Seboradin, Regenerujacy, Balsam do włosów zniszczonych farbowaniem i modelowaniem z żeń - szeniem (stara wersja)

Preparat przeznaczony do włosów zniszczonych zabiegami, np. trwała ondulacja, farbowaniem, suchych i `bez życia`. Balsam jest niezwykle bogatym w witaminy i mikroelementy preparatem wspomagającym pielęgnację włosów. Wyciąg z żen - szenia dostarcza unikalnych substancji odżywczych i dotleniających skórę głowy oraz mieszki włosowe, a wyciąg z czarnej rzodkwi wzmacnia strukturę włosów i redukuje florę bakteryjną.
Zawartość olejku rycynowego i jojoba doskonale wpływa na jego własciwosci odżywcze i regenerujące.
Balsam zapobiega rozdwajaniu się końcówek, wysuszeniu włosów i przeciwdziała ich elektryzowaniu się, ułatwia rozczesywanie, eliminuje łupież i towarzyszące mu świerzbienie. Dzięki odżywczemu działaniu, włosy są zdrowe, jedwabiste, lśniące i doskonale układają się.
Dla uzyskania optymalnego efektu kuracji i zapewnienia stałej regeneracji włosów, zalecamy jednocześnie stosowanie szamponu i lotionu.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Propylene Glycol (and) Panax Ginseng Extract, Solluble Collagen, Isopropyl Myristate, Raphanus Nigra Extract, Parfum, Castor Oil, Jojoba Oil, Citric Acid, CI 15985.

Cena: ok. 18zł / 200ml

Rewelacyjny

Ostatnio odkryłam balsam do włosów Seboradin i jestem nim zachwycona. Nie stosuję go codziennie, ale trzymam na włosach tak długo jak zaleca producent. Co robi z moimi włosami:
+wygładza;
+ułatwia rozczesywanie;
+włosy są miękkie- myję włosy codziennie a miękkość czuć nawet następnego dnia, po umyciu i użyciu innej odżywki;
+włosy są nabłyszczone, lekkie, wyglądają zdrowo;
+cena- nie jest zbyt wysoka jak na produkt który tak dobrze się sprawdza;
+/- zapach- u mnie długo utrzymuje się na włosach, co przeszkadzało na początku, ale się do niego przyzwyczaiłam :)
Polecam!! Świetny balsam który pokochały moje włosy :)

rewelacyjny

Balsam kupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji.

MOJE WŁOSY:

cienkie, bardzo miękkie, lekkie, falowane, farbowane, z tendencją do puszenia się

BALSAM:

balsam dostajemy w przezroczystym opakowaniu - trochę twardym, jednak nie ma problemu z wydobyciem kosmetyku; sama konsystencja jest dość rzadka, ale nie spływa z włosów; zapach nie powala, ale nie jest źle; mimo moich obaw jest dość wydajny;

DZIAŁANIE:

balsam rewelacyjnie nabłyszcza i wygładza włosy; niweluje puch; włosy są nawilżone i wyglądają zdrowo; po prostu działa - włosy są w dużo lepszej kondycji przy regularnym stosowaniu; dodatkowo ułatwia rozczesywanie i nie obciąża włosów;

PODSUMOWANIE:

rewelacyjny balsam do włosów w przystępnej cenie; kupię ponownie;

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: trzy

Całkiem dobry

Balsam jest dobry do włosów zniszczonych, przede wszystkim plusy:
*gęstość - dobrze utrzymuje sie na wlosach
*wydajnośc
*działanie - po całym opakownaiu na pewno włosy będa w lepszej kondycji
Minusy:
*ciezko go wydobyc z opakowania - jest twarde
*sredni zapach
Balsam godny polecenia, aczkolwiek nie jest to moj KWC

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Konkretny skład i działanie

Odżywka jest bardzo dobra, ma krótki ale dobry skład same dobroci w tym kolagen
nie przetłuszcza moich włosów nawet gdy wmasowalam ja na skalp( grzech jej nie wmasować)
nawilża włosy wyglądaja naprawde zdrowo a nie zawiera żadnych silikonów
zapłaciłam 18 zł za nia myśle ze to niedrogo jak na efekty które mi dała
jest to moja druga dobra odzywka razem z john masters organics
polecam nawet tłustym włosom

Używam tego produktu od: od miesiąca

Bardzo dobra odżywka

Stosowałam w duecie z szamponem z tej serii i tu sprawdził się bardzo dobrze.

