Perfecta, Bird`s Nest, Serum na dzień i na noc `Intensywny lifting i rozświetlenie`

Silnie liftingujące i wygładzające serum o wyjątkowo lekkiej konsystencji. Polecane jest do pielęgnacji cery dojrzałej i wymagającej intensywnego ujędrnienia, głębokiego liftingu, rozświetlenia i nawilżenia. Serum zapewnia długotrwały lifting, wygładza i rozświetla. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż przedłużając jego trwałość.
Perfecta Bird's Nest - nowatorska linia oparta na niezwykłym działaniu ekstraktu śliny z jaskółczych gniazd. Bogaty w kwas sjlowy i aminokwasy doskonale odżywia i natychmiast poprawia wygląd, sprawiając, że skóra staje się promienna i wypoczęta.
- Bird's Nest - ekstrakt z jaskółczych gniazd jadalnych, które w tradycji chińskiej zapewniają długowieczność i młody wygląd. Jest niezwykle bogaty w kwas sjalowy i aminokwasy. Kwas sjalowy przyciąga wodę, dzięki czemu zapewnia skórze głębokie i długotrwałe nawilżenie oraz zapobiega jej przesuszeniu. Aminokwasy doskonale odżywiają i natychmiast poprawiają wygląd skóry, sprawiając, że staje się promienna i wypoczęta.
- Kwas Ferulowy - silny antyoksydant zamknięty w specjalnych nośnikach, ułatwiający dotarcie w głębsze warstwy skóry. Hamuje melanogenezę dzięki czemu widoczność pigmentacyjnych plam starczych ulega redukcji. Wyrównuje koloryt skóry i delikatnie ją rozjaśnia i rozświetla.
- Fito Ferment - polisacharyd tworzący na powierzchni skóry ochronny film - efekt "drugiej skóry", chroni przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.

dojrzała
ujędrniające, liftingujące
bez silikonów, oil – free / nietłusta, bez parabenów, bez alkoholu
emulsja
serum
z pipetą
lekkie

Ma tylko 15 ml ale działa.

Serum. ma ładny zapach i lekką konsystencję, szybko się wchłania, nie lepi się., wygładza i nawilża moją skórę. Pojemność serum to zaledwie 15 ml.
Opakowanie jest malutkie, wygodne, higieniczne. Serum ma dość mocny zapach i mleczną, lekko wodnistą konsystencję, dobrze się rozprowadza i wchłania. Serum dobrze nawilża i delikatnie rozświetla skórę. Pozytywne skutki zauważyłam już po kilku dniach stosowania, moja skóra zrobiła się delikatniejsza. Butelka tego serum jest bardzo fajna, aplikuje się serum pipetką. Serum jest bardzo wydajne.

Uwielbiam

Moje ulubione serum. Wracam do niego o jakiś czas. Ma ładny zapach i lekką konsystencje, szybko się wchłania, nie lepi się. Wygladza i nawilża szkoda że to opakowanie takie małe a i ta pipetka też awaryjna. Same serum super

Malutkie opakowanie, malutki efekt

Ciężko mi ocenić to serum jakoś bardziej merytorycznie, bo praktycznie ledwo zaczęłam go używać i już się skończyło. Moja świadomość chyba nie do końca dobrze zanotowała informację, że pojemność serum to zaledwie 15 ml, więc naprawdę dwa tygodnie i już butelka zużyta, a używałam go również na szyję i dekolt. Gdyby je używać tylko na skórę twarzy to pewnie starczy na chwilę dłużej. W każdym razie warto zwrócić uwagę na pojemność, bo można się niemile zaskoczyć.

W kiepskiej wydajności nie pomaga fakt, że pipeta jest jakaś sztywna i trochę krótka, przez co słabo zaciąga serum, a już pod koniec szybciej po prostu przechylić buteleczkę i odmierzyć odpowiednią ilość. Opakowanie poza tym jest w porządku - malutkie, wygodne, higieniczne. Serum ma dość mocny zapach, ja się trochę od takich odzwyczaiłam, ale nie jest ono nieprzyjemne, więc nie traktowałam tego jako wielkiej wady. Ma mleczną, lekko wodnistą konsystencję, dobrze się rozprowadza i jeszcze lepiej wchłania, zostawiając delikatny film na skórze.

Przez to, że serum tak szybko się skończyło to trochę trudno mi ocenić jego skuteczność. Co na pewno zauważyłam to fakt, że przyzwoicie nawilża i delikatnie rozświetla skórę. Do tego wygładza i sprawia, że skóra zyskuje ładny naturalny blask. Serum świetnie sprawdziło się pod krem, nic się nie rolowało ani nie zostawiało ciężkiej wyczuwalnej warstwy. Co do efektu liftingu to ciężko mi coś więcej powiedzieć. Faktycznie podczas pierwszego użycia czułam delikatne, ale przyjemne napięcie skóry, ale potem ten efekt jakby zniknął, albo po prostu ten pierwszy raz to była moja autosugestia po przeczytaniu opisu. Nie wiem czy wrócę do tego serum - nie zachwyciło mnie, chociaż zdaję sobie sprawę, że nie testowałam go tak długo jak inne produkty. Być może jeszcze kiedyś przy jakiejś okazji... Na razie jednak poprzestanę na jednym opakowaniu i wypróbuję inne mazidła.

