Rexaline, Hydra - Force (Serum do twarzy)

Rexaline, Hydra - Force (Serum do twarzy)

To skoncentrowane serum do twarzy dostarcza przez cały dzień dzienną dawkę kompleksu Rexaline, aby pobudzić syntezę składników nawilżających i kolagenu. Rezerwy wody w skórze zostają uzupełnione, co ma wpływ na ogólną poprawę nawilżenia cery. Skóra staję się bardziej jędrna i gładka, a jej gęstość jest wyraźnie poprawiona. Zmarszczki są wygładzone.

Bardzo dobre nawilżenie

Serum bardzo dobrze nawilża skórę. Ma postać lekkiej emulsji. Dzięki temu, że jest w takiej formie otula skórę jak delikatny krem. W okresie letnim właśnie tak wolałam go stosować, nie jako serum, a jako lekki krem, emulsję.

Przecietny

Dobrze nawilza, ale tez nie widzialam zadnych cudow na twarzy - nie wygladzil mi minimalnych zmarszczek, nie ujedrnil skory. Intensywnie pachnie i jest wydajny, ale niespecjalnie odmladza. Mialam lepsze serum do twarzy niz to.
Z ciekawosci zapytam dlaczego kupujecie 5 razy drozej, bo widze, ze cena porywajaca w Sephorze (?). Kupilam na ebayu za $24.00, wiec na amerykanskie standardy taniocha. I tak tez dzialal.

Uwielbiam!

Cudowne serum, które poi mają skórę. Wystarczy niewielka ilość i od razu widać efekty. Cera promienieje, jest gładka, nawilżona i sprawia wrażenie młodszej - nawet mój mąż nieskory do komplementów stwierdził, że nie mam żadnych zmarszczek- mam 41 lat (oczywiście nie powiedziałam mu o cenie cudownego eliksiru).Tak poważnie jest to produkt , który spełnia obietnice i moim zdaniem warto w niego zainwestować.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: kilka

bardzo dobry kosmetyk

plusy:
°Estetyczne szklane opakowanie z zakraplaczem dzięki któremu możemy precyzyjnie odmierzyć porcję.
°Lekka, wodnista konsystencja.
°Bardzo wydajne...przypomina trochę sylikonowe bazy pod makijaż pod względem "dotyku"...odrobina wystarczy do pokrycia twarzy, sliskie, idealnie się rozprowadza
°Świetnie nawilza i rozswietla zmęczona i udowodniona skórę
°Sprawdzą się jako nawilzajaco-rozswietlajaca baza pod makijaż..podkład się pod nim nie waży, nie roluje albo dla efektu rozswietlenia można mieszać krople z porcja pokładu

minusy:
°Produkt mocno perfumowany...zdecydowanie odpada jeśli kogoś drażnią perfumowane kosmetyki
°Uczuleniowcy i "wrazliwcy" powinni przetestować przynajmniej 3 razy zanim zdecydują się na kupno...stosuje od pewnego czasu i przytrafia mi się sporadycznie efekt pieczenia i ściągnięcia skóry po duecie serem plus krem z tej serii

Używam tego produktu od: ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Najlepsze!

Zachęcona próbką w sephorze kupiłam od razu dwa oraz krem z tej samej serii.
*Opakowanie- śliczne- szklany słoiczek z pipetką,
*Konsystencja- połpłynna, lekka, super sie wchłania,
*Zapach- OMG! uwielbiam,
*Wydajność- używam produktu od dówhc miesięcy rano i wieczorem zużyłma ponad pół opakowania- wydajny,
*Działanie- rewelacja! dla rexaline porzuciłam biotherm in vivo, jest najlepszy, cudownie wygładza, nawilża nawet mocno przesuszoną skórą- używam jako ratunek po urlopie ( sporo słońca i wiatru). poradzi sobie z wiotką przsuszoną skórą, z drobnymi zmarszczkami, nawilży wygładzi, wyprasuje:)
* nie podraznia mojej skłonnej do uczuleń skóry- używam nawet pod oczy!

Serum jest naprawdę świetne!
Minusem jest cena, ale... hm... warte jest każdych pieniędzy! Polecam!

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Uwielbiam!

To serum jest idealne dla suchych, wrażliwych cer. Doskonale wygładza, nawilża, uspokaja, łagodzi wszelkie podrażnienia. Już po pierwszym użyciu widać różnicę, a przy regularnym stosowaniu buzia staje się miękka, sprężysta i promienna. Dodatkowym plusem jest to, że wyraźnie wygładza zmarszki mimiczne (przynajmniej te niewielkie).
Jedynym minusem jest cena... Gdyby kosztował mniej, byłby KWC.
Mam nadzieję, że znajdę jakąś tańszą alternatywę.

Serum idealne!

Serum stosowałam razem z fluidem nawilżającym ( w ciągu dnia ) i bogatym kremem ( w nocy ).
Razem produkty dawały efekt spektakularnego nawilżenia i wygładzenia ewentualnych linii mimicznych. Uwielbiam to serum, jest najlepsze jakie do tej pory używalam. Cudownie nawilża, lekko napina, genialnie wygładza. Konsystencja lekko wodnista, lecz mnie to w niczym nie przeszkadzało. Cera jest rzeczywiście gładka i cudownie nawilżona. Ideał!

Najlepsze serum

Moje ukochane serum do którego będę zawsze wracać niestety na krótko ( nawilża mega suchą cerę już w tydzień) Po stosowaniu rano i wieczorem pod krem (obojętnie jaki lub na noc pod bogaty krem z tej samej serii) zdziała cuda, twarz niesamowicie wygładzona, natychmiast się wchłania, nie lepi się a skóra gładziutka, naprawdę polecam stanowczo, zawsze możecie wziaść próbkę w sephorze a potem to już napewno kupicie, zapach, konsystencja- the best
Bardzo wydajny