Essence, Stay All Day 16h Longlasting Concealer (Długotrwały korektor) (stara wersja)

Rozświetlający korektor pod oczy. Kremowa konsystencja, kryje i rozświetla podkówki, zaczerwienia. Dostępny w dwóch odcieniach.

Cena: 2,5EUR / 4ml
/m/

może być

+dobrze się rozprowadza
+zakrywa cienie
+nie podrażnia

-słabo rozświetla
-wchodzi w załamania

Jak za taką cenę może być ale szukam czegoś lepszego.

dobry

Według mnie bardzo dobry produkt, jako korektor pod oczy. Plusy:

- Zakrywa cienie pod oczami, rozświetla, sprawia że oczy nie są "zmęczone"
- cena śmieszna w porównaniu do jakości
- trwały
- przyjemna konsystencja (dla mnie najlepsza)
- łatwość aplikacji
- nie przesusza skóry, nie podrażnia
- nie zapycha porów
- mega wydajny

Jako korektor na niedosonałości na pewno się nie sprawdzi, ale pod oczy wg mnie jest lepszy niż Eclat Touch:) Drugi minus to tylko 2 odcienie.
Polecam!

dobry, godny polecenia

Dostałam ten korektor od koleżanki, która miała w swojej kosmetyczce kilka innych. Nigdy nie używałam korektora pod oczy, zawsze stosowałam delikatny fluid nawilżający.

PLUSY:
- dobre krycie cieni
- dość dobra trwałość korektoka na twarzy
- wydajny

Wolę jednak używać korektorów w sztyfcie, które są juz przeze mnie sprawdzone i uwielbione. A dobry podkład zakryje wszystkie nieprzyjemnosci na twarzy. Nie kupię tego produktu, gdyż wg mnie jest to zbędna rzecz w mojej kosmetyczce. Być może kiedyś zmienię zdanie, jak trafię na korektor idealny.

jeden z lepszych

Stacjonarne znalezienie korektora dla takiego bladziocha jak ja graniczy z cudem. I stał się cud :)

+ KOLOR! 10 natural beige jest wystarczająco jasny i ma żółte tony
+ Krycie - wklepywany palcem świetnie radzi sobie z cieniami pod oczami
+ Relacja cena-wydajność - 10,99 to niezbyt duży wydatek jak na 4 miesiące codziennego użytkowania
+ Formuła - produkt nie jest ani zbyt lekki ani zbyt ciężki (konsystencja dobra pod oczy)
+ Nie waży się, nie zbiera w zmarszczkach, nie wędruje po twarzy
+ Nie zapycha rozszerzonych porów w okolicach oczu i nosa

+/- Trwałość - z tymi 16h producent poleciał, ale przez dobre 8h doskonale spełnia swoje zadanie
+/- Maskowanie doskonałości - niezbyt trwały w tych miejscach, nie niweluje idealnie zaczerwienień

- Gama kolorystyczna - tylko dwa kolory :( o ile 10 natural beige jest bardzo uniwersalny, o tyle drugi jest świnkowo różowy. Bardzo uszczęśliwiłoby mnie, gdyby pojawił się kolor jeszcze jaśniejszy, bardziej rozświetlający niż 10
- Dostępność - baaaardzo ciężko trafić na niego w Naturach, mój kolor jest często wykupiony

Jest to z pewnością produkt, który mnie satysfakcjonuje. Nie jest ideałem, ale na czas poszukiwań to świetna opcja. Najlepszy drogeryjny korektor z jakim miałam do czynienia.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

jak narazie ulubiony

Mam skórę trądzikową,miejscami suchą miejscami tłustą. Wszystko co najgorsze na jedenj buzi :)

Tak więc korektor to bardzo ważny dla mnie kosmetyk.
Kupiłam ten gdyż ma żółtawy odcień, nie robi placków,długo się utrzymuje, nie roluje, dobrze kryje cienie pod oczami, również przedłuża trwałość cieni na powiece (tam równie go stosuje)
Nie ciemnieje na twarzy.
Cena równiez na plus.

Mimo że ciągle testuje nowe,to ten jest takim moim pewniakiem któremu można zaufać :)
Z pewnością bede kupować :)

Ilość zużytych opakowań: dwie

koszmarnie uczulił!

