Richards & Appleby, Kamille Wax (Regenerująca maska z rumiankiem) (stara wersja)

Silnie regenerująca maska do włosów i skóry głowy. Dzięki rozjaśniającym właściwościom rumianku polecana jest w szczególności do włosów jasnych. formuła została oparta na rewelacyjnie wpływających na włosy składnikach: prowitaminie B5, kreatynie i wyciągu ze skrzypu polnego, które wzmacniają włosy, powstrzymują ich siwienie i wypadanie, zapobiegają rozdwajaniu sie końcówek oraz utrzymują odpowiedni stopień nawilżenia włosów i skóry głowy. Zawarte w masce białko Henny (Lawsonia Inermis), dzięki zdolnościom penetracji włosa, odbudowuje go nadając połysk i sprężystość.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, panthenol, parfum, hydrolyzed Keratin, Equisetum Arvense Extract, Anthemis Nobilis, Flower Extract, Lawsonia Inermis extract, Phenoxyethano, Ethylhexylglycerin, DMDM Hydantoin, Lillicum Verum Fruit Oil, Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Styrax benzoin, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Cl 19140.

Cena: 30zł / 480g
/m/

Nie mogę bez niej żyć

Do wax\'ów jestem nastawiona sceptycznie. Miałam już biovaxy, które choć mają ładne składy to działaniem i konsystencją nie powalają na kolana. Pomijam wax z SLS w składzie bo nie nałożyłabym tego na głowę.
Do tego produktu Pilomax zachęciły mnie recenzje i opis w blogosferze. Szukałam gęstego woskowego produktu, który nada śliskości, blasku a jednocześnie nie obciąży włosów. Do tego ładnie pachnie i nie kosztuje 80zł za 150ml. Cóż, znalazłam i zaczęłam już drugie 500g opakowanie.

Świetna maska

Kupiła ją sobie moja mama, ale jej nie odpowiadała więc teraz ja jej używam. Moim zdaniem to bardzo dobry kosmetyk. Przede wszystkim ma dobry skład, który odpowiada właśnie za poniższe efekty:

+nawilża - koniec z przesuszeniem i puszeniem się
+włosy są po niej odżywione, mięciutkie jak puch, wygładzone i błyszczące
+odkąd jej używam, włosy przestały mi tak bardzo wypadać
+mimo ponad półrocznego nieobcinania końcówek, ani jedna nie jest rozdwojona :)
+jest bardzo wydajna
+włosy dobrze się po niej rozczesują

Jedyną rzeczą, do której można się przyczepić jest to, że włosy są po niej troszkę "przyklapłe" i jeśli ktoś ma rzadkie włosy i zależy mu na powiększeniu ich objętości to ta maska zrobi wręcz odwrotnie (dlatego moja mama właśnie z niej zrezygnowała). Dla mnie to nie problem, poza tym używam jej średnio raz na 7-10 dni a ten negatywny efekt utrzymuje się tylko do następnego mycia.

Także ja gorąco polecam!

P. S. ponoć maska jest przeznaczona dla jasnych włosów, ja jestem szatynką, ale jeśli chodzi o jakieś efekty kolorystyczne, wpływ na odcień itp. to ja takowych nie zauważyłam :P

Używam tego produktu od: ok 8 miesięcy

super

Tego Waxa zakupiłam pod wpływem pozytywnych recenzji na stronach różnych włosomaniaczek i nie żałuję ani trochę. O wiele lepszy niż L\\\'Biotica (a miałam ich różne wersje). Maska jest bardzo gęsta, ma specyficzną konsystencję - stopionego wosku (tym na pewno różni się od polskich waxów). Używam jej po myciu na godzinkę pod ciepłym kompresem, na zmianę z Karite Rene Furterera. Sprawia, że nawet suche partie włosów są ładnie nawilżone. Końcówki pozostawia miękkie, przyjemnie w dotyku (to prawdziwy CUD, bo końcówki mam po dekoloryzacji ;-)).sianko poskramia całkowicie, włosy są sprężyste i bardzo podatne na układanie. Plusem jest też to, że nie zawiera substancji drażniących, jak pierwotna wersja, więc jak bez obaw można jej używać. Tą keratyną nie ma co się też podniecać, bo występuje po zapachu, więc w ilościach śladowych. Naprawdę nie wiem, co jest takiego w tej masce, ale daje włosom prawdziwego kopa. :) cena wręcz śmieszna do wydajności i efektów

polecam do zniszczonych wlosow!!

polecam

Maseczka zdecydowanie zostanie ze mną na dłużej.

+ wydajność; w moim przypadku nawet litrowe opakowania masek wykańczam szybko a tą maseczkę mam i mam i mam :)
+ skład; wystarczy spojżeć, że w maseczce są same cuda natury,
+ działanie; cóż moge powiedzieć, póki miałam "swoje" włosy maseczka spisywała się genialnie, stosowałam raz na tydzień a nawet żadziej i było git, teraz niestety mam zrobioną trwałą i moje włosy są ogólnie tragedią i nawet nie chce myśleć jak wiekszą tragedia by były gdzyby nie m.in. ta maseczka (strach pomyśleć, na prawdę),
+ zapach jest mi totalnie obojętny, ani nie smierdzi ani nie pachniejakoś fajnie,
+ opakowanie; fajnie, że w "słoiczku" i jeszcze fajniej, że nie w odkręcanym tylko takim hmm "przykrywanym" bo można szybko zamknąc a nie bawić sie w zakręcanie.

