, jednak przestałam ze względu na zmianę odcienia mojego blondu - obecnie mam chłodny, wpadający w szarość. Maska się świetnie spisywała, szczególnie trzymana na głowie w czepku i pod ręcznikiem przez jakąś godzinę. Wtedy włosy były sypkie, wygładzone, ładnie się układały. Polecam dziewczynom o ciepłych tonacjach blondu.

Jest ok!

To chyba najsłabsza maska z wszystkich dostępnych. Jest ok ale nie działa tak dobrze jak inne :) Mimo to polecam bo wszystkie maski tej formy są cudowne i każda działa w różny sposób.

Bardzo fajna

Jak wiekszosc prduktow tej firmy ta odzywka sprawdzila mi sie bardzo fajnie. Ma zwarta konsystencje, dobrze sie aplikuje na wlosy i latwo splukuje. Wlosy sa gladkie, odzywione i dobrze sie ukladaja. Fajnie ze jest typowo do wlosow blond bo ładnie podresla ich kolor.

Regeneruje ale jest słabo wydajna ;)

Zacznę od tego, że każdy lubi dostawać przy zakupie produktu jakiś gratis, drobiazg. Przy zakupie tej maseczki otrzymałam dodatkowo czepek oraz próbkę innej maseczki, co mile mnie zaskoczyło :).

Sama maska sprawdziła się u mnie bardzo dobrze. Mam rozjaśniane, suche włosy, które potrzebują intensywnego nawilżenia i odżywienia. Ta maseczka pozostawiona na 20 minut pod czepkiem i ręcznikiem bardzo fajnie nawilżyła moje włosy. Stały się "sypkie", mocne i bardziej błyszczące, a w dotyku bardzo miękkie. Dodatkowo są mocno wygładzone i zdyscyplinowane. Nie puszą się i nie elektryzują :).

Maska ma przyjemna konsystencje i zapach. Opakowanie to plastikowy słoiczek, dzięki czemu jej wydobywanie jest bardzo łatwe. Jest niestety dość słabo wydajna - opakowanie wystarczyło mi zaledwie na 6 aplikacji.

Bardzo dobry produkt

Mam rozjaśnione włosy. Częste zabiegi rozjaśniające sprawiły, że włosy stały się suche oraz matowe. Niestety można było określić je mianem przysłowiowego siana.

Przy każdym rozczesywaniu włosy łamały się, kruszyły, były na ubraniach, podłodze, dosłownie wszędzie!

Długo szukałam specyfiku, który nawilży moje włosy i doda im połysku. Okazało się, że maska Biovax do włosów blond w połączeniu z zastosowanym uprzednio olejem kokosowym zdziałał cuda! Kondycja włosów znacznie się poprawiła, stały się zdrowsze, nawilżone i bardziej błyszczące.