+ Przyczynił się do wzmocnienia włosów (mniej ich wypadało)
+ Ułatwia rozczesywanie, wygładza włosy
+ Nie obciąża włosów, nawet po zastosowaniu na skórę głowy. O ile w przypadku użycia maski z serii przeciw wypadaniu włosów, konieczne było jej zmycie szamponem, tutaj na prawdę wystarczy odżywkę spłukać.

- niewygodna twarda butelka.
-cena

Ja pewnie jeszcze do niej wrócę. Zauważalnie wzmocniła moje włosy, a przy takiej długości jaką mam to się liczy :).

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Mój ideał

Idealny produkt dla moich z natury suchych włosów, pomimo wielu wad.
\\n
\\nMinusy:
\\n- niewygodne opakowanie (trudno wydobyć produkt)
\\n- słaba wydajność
\\n- zapach, który dla mnie jest bardzo męczący (na szczęście na włosach nie utrzymuje się długo)
\\n
\\nPlusy:
\\n- z moimi włosami robi cuda
\\n- intensywnie nawilża
\\n- dociąża moje wiecznie puszące się włosy
\\n- nie obciąża
\\n- regeneruje
\\n- nabłyszcza

Cudowny balsam.

Zastanawiam się jak to się stało, że wcześniej nigdy nie zagościł w mojej łazience?
Balsam Seboradin okazał się tak fantastyczny, że zamieszka w mojej łazience już na stałe.

Włosy mam bardzo długie, falowane, od połowy potraktowane "ombre", a co za tym idzie rozjaśniona partia włosów była dość mocno przesuszona mimo bardzo starannej pielęgnacji. Nie były zniszczone, po prostu przesuszone. Oleje i maski pomagały, jednak miałam wrażenie, że nadal nie jest to to, czego oczekuję.

Seboradin zamówiłam w aptece internetowej za około 18zł. Efekty jakie osiągnęłam w ciągu 5 tygodni są zaskakujące!
+balsam posiada dość rzadką konsystencję jednak przyjemnie się go aplikuje
+dwie porcje wielkości orzecha włoskiego wystarczyły na moje długie włosy, co mocno mnie zaskoczyło. Idealnie się rozprowadza i pokrywa całe włosy
+balsam cudownie wygładza włosy, nawilża je, sprawia, że są miękkie i nie mogę przestać ich dotykać! Wyglądają naprawdę świetnie
+są mega błyszczące, "lejące", dobrze się układają i nie puszą - a moje włosy przez gęstość lubiły to robić
+co najważniejsze - on naprawdę regeneruje! Włosy są w świetnej kondycji, zwłaszcza te rozjaśnione na czym mi zależało najbardziej. Końce są tak przyjemne w dotyku, milutkie, mimo, że podcinałam 2,5mca temu. Uwielbiam efekt jaki daje.
+wzmacnia włosy
+absolutnie nie podrażnia i nie przetłuszcza.
Nakładam zazwyczaj przy samym skalpie i nigdy mi jeszcze nie obciążył włosów.
+naprawdę bardzo wydajny, aż dziwne. Bo mam długie włosy, używam od 5 tygodni średnio co trzy dni, teraz co drugie mycie i nadal mam jeszcze mniejszą połowę.
+skład naprawdę bardzo dobry
+tani
+polubiłam nawet zapach :D Nie przeszkadza mi, choć dość mocny i intensywny, czuć na drugi dzień.

-/+butelka twarda, co pod koniec utrudnia wydobycie balsamu, jednak wybaczam

Absolutny must have każdej włosomaniaczki, już nie wyobrażam sobie mojej pielęgnacji bez niego.
Zamierzam kupić także inne balsamy Seboradinu.
Polecam wszystkim.