Polecam :ehem:

CUDO <3 <3

WOW!
Kupiłam tą maskę z ciekawosci, bo przeczytalam duzo pochlebnych opinii i b. lubię zarowno Waxa jak i Biovaxa, poza tym mam b. mocno rozjasniane wlosy z czerni w jasny blond, wiec staly się suche, szczegolnie ostatnio.

+zapach (nie jest nachalny);
+b. wydajna :O i to na mnie, jak ja b. szybko wszystko zuzywam;
+WŁOSY PO SĄ JEDWABISCIE GŁADKIE!! nigdy nie mialam az takich wlosow, chociaz je olejuje i probuje roznych metod :)

SUPER! Napewno ponownie kupię :)))

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

hit za darmo

dostałam ją od koleżanki która także ją dostała, a nie używa masek do włosów.
sama mam długie, gęste włosy, rozjaśniane które mają tendencje do plątania, okresowo bywają lekko suchawe.

plusy:
+ nawilża
+ wygładza
+ sprawia, że włosy się nie plączą(dla mnie największa zaleta)
+ super konsystencja
+ wydajność(na pewno kilka miesięcy)

minusów nie zaobserwowałam

bardzo bardzo polecam, gdyby nie przypadek to dalej bym się męczyła z waxem l\'biotica który się nie umywa, a jest porównywalna np. do macadamii i yes to carrots które są też nieporównywalnie droższe.

Używam tego produktu od: 2-óch miesięcy

Przypadkowy HIT

Mam bardzo dlugie wlos, ktore ostatnio zaczelam rozjasniac a od dawien dawna prostuje. Na dodatek sa bardzo geste i sie puszą. Szukam regeneracji i wygładzenia (ujarzmienia)

Przeszlam przez wiekszosc sklepowych kosmetykow oraz aptecznych i z wyzszej polki drogeryjnej

WAX totalnie mnie zaskoczyl:
- wygładza wlosy, nie musze prostowac po jego uzyciu
-sa blyszczace i sypkie
- mocne i nie wypadaja podczas czesania
- bardzo wydajny
- zapach ok

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2gie

Nie ideał, ale dobra!

To jedna z lepszych odżywek, na jakie się natknęłam. Mam włosy ciemnoblond z pasemkami, przetłuszczające się u nasady, a suche na końcach. Ta odżywka nie obciąża włosów, nie przetłuszcza u nasady i nie wysusza na końcach. Nie sprawia co prawda, że włosy lepiej się rozczesują i nie elektryzują, ale są ładnie rozdzielone, lejące się, błyszczące. No i końcówki wciąż mam ładne, nierozdwojone!

Opakowanie jest ogromne, odżywka starczy na kilka miesięcy.

Jedyny mankament to odkręcane wieczko. Wolałabym odżywkę w tubce, byłaby wygodniejsza w aplikacji i przechowywaniu (higieniczniej!).

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Od lat sprawdzony!

Maskę stosuję już od wielu lat i to tylko frmy Pilomax, od zawsze ratuje moją skórę glowy i włosy. Zawsze do niej wracam po róznych próbach wieluuuuu innych produktów, a teraz szkoda mi piniędzy na coś innego bo i tak wracam do czegoś co działa.

Zwracajcie tylko uwagę by to była angielska firma Richards&Applebay a nei żaden biovax.

Szczerze polecam, uratuje każde włosy.

Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

jedyna maska, która działa na dłuższą metę

Do zakupu zachęcił mnie bogaty skład odżywki, szczególnie keratyna, która jest polecana do cienkich i zniszczonych włosów jak moje. Moje włosy są bardzo zniszczone wcześniejszym rozjaśnianiem i farbowaniem na ciemniejszy kolor, każdej innej odżywki musiałam używać po każdym myciu. Mimo, że niektóre dawały świetny efekt, po kolejnym myciu głowy efekt znikał. Włosy znowu były szorstkie i zniszczone.

Ta odżywka, zastosowana zgodnie z zaleceniami producenta daje świetny efekt. Włosy stopniowo nabierają gładkości, która utrzymuje się dłużej niż po innych maseczkach do włosów. Aktualnie stosuję ją raz w tygodniu, ewentualnie mieszam z inną lżejszą maseczką jeśli zamierzam użyć częściej. Włosy po jej użyciu są gładkie i lśniące, niestety nieco przyklapnięte i ciężkie - czego nie lubię (odejmuję pół gwiazdki). Używanie jej częściej niż raz w tygodniu mija się z celem, ponieważ włosy stają się obciążone, nieświeże i brzydkie. Z tego samego względu nie polecam jej do zdrowych włosów.

Maska jest gęsta i wydajna.1 łyżka na półdługie włosy to naprawdę wystarczająca ilość, przy stosowaniu raz w tygodniu, opakowanie 480g starczy na bardzo długo. Na dozie można zamówić ją za 28,60 ;). Mimo rumianku w składzie, nie zauważyłam, żeby rozjaśniała lub zażółcała włosy.

całkiem całkiem;P

Faktycznie znacznie poprawia kondycję włosów ale nie ma co liczyć na natychmiastowy efekt. Dopiero po dłuższym stosowaniu moje &quot;sianko&quot; zmieniło się w zdrowe i błyszczące włoski. Trzeba uważać z ilością bo można przetłuścić włosy więc nakładam ją tylko na końce a nie wcieram w skórę głowy. Faktycznie delikatnie rozjaśnia. Szkoda że nie dorzucili do opakowania czepka.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 pudełeczko