Bell, Multi Mineral, Pressed Powder (Prasowany puder mineralny)

Bell, Multi Mineral, Pressed Powder (Prasowany puder mineralny)

Ten lekki, ultradelikatny puder tworzy na skórze niewidzialną warstwę absorbującą sebum, aby makijaż wyglądał świeżo przez cały dzień.
Oparta na minerałach formuła przeznaczona jest dla wszystkich rodzajów skóry, w tym również dla skóry wrażliwej. Kosmetyk zawiera witaminę E znaną jako witamina młodości.
Aksamitna formuła pudru z minerałami optycznie zmniejsza niedoskonałości skóry i zapewnia zdrowy wygląd cery. Puder idealnie wykańcza makijaż, pozostawiając skórę gładką i matową. Ładnie wyrównuje koloryt i pozostawia na skórze satynowy film.

Cena: 17zł / 9g

Taki zupełnie zwyczajny.

Puder prasowany Multi Mineral od Bell to przeciętniak.
Ja wybrałam najjaśniejszy odcień. Matuje twarz, jednak efekt zmatowienia utrzymuje się ledwo 2-3 godziny. Potem skóra zaczyna świecić się w strefie T. Umiejętnie nałożony nie osadza się na twarzy-ja omiatam pędzlem twarz, a wciskam puder w strefę T dla lepszego matu.
Dla mnie ten puder to słabsza wersja Bell pocket 2 skin mat.

Używam tego produktu od: ponad rok

Bez fajerwerków

Plusy: puder jest lekki, ładnie stapia się ze skórą, ładnie wygląda na buzi, cena.

Minusy: matuje cerę ale na krótko, w moim przypadku muszę się dopudrować 3x na dzień, inaczej się świecę.

Puder jest dobry, natomiast nie rewelacyjny.

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

podkreśla skórki

Szukałam w miarę taniego pudru mineralnego i natrafiłam właśnie na ten. Nie mam problemów ze świeceniem się skóry, więc jeśli chodzi o matowienie jest całkiem dobry. Lepiej niż inne pudry ukrywa niedoskonałości, co jest dla mnie wielkim plusem, gdyż nie lubię mieć na twarzy wielu warstw-najlepiej tylko korektor i puder. Niestety ma jedną ogromną wadę, a mianowicie podkreśla skórki, nawet takie, których nie widać bez makijażu. Przed jego użyciem nawet nie wiedziałam, że mam taką suchą skórę na nosie. Przynajmniej wymusza dobre nawilżanie skóry.

Edit:
PO zużyciu 2 opakowań musze przyznać, że jest BARDZO mało wydajny, jedno opakowanie zużywałam w ciągu miesiąca i to bez względu na to, czy używany pędzlem, czy gąbeczką (na początku myślałam, że gdy używam pędzla to duża ilosć wypada) Za to odejmuję niestety całą gwiazdkę.

Średni

Dostępne są *3 kolory*, ja posiadam najciemniejszy. Pomimo tego, że mam jasną skórę produkt bardzo ładnie dopasowuje się do skóry, *nie ciemnieje na niej, nie przyciemnia jej*. Na pewno kolorystyka przypadnie do gustu osobom z jasną cerą, trochę gorzej będzie z tymi którzy mają ciemną karnację.

*opakowanie*

Jest naprawdę fajne. Jest dosyć spore, pomimo tego że plastikowe *dosyć masywne. Solidne, pomimo upadków nic się z nim nie dzieje*. Aby je otworzyć trzeba nacisnąć przycisk co niewątpliwie jest dużym urozmaiceniem. Minusem jest brak jakiegokolwiek puszku i lusterka.

*wydajność*

jest bardzo wydajny, używam go od 1,5 miesiąca i tylko na środku pojawił się mały ubytek. Myślę, że starczy mi na bardzo długo.

*działanie*

Produkt bardzo ładnie ujednolica cerę, wyrównuje jej koloryt, jeśli macie ładną, bez problemowa cerę będzie idealny. Nie podkreśla suchych skórek, nie jest taki suchy jak duża część pudrów. Nie robi na twarzy tapety, ale trochę go widać szczególnie jeśli nałożymy trochę dużą ilość. Jeśli chodzi o matowienie. Jest naprawdę znikome. Świece się już po 2 godz, w upały nawet szybciej. Z moją mieszana cerą nie daje sobie rady.

*podsumowując*

Bardzo dobry produkt dla osób, które mają normalną lub bardzo mało przetłuszczającą się cerę lub takich co potrzebują pudru tylko do utrwalenia makijażu, bo z tym radzi sobie bardzo dobrze. Jest lekki co z pewnością spodoba się młodym dziewczynom. U& mnie sprawdzał się tak średnio. Wolę jego brata o którym wiele razy już wspominałam i najnowsze odkrycie o którym niedługo będzie mowa.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

miękki, pylący, mączysty

Kiedy kupowałam ten puder pokładałam w nim spore nadzieje. Niestety - rozczarował mnie.
Opakowanie jest całkiem fajne, ale mogłoby być wyposażone w lusterko.
Wybrałam kolor 030, bo wydawał mi się najjaśniejszy. Z przykrością i niedowierzaniem musiałam stwierdzić, że na mojej twarzy ciemnieje. Nawet, gdy jestem opalona nie nadaje się kompletnie, bo wpada w dziwnie pomarańczowy ton.
Puder jest bardzo, bardzo miękki. Ciężki jest go czymkolwiek nabrać w rozsądnej ilości. Pędzel zostawia na nim wyraźne bruzdy, wszystko dookoła jest pokryte warstewką pudru, który wzbija się podczas nabierania i aplikacji na twarz.
Na buzi rozprowadza się nieładnie, widać go, ma konsystencję mąki. Matuje na kilka minut, po czym powoli z czasem nabiera błysku (i ciemnieje) i daje brzydki, ciastolinowaty efekt (a nie mam tłustej cery).
Nie wiem, gdzie producent popełnił błąd, ale ten puder w moim mniemaniu, w stosunku do ceny i nazwy, jest fatalny.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte i zakopane w szufladzie

