Stara Mydlarnia, ECO Receptura, Eliksir do twarzy `Argan & neroli`

Stara Mydlarnia, ECO Receptura, Eliksir do twarzy `Argan & neroli`

Olej arganowy pochodzący z Maroka z dodatkiem olejku z neroli oraz witaminy E - zapobiega przesuszeniu skóry, hamuje procesy jej starzenia, neutralizuje wolne rodniki. Nadaje skórze blask i gładkość.

w butelce, z pipetą
serum
emulsja
<50ml

• Argania Spinosa Kernel Oil,
  • Citrus Aurantium Flower Oil,
  • Dl-Alpha-Tocopherol

Warto go sprawdzić

Olejek zakupiłam zachęcona opiniami przy poszukiwaniu czegoś do pielęgnacji na noc. Olejek ma przyjemny pomarańczowy zapach aczkolwiek dość intensywny co na pewno nie każdemu będzie odpowiadać. Jak to olej ma dość tłustawą konsystencję przez co długo się wchłania i z tego samego powodu nie nadaje się pod makijaż. ALE stosowany na noc działa u mnie cuda! Rano skóra jest przyjemnie miękka, po tłustej warstwie nie ma śladu, a ewentualne niedoskonałości są zdecydowanie wyciszone lub całkiem znikają (!) i to głównie z tego powodu zamieszkał na stałe w mojej kosmetyczce. Plus za naturalny skład, do tego jest bardzo wydajny, wystarczy kilka kropli przy aplikacji.

Fajny

Przetestowałam go na różne sposoby, również po peelingu świetnie się sprawdzał. Dzięki temu moja cera jest niesamowicie miękka i nawilżona. Buteleczka jest dość wygodna do stosowania, posiada pipetkę za co duży plus!
Odejmuję mu jedną gwiazdę bo jednak czegoś mi w nim brakuje. Mam inny olejek z tej firmy który bardziej przypadł mi do gustu ;)

Pozytywne zaskoczenie!!!

Cudowny specyfik!! Ahh, czekalam z niecierpliwoscia na przesylke ze starej mydlarni po tych opiniach tutaj i slusznie, bo to co przyszlo to jest cudenko!! Piekna retro buteleczka, olejek ma przesliczny zapach, nienachalny, za chwile znikajacy ze skory. Konsystencja oleista ale szybko sie wchlania, bardzo dobrze nawilża, nakładam albo na inne produkty albo pod krem. Sprawdza sie pod oczy, zarowno solo jak i pod krem. Jest bardzo wydajny, niespelna kilka kropli wystarczy na cala twarz i szyje. Uzywam juz jalis czas i zauważyłam zmniejszenie wypryskow i wszelkiego rodzaju niemilych niespodzianek, mam wrażenie ze istniejace szybciej sie goja. Nawet pod makijaz wyglada dobrze gdy sie nalozy niewiele olejku. Super pipeta, wszystko dziala jak nalezy. Naprawde to cudeko!! I ten sklad, ahhh, gdyby wszystkie kosmetyki takie byly.

Wielozadaniowiec

Od dawna słyszałam o Mydlarni, aczkolwiek dopiero jakiś czas temu zdecydowałam się na zakup kilku kosmetyków marki. Jak dotąd muszę stwierdzić, że żaden z tych produktów mnie nie zawiódł, a wręcz zachwycił. Recenzowane serum ma bardzo przyjemny, cytrusowy zapach który pobudza do działania (zwłaszcza podczas ciężkich porankow :). Mam cerę mieszaną, lubiącą się przesuszac. Produkt pięknie ją nawilża, rozświetla, odżywia i eliminuje jej suche skórki, kojąc przy tym jej drobne podrażnienia. Używam zarówno na noc jak i na dzień. Dzięki właściwościom wygładzającym serum dobrze współgra z makijażem, stanowiąc dla niego świetny poślizg. Nie zapycha, nie podrażnia, nie uczula. Nadaje się także na suche końcówki włosów ładnie je wygładzając.

Fajny

całkiem fajne jeżeli ktoś lubi olejki. ja nie wiem czy moge dokładnie o nim coś napisać, bo akurat on sie nie polubił z moją twarzą, ale ja ogólnie mam z nią armagedon. na dłoniach działa super, skóra jest mega nawilżona

bardzo dobry

Olejek bardzo dobry. Stosuje wieczorem i rano buzia wygląda rewelacyjnie. Przyspiesza gojenie wyprysków, nie zapycha nawet mieszanej skory.Do tego ma przyjemny zapach.

