Fusswohl, Pilnik do stóp (nowa wersja)

Fusswohl, Pilnik do stóp (nowa wersja)

Cena PLN 15.49

Ceramiczny pilnik Fusswohl posiadający ergonomiczny kształt, posiada dwie strony: stronę ścierną i pumeksową, dzięki czemu umożliwia delikatne i dokładne usuwanie odcisków i zrogowaceń. Antypoślizgowy uchwyt oraz zakrzywiony kształt umożliwiają bezproblemowe dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc.

tarki i pumeksy do stóp

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Beznadziejny produkt, niewarty nawet tych 10 zł

Nie mam problemu z szorstką czy pękającą skórą pięt. Ma jednak ona tendencję do przesuszania, na co z pewnością ma wpływ to, że nie kremuję prawie w ogóle skóry stóp, co oczywiście jest godne pożałowania. Dla zachowania przyzwoitego ich wyglądu muszę więc, średnio raz na tydzień lub dwa "przejechać" na szybko pięty jakimkolwiek pilnikiem. Do tej pory, z uwagi na to, że problem nie jest wielkich rozmiarów, sprawdzał mi się praktycznie jakikolwiek, pierwszy lepszy wzięty z półki sklepowej produkt. Tym razem było jednak inaczej.

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Jak dla mnie najlepszy w tej kategorii!

Pilnik kupiłam w Rossmannie na promocji, coś w okolicach 10 zł. Normalnie kosztuje nieco ponad 15 zł. Cena zatem jest bardzo atrakcyjna.

Co do samego produktu to jest on bardzo porządny. Plastik, z którego jest ten produkt jest gruby, sztywny, odporny. Nie popęka, nie popsuje się nawet jak nam upadnie. Jest bardzo trwały. Na rączce posiadamy antypoślizgowe mocowania, które dobrze leżą w dłoniach. Jest przez to bardzo wygodny w użyciu.

Co do samych stron ścieralnych, to mamy jedną, która jest twardsza (mocniejsza) i druga miększa (łagodniejsza). Pierwsza ma za zadanie ścierać, druga wygładzać. Pilnik działa świetnie. W połączeniu z kąpielą zmiękczającą stopy można na prawdę fajnie doprowadzić je do ładu. Po całym zabiegu wystarczy posmarować stopy kremem. Efekt jest świetny!

Polecam ten produkt każdemu, gdyż jest wydajny, trwały i działa!