Sztos

To serum pomogło mi w codziennej pielęgnacji cery. Po użyciu skóra była bardziej nawilżona i gładka. Świeża. Promienna. Jestem bardzo zadowolona z efektu jaki daje to serum..

Super efekt

Suszona promocją kupiłam to serum. Już po kilku dniach zauważyłam pierwsze efekty, skóra zrobiła się delikatna, wyraźnie nawilżona. Stosowałam serum pod makijaż i również sprawdziło się. Podkład i puder trzymał się idealnie. Butelka tego serum jest bardzo fajna, aplikacja to czysta przyjemność dzięki pipetce.mozna odmierzyć dokładna ilość i stosować punktowo. Serum jest bardzo wydajne.

Warto wypróbować

Serum kupiłam właściwie przypadkiem, nie mogłam odpuścić dużej promocji???? Ponieważ akurat skończyło mi się serum, którego używałam wieczorem, postanowiłam zastąpić je tym preparatem. Nie spodziewałam się wiele, ale serum bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło.
Po pierwsze opakowanie z pipetą - bardzo je lubię za higieniczność i możliwość dokładnego odmierzenia produktu. Po drugie - konsystencja: dosyć wodnista, dobrze i łatwo rozprowadzająca się po skórze, dzięki czemu kosmetyk jest bardzo wydajny. No i wreszcie rezultat: właściwie efekt już po jednym użyciu, cera napięta i nawilżona. Rano - wyrównany koloryt, skóra wypoczęta. Mogłabym nieco przyczepić się do zapachu, bo wolę kosmetyki bezwonne, ale serum wchłania się bardzo szybko i po zapachu nie ma śladu. Podsumowując-zamierzam wypróbować więcej kosmetyków z tej serii, a serum raczej pobędzie że mną dłużej

Serum jest super wydajne, używałam. Rozjasnia przebarwienia,działa nawilżająco i koi skórę.Dodaje skórze blasku.Pieknie wyrównuje koloryt. Cena jest ok, opakowanie praktyczne

Średni

Nie zauważyłam efektu liftingu, ale faktycznie skóra jest rozświetlona i nawilżona. Cera po użyciu ładnie i zdrowo wygląda. Opakowanie jest bardzo ładne, a pipetka wygodna. Można sobie precyzyjnie dozować kosmetyk, przez co jest wydajny i starcza na długo. Buzia jest wygładzona. Formuła kosmetyku jest lekka. Ogólnie serum się sprawdza jako kosmetyk nawilżający.

Skończył się szybciej, niż się zaczął...

Jakiś czas temu testowałam maseczkę z tej samej serii. Pomyślałam, że przetestuję również to serum. Zwłaszcza, że moja buzia ostatnio bardzo potrzebowała ujędrnienia. Czy jest to moje odkrycie roku? Nie do końca. Produkt może nie jest czymś wyjątkowym, ale również nie jest najgorszy. Nie zrobił mi krzywdy, nie uczulił ani nie podrażnił. Po prostu jest bardzo przeciętny...

OPAKOWANIE
Opakowanie stworzone jest w ślicznych, eleganckich odcieniach błękitu i granatu oraz dodatkiem złota. Ta sama szata graficzna pojawia się na buteleczce. Ona jednak jest dość mała i to uważam za minus - 15 ml za ponad 30 złotych to w tym przypadku trochę sporo. Nie jest on bowiem wydajny i bardzo szybko go zużyłam. Żałuję, że nir zrobiła zdjęcia, by pokazać jak mała jest buteleczka, ale niestety już ją wyrzuciłam. Jest jednak ładne i dość praktyczne ze względu na pipetę.

DZIAŁANIE
Producent zapewnia nas, że serum jest silnie liftungujące i wygładzające. Szczerze? Nie zauważyłam jakiegoś szczególnego ujędrnienie skóry, ale wygładzenia jak najbardziej na plus. Do tego całkiem nieźle nawilża. Mimo regularnego używania nie zaobserwowałam rozświetlenia cery. Gdy aplikujemy serum na buzię, czuć lekkie mrowienie. Po jego użyciu buzia jest bardzo miła w dotyku i wyraźnie czuć nawilzenie. Kilka razy zaaplikowałam go nawet pod makijaż i również fajnie się sprawdził. Szkoda tylko, że uelastycznił ani nie ujędrnił mi skóry.

Produkt nie jest zły, ale też nie zrobił na mnie szału. Pachnie bardzo przyjemnie, zapach idealny na domowe spa. Szkoda jednak, że tak szybko się skończył. Wydajność tego produktu to naprawdę duży minus...

Przeciętniak

bardzo przeciętne serum. Ja nie widzę działania, nawet nawilżającego. Wątpię też w przeciwzmarszczkową prewencję. marna wydajność i dosyć mocno wygórowana cena.

Średniak

Skusiłam się na to serum w cenie promocyjnej, niestety nie jest to nic nadzwyczajnego. Średnio nawilża, lekko wyrównuje koloryt i to na tyle. Żaden intensywny lifting ani rozświetlenie nie ma miejsca. Skład też nie jest górnych lotów, ogólnie szkoda czasu na testowanie tego typu produktów.

Świetny, uwielbiam

Bardzo odpowiada mi działanie Perfecta, Bird`s Nest, Serum na dzień i na noc. Skóra rzeczywiście jest gładka, miękka, odżywiona, rozświetlona.
Stosowałam i w nocy i w ciągu dnia, sprawdza się i tak i tak. Jedyny minus, to to, że starcza na krócej niż się spodziewałam.