Perfecta, Bird's Nest, Serum na dzień i na noc `Intensywny lifting i rozświetlenie`

Silnie liftingujące i wygładzające serum o wyjątkowo lekkiej konsystencji. Polecane jest do pielęgnacji cery dojrzałej i wymagającej intensywnego ujędrnienia, głębokiego liftingu, rozświetlenia i nawilżenia. Serum zapewnia długotrwały lifting, wygładza i rozświetla. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż przedłużając jego trwałość.
Perfecta Bird's Nest - nowatorska linia oparta na niezwykłym działaniu ekstraktu śliny z jaskółczych gniazd. Bogaty w kwas sjlowy i aminokwasy doskonale odżywia i natychmiast poprawia wygląd, sprawiając, że skóra staje się promienna i wypoczęta.
- Bird's Nest - ekstrakt z jaskółczych gniazd jadalnych, które w tradycji chińskiej zapewniają długowieczność i młody wygląd. Jest niezwykle bogaty w kwas sjalowy i aminokwasy. Kwas sjalowy przyciąga wodę, dzięki czemu zapewnia skórze głębokie i długotrwałe nawilżenie oraz zapobiega jej przesuszeniu. Aminokwasy doskonale odżywiają i natychmiast poprawiają wygląd skóry, sprawiając, że staje się promienna i wypoczęta.
- Kwas Ferulowy - silny antyoksydant zamknięty w specjalnych nośnikach, ułatwiający dotarcie w głębsze warstwy skóry. Hamuje melanogenezę dzięki czemu widoczność pigmentacyjnych plam starczych ulega redukcji. Wyrównuje koloryt skóry i delikatnie ją rozjaśnia i rozświetla.
- Fito Ferment - polisacharyd tworzący na powierzchni skóry ochronny film - efekt "drugiej skóry", chroni przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.

średnio intensywny lifting i rozświetlenie, ale nadal przyzwoicie

Serum kupione pod zachwytów nad nową serią Perfecty. Działa bardzo przyzwoicie, nawilża, napina, odświeża, natomiast tego spektakularnego efektu o którym wszyscy mówią/piszą nie zauważyłam, może moja skóra nie potrzebuje bardzo intensywnego liftingu, a może moje oczekiwania były niepotrzebnie wygórowane :/ Nie zauważyłam również rozświetlenia, które na buteleczce jest zaznaczone największą czcionką. Sama buteleczka jest ładna, higieniczny aplikator, zapach bardzo delikatny, dobrze się wchłania, wydajność tych 15ml wydaje się dość wysoka. Skutków ubocznych nie zauważyłam.

Mnie nie zachwyciło.

Po przeczytaniu tylu pozytywnych recenzji, po tych internetowych zachwytach, spodziewałam się, że to serum odmieni moje życie. I cóż no, nie odmieniło. To całkiem poprawny kosmetyk. Ale właśnie - tylko poprawny, żadnych cudów nie zaobserwowałam.

Zacznę od opakowania i pojemności - mała buteleczka z pipetką, ładna szafa graficzna, maleńka pojemność. 15 ml przy używaniu dwa razy dziennie skończy się w trymiga. Serio, na początku używałam tego serum dwa razy dziennie, po tygodniu nie było połowy. Wtedy przerzuciłam się tylko na poranne smarowanie, skończyło się po kolejnych dwóch. No nie ma co, biznes życia - kupuj nowe opakowanie smarowidła co trzy tygodnie. Nope, nie dla mnie. Znaczy, ja wiem, że kosmetyki się zużywają, że to normalna kolej rzeczy. Ale come on, trzy tygodnie to STANOWCZO za mało. Stanowczo.

Serum ma dosyć wodnistą konsystencję i mleczny kolor. Lubi przelewać się przez palce, ale w sumie to serum, takie powinno być.

Co do właściwości. No... jakieś tam ma. Bardzo delikatnie nawilża. Bardzo. Mam suchą cerę i musiałam wspomagać się jeszcze dodatkowo esencją, bo w ciągu dnia, z samymi tylko jaskółkami i moim zwyczajowym kremem, czułam na twarzy duży dyskomfort po kilku godzinach noszenia makijażu.
Lifting? Eeeee? Nie. Nie mam twarzy zaoranej zmarszczkami, działam raczej prewencyjnie, ale i tak po sobie widzę, że właściwości liftingujących, ujędrniających czy przeciwzmarszczkowych to to serum nie ma, nie czarujmy się. Nie rozświetla, nie wygładza. ot, po prostu jest. Nie szkodzi, więc można go sobie używać, ale te jaskółki to taki trochę pic na wodę fotomontaż. Za tę cenę można mieć krem ze ślimakiem, który jest wysoko w składzie, i którego działanie widać niemal zawsze od pierwszego użycia.