Super śmierdziuszek

Olejek świetnie nawilża i jest wielofunkcyjny. Możemy stosować go do włosów, ciała, mieszać z balsamami itp. Ma wygodne opakowanie z pipetą, a cenę da się przeżyć. Mnie niestety od kolejnego zakupu odstrasza zapach... jest jakiś taki mocny, sztuczny, jakby perfumowany. Gryzie mi się to jakoś z ideą naturalnego olejku.
ZALETY:
- nawilża
- możemy stosować go tak naprawdę na wszystko
- skład
- wydajność
- wygodny aplikator
WADY:
- zapach
- cena - bez promocji dość wysoka

Warto przekonać się na własnej skórze

Bardzo przyjemny olejek, który doskonale nawilża. Lubię go aplikować na lekko zwilżoną twarz. Szybko się wchłania, nie podrażnia i przyjemnie się go aplikuje. Szczerze polecałabym go osobom, które szukają ratunku dla swojej suchej lub przesuszonej skóry. Moją pod tym względem uratował.
Przeszkadza mi w nim jedynie intensywny zapach - jest piękny - ale mnie jakoś drażni.
Ostatnio znalazłam dla tego olejku inne zastosowanie. Nałożony na suche włosy pięknie je wygładza i ich nie "tłuści". Włosy od razu zyskują blask, stają się miękkie i odżywione. Pod tym względem olejek ten to prawdziwa REWELACJA!

Naprawdę działa

Ten olejek to jedno z moich największych i najlepszych odkryć. A właściwie to tak bezmyślnie wzięłam go już przy kasie.
Olejek bardzo ładnie pachnie i ma wygodne opakowanie, przyjemnie się go używa.
Walczyłam z bardzo przesuszoną skórą, dodatkowo makijaż robiłam minerałami, co również trochę ją przesuszało.
Najpierw nakładałam 3 krople olejku wieczorem i wmasowywałam w skórę twarzy. Potem z miłym zaskoczeniem odkryłam, że produkt świetnie nadaje się też na dzień. Nakładałam go więc rano, gdy się wchłonął dodawałam lekki krem i robiłam makijaż. Nie wiem jeszcze jak z innymi podkładami, ale z minerałami współpracuje świetnie. Skóra w ogóle się nie świeci! Jest gładka i elastyczna i nie widać żadnych suchych skórek. Cera wygląda promienie. I jeszcze jedno. Zauważyłam znaczną poprawę moich brwi. Celowo ich nie omijałam przy nakładaniu produktu. Stały się bardziej wyraźne i potrzebują mniej podkreślenia.
Ponieważ olejek stracił ważność, a moja twarz stała się bardziej nawilżona, odstawiłam go na rzecz przetestowania czegoś innego. Jednak jego brak działa na niekorzyść i po wykończeniu innych kosmetyków z chęcią do niego wrócę.

Bardzo lubię :)

Olejek poleciła mi koleżanka. Jest zamknięty w ślicznej buteleczce (uwielbiam takie opakowania), obłędnie pachnie pomarańczami i ma bardzo praktyczny kroplomierz. Jest super wydajne - wystarcza mi 2-3 kropelki na pokrycie całej twarzy, leciutko się rozprowadza, szybko wchłania, nie pozostawia smalcu na twarzy i nie zapycha mnie. Nie podrażnia, nie uczula. Czasami dodaję troszkę do kąpieli i też jestem zadowolona :)
Jest mega wydajne - mam je od ponad roku, a zostało mi około 1/3 opakowania.

Cudo w buteleczce !

Dostałam to serum w prezencie, sama pewnie nie zdecydowałabym się na jego zakup z uwagi na to, że przeznaczone jest do cery suchej, a ja mam mieszaną ze skłonnością do niedoskonałości i zapychania. Kosmetyki Starej Mydlarni są dla mnie nowością, z uwagi na bardzo pozytywne opinie byłam ciekawa jak się u mnie sprawdzi to serum. Recenzje tego kosmetyku są wyjątkowo przychylne, więc poprzeczkę postawiłam wysoko. Mogę napisać, że wszystkie jednak podzielam, dla mnie to istne cudo w buteleczce!