Cudowny balsam do zniszczonych włosów!

Moje włosy się puszą, przetłuszczają się oraz są zniszczone po prostowaniu i suszeniu. Po recenzjach na KWC postanowiłam zainwestować w ten balsam i stwierdzam, ze to najlepszy zakup jakiego mogłam dokonać. Juz po trzech tygodniach stosowania zauwazylam znaczącą poprawe:
+ włosy mniej się przetłuszczają
+ lepiej się układają bez suszenia i prostowania
+ sa nawilżone
+ ich stan się poprawił
+ dostępność - balsam dorwałam w Hebe gdzie mają jeszcze wiele innych produktow z Seboradiunu
Zapach- mi nie przeszkadza, a nawet jest przyjemny.
Jedynym minusem jest dla mnie wydajnosc.
Balsam nakladam od ucha po koncowki i trzymam 5 minut.
Gorąco polecam wszystkim, bo jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

idealna w duecie z moim szamponem <3

Plusy:
+ pięknie nawilża,
+ domyka łuski włosów,
+ uelatycznia,
+ przyjemny zapach który ulatnia się po wysuszeniu włosów (na szczęście bo na dłuższą metę byłby męczący),
+ w duecie z moim szamponem \'Imbir i Trawa Cytrynowa\' Orientany sprawia że moje włosy wyglądają jak z reklamy <3
+ włosy są po niej miękkie i bardzo leciutkie :)

Minusy:
- nienajlepsze opakowanie. Mogliby je zmienić. Niemniej jednak udało mi się zużyć cały balsam co do ostatniego mililitra bez specjalnego męczenia się, więc... W zasadzie może być

dobry.

+ bardzo nawilża
+ uealastycznia włosy, są po nim miękkie
+ nie trzeba go długo trzymać na głowie
+ przyjemnie pachnie

+ - pobudza mikrokrążenie skóry głowy. jeśli mamy jakieś podraznienia, to może swędzieć

- pod koniec trudno go wydostać z butelki

Ilość zużytych opakowań: jedna buteleczka

dobra

Mam już drugie opakowanie 200ml.
Opisze moje włosy ,a zobaczycie do jakich jest dobry, po prostu robi co obiecuje producent.
Mam suche włosy od połowy ,po końce. Farbowane wielokrotnie, siwe miejscami. Wypadają.

i tu 1 zadanie spełnione ...prawie nie wypadają.
2 zadanie ,odżywiają i regenerują sie włosy po tym balsamie.
nr 3zadanie ...przy regularnym stosowaniu poprawia sie gęstość.

jak dla mnie to dobra na tyle odżywka \\balsam ,iż bede stosować.
Miałam wcześniej m.in. Elseve czerwona ,Kiehls avocado ,KMS California czy oriflame linia do zniszczonych.
Ten balsam zostaje u mnie &quot;its a keeper&quot;

świetna, cudo butelce :)

Włosy długie, cienkie, tłuste u nasady, suche i rozdwajające się na końcach, wypadające
Używałam ją od ucha aż po końce włosów, starając się nie dotykać skóry głowy

Plusy:
-wydajna (starczyła mi na dłużej niż odżywki innych firm)
-ładnie się rozprowadza na włosach przez co nie potrzeba jej dużo do nałożenia na włosy
-Domyka łuski włosów (rozdwojone końcówki nie są sklejone, ale włosy na końcach nie są białe i napuszone)
-łatwo się po niej rozczesuje włosy
-całkiem ładnie pachnie
-nadaje włosom blasku lub je wydobywa z włosów
-u mnie ta odżywka potęguje to że końcówki włosów są proste i nie wywijają się i nie kręcą

Minusy:
-opakowanie odżywki powinni zmienić, bo jest zbyt twarde by wyciskać zawartość oraz jak ma się szampon z Seboradin, który ma identyczny kształt to łatwo się pomylić pod prysznicem
-konsystencja lekko kisielowata/wodnista przez co czasem trochę mi upadło przed nałożeniem na włosy

Ogólnie polecam, bo moje włosy pierwszy raz od bardzo dawna wyglądają na zdrowe i zadbane.