Zbliża się moment kolejnych zakupów... wędruję między półkami sklepowymi i nie przechodzę zupełnie obojętnie obok szafy essence.... tym razem to był błąd. Powinnam uciekac jak najdalej!
A czemu?
W moje ręce trafił ten właśnie korektor. Kupiłam go zupełnie przypadkowo, w domu sprawdziłam recenzje, które są mu całkiem przychylne. Niestety u mnie okazał się klapą.
Moja skóra jest wrażliwa, ale skłonności do alergii nigdy wcześniej nie zauważyłam. Oto nadszedl ten pierwszy raz, bolesny w skutkach.
Zadowolona ze swojej zdobyczy, przy porannym makijażu , nałożyłam korektor pod oczy. Byłam zadowolona , mówiłam sobie "jaki on kremowy, świetnie się rozprowadza, całkiem nieźle kryje ". A ok. 30 min ..... zrobił mi niezły psikus. Oczy pieką, skóra szczypie, zrobiła się czerwona i wysypało pod oczami jak i na powiekach (mimo iż na nich korektora nie było) drobniutką "kaszkę" (którą leczę do tej pory i nie mogę się jej pozbyc). Boję się już tego użyc. Nigdy więcej

Używam tego produktu od: po pierwszej aplikacji zrezygnowałam
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Jak dotąd najlepszy !

Jestem fanką firmy Essence. Miałam z niej prawie wszytkie korektory pod oczy,a ten jest najlepszy, jak dla mnie.
Plusy:
+ kolor, dla mojego bladego lica jest wspaniały,lekko wpada w żółty,ale przynajmniej neutralizuje cienie pod oczami (10 natural beige).
+krycie, jak dla mnie wystarczające. Co prawda nie pokrywa wszystkiego,ale większość.
+trwałość, pod koniec dnia jak wykonuje demakijaż są jakieś resztki pod oczami.
+opakowanie, dokładnie widać ile nam zostało do końca.
+wydajność, używam go codziennie pod oczy i ewenyualnie jako baze pod cienie i po 3 miesiącach kupuje nowe opakowanie.
Miusy
-jedynym minusem jest jego dostępność, a raczej jej brak. U mnie w mieście szukałam go 3 miesiące,a gdy go znalazłam to nie bylo koloru. Więc gdy go znajde jestem w stanie euforii ;)

Podsumowując mój KWC !

Używam tego produktu od: roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 2, teraz 3 w trakcie

zużyję, ale nigdy więcej nie kupię

nikt nie lubi przepłacac kupując kosmetyki, jest wiele tanich i świetnych produktów, ale ten się do nich nie zalicza
co z tego, że jest dość tani, jeśli nie spełnia swojej podstawowej roli- nie zakrywa cieni pod oczami?
mam dość widzoczne kręgi, a on z nimi nic nie zrobił
dla mnie dno, jednak dam 3 gwiazdki za fajną konsystencję, i poręczny aplikator, jednak chyba wolałabym wydać więcej i pożegnać moje cienie

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pierwsze rozpoczęte

Porządny

Kryje, ale nie jest to produkt dla osób z bardzo dużymi przebarwieniami czy zmianami trądzikowymi. Z drobnymi niedoskonałościami i dosyć mocnymi cieniami radzi sobie świetnie. Nie warzy się w ciągu dnia, nie zbiera w zmarszczkach, ale po 8 godzinach prawie znika z twarzy. Natomiast cena rekompensuje te niedostatki.
Zostanie w mojej kosmetyczce na dłużej.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

ulubiony!

Uwielbiam ten korektor, jest świetny, tani.

+ dobrze kryje
+ nie zbiera się w zagłębieniach
+ nie ciemnieje
+ wygląda naturalnie, jasny kolor jest rzeczywiście jasny

+/- pod oczami trzyma się cały dzień, na niedoskonałości już jest słabszy

Używam tego produktu od: niecały rok

Mega!

Za tak małe pieniądze można kupić świetny korektor!Z natury mam bardzo mocne cienie pod oczami,ale ten korektor sobie z nimi radzi.Jest bardzo trwały i wydajny!Po prostu polecam!

Używam tego produktu od: grudnia
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

bardzo dobry

Niestety nie jest aż tak trwały, jak obiecuje producent, na mojej twarzy wytrzymuje max. 5 godzin, jednakże to i tak lepszy wynik niż większości korektorów w podobnej cenie.

+cena
+kolor dopasowuje się do cery
+wygodny i dokładny aplikator
+dość trwały
+mimo rzadkiej konsystencji dość szybko zasycha na twarzy
+dobrze kryje
+nie zmienia swojego koloru, nie ciemnieje, nie robi się pomarańczowy
+daje naturalny efekt
+wydajny

-dostępność (jest tylko w jednej drogerii w moim mieście i zazwyczaj tylko w ciemniejszym odcieniu)
-nie jest aż tak trwały, jak jest napisane na opakowaniu
- gdy nie użyję wcześniej mocno nawilżającego kremu to nieładnie podkreśla suchą skórę