OPAKOWANIE

Opakowanie wykonano z ciemnego szkła, mnie osobiście kojarzącego się z produktami aptecznymi. Z uwagi na obecność olejków w składzie jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ chroni zawartość buteleczki. Na etykiecie znajdziemy skład, nazwę produktu i logo marki - minimalizm sam w sobie. Opakowanie wyposażono w pipetę, którą precyzyjnie dozujemy ilość produktu, jest łatwa i prosta w obsłudze i może być później wykorzystana do innych produktów. Pipeta ma złotą końcówkę, która dodaje uroku całemu opakowaniu. Całość prezentuje się prosto, ale bardzo ładnie.

SERUM

Serum ma konsystencję olejku, jest bezbarwne i posiada intensywny, orzeźwiający zapach pomarańczy. Zapach jest wprost przepiękny, ale co najważniejsze naturalny. Podobnie jak naturalny i prosty jest skład tego produktu: olej arganowy, olej z neroli i witamina E (Tocopherol). Składniki występujące w wielu produktach do twarzy, tutaj jednak mamy je w czystej postaci, bez dodatku niepotrzebnej chemii i dlatego tak świetnie działają na skórę.
Nie lubię produktów o olejkowej konsystencji, długo wchłaniających się i zostawiających warstwę na twarzy dlatego na początku ciężko było mi przekonać się do tego produktu. Na początku stosowałam serum tylko na noc, potem postanowiłam zmienić strategię i zaczęłam używać zarówno na dzień jak i na noc, czasem pod krem, czasem solo. Efekty były widoczne już po kilku tygodniach stosowania. Serum owszem wchłania się wolno i nie do matu, co może niektórym przeszkadzać. Ja zostawiam je na kilkanaście minut, potem nakładam lekki krem, który po chwili również w większości się wchłania. Odkąd stosuję to serum zapomniałam co to przesuszenie cery, suche skórki i.. ciągłe niedoskonałości. Tak, pojawia ich się zdecydowanie mniej, praktycznie wcale nie ma nowych, a te już istniejące szybciej znikają a skóra szybciej się regeneruje. Skóra jest nawilżona, wygładzona, odżywiona i pełna naturalnego blasku. Serum mimo bogatej konsystencji nie zapycha a wręcz ogranicza powstawanie niedoskonałości. Na jedno użycie używam 4 kropli - po 2 na każdą połówkę twarzy. Aplikuję na policzki i rozsmarowuję. Wykonuję przy tym krótki masaż. Serum jest bardzo wydajne - używam ponad miesiąc a zużyłam może 1/4 opakowania. Jest zdecydowanie warte swojej ceny, a efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania! Dołączam do grona osób uwielbiających ten produkt.

PLUSY:
+ piękny zapach
+ wspaniały, naturalny skład
+ praktyczne opakowanie z pipetą
+ ograniczenie niedoskonałości
+ nie zapycha
+ wygładza, nawilża, odżywia
+ poprawia stan cery
+ można stosować solo lub z kremem
+ wydajne
+ korzystne cenowo

MINUSY
- brak

Idealny!!!

Inspirowana artykułem na wizażu dotyczącym tego cudeńka i jego magicznych właściwości skusiłam się na zakup. Koszt to około 33zł w sklepie stacjonarnym Stara Mydlarnia w Warszawie.
Już po pierwszym użyciu zauważyłam różnicę. Moja cera stała się bardziej świetlista a drobne problemy skórne jakby rozjaśnione.
Okazał się idealny pod makijaż. Niestety podkład po kremach ważył się na mojej twarzy. Po olejku otrzymuję bardzo naturalny efekt. Do tego ma boski lekko pomarańczowy zapach (zasługa neroli) i wygodną pipetkę, która ułatwia aplikacje. Dużym plusem jest ciemna buteleczka.
Z wydajnością w moim przypadku jest trochę gorzej, butelka wystarcza mi na miesiąc przy stosowaniu go rano i wieczorem. Z racji, że zrezygnowałam z innych kremów, śmiało jestem w stanie wydać te pieniądze co miesiąc, aby móc go mieć. Po próbie przestawienia się na krem znów pojawiły się u mnie problemy skórne. Olejek odratował moją twarz.
Chyba będzie ciężko znaleźć mi coś lepszego.