Podsumowując: bardzo przeciętne serum, któremu dobrą reklamę zrobił Rossmann i jego testujący pracownicy. Ja nie widzę działania, nawet (albo przede wszystkim) nawilżającego. Wątpię też w przeciwzmarszczkową prewencję. A już szczytem jest dla mnie marna wydajność i całkiem wygórowana cena.
Te jaskółki mnie do siebie nie przekonały, pozostanę wierna ślimakom i rozgwiazdom, których działanie widzę na swojej skórze od najpierwszego użycia.

Serum Perfecto :)

Serum w niewielkiej buteleczce z pipetką.
Wydajność nie jest najmocniejszą stroną tego kosmetyku, ale nie będę się czepiać.
Bardzo ładny delikatny zapach, skóra po użyciu wyraźnie nawilżona, rozświetlona, wygładzona i pełna blasku.
Stosowałam te serum także pod makijaż i szczerze naprawdę zdało egzamin, nic się nie świeciło, ani nie rolowało.
Według mnie to kosmetyk, który może być stosowany na dzień, jak i na noc.
W tym wypadku cena jest adekwatna do produktu. Polecam.

I dla mamy i dla córki

Byc może za wcześnie zaczynam przygodę z różnymi olejkami z kwasem hialuronowym czy lifringujacymi ale jak to mówią po 20 roku życia powstają pierwsze zmarszczki więc przezorny zawsze ubezpieczony ;)
Muszę przyznać że jestem zachwycona działaniem tego olejku. Fajnie napina skórę, rozświetla ją i wygładza. Od razu czuje się młodszą jak ja nakładam. Mama śmieje się że niedługo cofnę się do piaskownicy. Czyli coś to chyba działa. Zauważyłam że podkrada mi często ten olejek i po jej buzi również widać roznice, także i młoda buzia i troszeczkę bardziej dojrzała jest podatna na działanie tego olejku

Cudo!

Kupiłam to cudo podczas promocji w Rossmannie. Byłam do niego sceptycznie nastawiona, ale jakie było moje zdziwienie kiedy po 2-3 tygodniach stosowania zauważyłam, że moje niewielkie zmarszczki na czole zostały wygładzone, a skóra na całej twarzy zrobiła się napięta! Idealnie sprawdza się też pod kremami.
Serum ma bardzo lekką formułę, nie jest wyczuwalne na twarzy, ma przyjemny, niedrażniący zapach.

Jaskółeczki zatrzymajcie czas

O tym serum napisała już wczesniej moja poprzedniczka więc nie będe się za bardzo rozpisywać ale naprawdę jest warte przetestowania.Serum jest leciutkie,szybko się wchłania więc można je zastosować jako bazę pod makijaż .Odświeża skórę zostawiajac ją nawilżoną i gładziutką.Używam od miesiąca i skóra jest rzeczywiście bardziej rozświetlona i napięta.Serum w ładniutkiej buteleczce z pipetką.
Polecam bo cena jak na serum niska(około 30 zł płaciłam)
15.maj
Chciałam dodać że po kolejnych dniach stosowania serum rano i na noc
Lwia zmarszczka niesamowicie mi się wygładziła !!! To serum NAPRAWDE działa!!!!!!! Dlatego też zmieniłam ocenę i staje się to moim Hitem

Magia zamknięta w małej buteleczce <3

Skuszona pozytywnymi opiniami postanowiłam zakupić serum. Serum zamknięte jest w szklanej butelce z wygodna pipetką dzięki której łatwo mozemy dozować ilość potrzebnego serum. Po nałożeniu super się wchłania i nie pozostawia tłustego filtru, idealny pod makijaż. Serum używam rano i wieczorem pod krem i po ponad miesiącu stosowania naprawdę widać efekty. Wszystko tak jak obiecuje producent. Skóra jest intensywnie ujędrniona, super wygładza , rozświetla i fajnie nawilża. Cera odzyskała swój blask , wygładza drobne zmarszczki. Jest bardzo wystarczalne. Ideał.