Najlepszy

Długo suzkałam idealnego pudru ten jak na razie mój numer 1. Nawet nie szukam innego. Co prawda np 30 jest za jasny a 31 już lekko przyciemnia mi twarz ale i tak jest super. Najlepiej nakładać pędzlem zauważyłam dużą różnicę w sposobie nakładania a trwałości i ogólnym wyglądzie twarzy po nałożeniu

Plusy
+ super krycie
+trwałość
+ cena
+ wydajność
+idealne współgra z moim podkładem

Minusy
brak

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 5 pełnych

Naprawdę dobry

Kupilam ten puder jakis tydzien temu, z nadzieja ze zmatowi moja wiecznie swiecaca sie twarz.Po nalozeniu bylam zachwycona, kolorek jaki mam 033 idealnie wspolgra z podkladem i nie tworzy efektu maski.W moim przypadku puder nakladam pedzelkiem i jest cudownie.Jak za cene, za jaka go kupilam -17 zł jest NAPRAWDE DOBRY i pobija inne pudry z wyższej pòłki.

Plusy:
♡cena
rozświetla twarz ale nie wydaje sie ona tłusta
opakowanie
matuje skòre
skora wyglada na zdrowa
dostepnosc
wspógra z podkladem-fliudem

Minusy:
Wydajność, choć nie zbyt mi to przeszkadza ;)

Używam tego produktu od: 1 tygodnia

Co za dziadostwo

Co za dziadowstwo - mam nr 30, najjaśniejszy, a ciemne to jakby było przeznaczone dla mieszkanki Bombaju. Na pewno nie można nakładać na podkład, bo go starsznie przyciemnia.

Jak go nałożyć bezpośrednio na skórę, to też jest ciemny, ale już nie tak drastycznie, ale wyraźnie odcina się od szyi. Tragedia.

Z resztą nawet gdybym miała ciemniejszą karnację, to też by mi nie pasował, bo nadaje cerze taki pomarańczowy odcień.

W tej cenie ocena bdb z plusem

Posiadam odcień 33 - sprawia, że nie wyglądam niezdrowo blado, a jednocześnie nie jest za ciemny i ładnie stapia się ze skórą (odpowiednio rozprowadzony). PLUSY: lekki, nie mam wrażenia maski na twarzy, skóra oddycha (takie są przynajmniej moje odczucia); połączenie jakość i cena - bardzo dobry polski produkt; nie podkreśla suchych skórek; solidne, nieotwierające się opakowanie; kryje średnio, ale ja takie pudry lubię, bo wolę nałożyć 2-3 warstwy, niż ścierać nadmiar po położeniu pierwszej. MINUSY: w sumie nie mam się do czego przyczepić, no może jego wydajność nie jest powalająca (to mają zresztą chyba wszystkie pudry Bell). Plus uwaga dodatkowa: po kuracji izotekiem mam bardzo ładną cerę (odpukać!) i w sumie nie potrzebuję, aby puder maskował wypryski, czy rozszczerzone pory. Nie wiem jak sprawdziłby się w takim celu. PODSUMOWUJĄC: naprawdę fajny produkt, który kupiłam w sumie "w ciemno" i bez przekonania. Gąbeczkę dokupiłam sobie w Rossmannie i teraz mam bardzo udany duet. Nie jest to jeszcze puder doskonały, przy którym miałabym zostać na stale, ale w ten cenie plasuje się naprawdę wysoko w rankingu. Największy plus za niepodkreślanie suchych skórek i generalnie nie sprawianie, że skóra wygląda na przesuszoną.

Używam tego produktu od: Kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Faworyt

Puder dostałam w prezencie okazał się być idealny jak dla mnie

Super

Kupiłam go spontanicznie i zakup okazał się strzałem w dziesiątkę!

Choć nie jest zbyt trwały nie mam o nim złego zdania!

Wady:
- brak lusterka i puszka
- krótka trwałość
- nie zbyt wydajny

Zalety:
- cena
- super matowacz
- nie tworzy maski
- nie zapycha
- nie obsypuje się
Mam odcień 34 - na zimę niestety za ciemny

Porażka

Niestety ale nie podzielam zachwytów wizażanek nad tym pudrem.Zaraz wyjaśnie dlaczego.
Szukałam czegoś co zmatuje moją wiecznie świecącą się twarz ,pozwoli jej odpocząć od makijażu ,będzie miało fajny efekt oraz nie spowoduje wyprysków.I na tym pudrze w każdej kwestii zawiodłam się totalnie.

Minusy:

-nie matowił skóry ,wręcz przeciwnie dawał efekt rozświetlenia

-słabe krycie a właściwie żadne

-efekt maski na twarzy mimo użycia nawet małej ilości

-zaobserwowałam ,że niestety ale zapycha moją buzię,na twarzy pojawiały się białe pryszczyki w miejscach gdzie nigdy ich nie miałam

-słaba trwaość

-brak puszka w zestawie o lusterku nie wspominająć

Plusy:

-cena

-w miarę fajny skład

Po kilku dniach używania a raczej męczenia się z tym czymś ,wywaliłam całe opakowanie.
Żałuje ,że te puder mi nie przypasował, ze względu właśnie na cene i skład.

Używam tego produktu od: kupiłam kilka tyg temu
Ilość zużytych opakowań: jedno odcień 033 ,które wyrzuciłam