Delia, 100% Serum do twarzy, szyi i dekoltu z witaminami A + E + F

Delia, 100% Serum do twarzy, szyi i dekoltu z witaminami A + E + F

Cena PLN 20.00

Preparat stworzony z myślą o intensywnej cery dojrzałej i zmęczonej. Formuła wspiera procesy rewitalizacji i odnowy.
Kompleksowe działanie dla skóry:
- poprawa elastyczności i jędrności,
- rewitalizacja,
- wygładzenie i nawilżenie,
- redukcja oznak zmęczenia.

regenerujące, liftingujące, przeciwzmarszczkowe, nawilżające, ujędrniające
z pipetą, w butelce
emulsja
serum
normalna, mieszana, dojrzała, sucha

Przyjemne oleiste serum do twarzy z witaminami A + E + F

Serum do twarzy, szyi i dekoltu z witaminami A, E i F od Delia zamknięte jest w poręcznej zgrabnej buteleczce ze szkła z pipetą. Dodatkowo zapakowane w kartonik z wszystkimi czytelnymi informacjami dotyczącymi produktu. Pojemność 10 ml wydaje się mała ale jest bardzo wydajny, produkt dodaje do kremu na dzień lub na noc kilka kropli, więc starszy na miesiąc stosowania. Zapach jest subtelny i delikatny, prawie niewyczuwalny. Skóra sucha i wrażliwa jak moja bardzo polubiła serum i z chęcią wracam do niego. Pipetą jest precyzyjna i higieniczna. Dostępność niemal w każdym markecie, drogerii i aptece. Niska cena, a i tak często są promocje. Polska firma same plusy.

Serum przeciwzmarszczkowe godne wypróbowania....

Bardzo dobry produkt w przystępnej cenie,serum dość intensywnie nawilża skórę i nie zapycha jej.
Zamknięte jest w małej pół przeźroczystej buteleczce z pipetą.
W składzie zawiera witaminę A, E i F .
Konsystencja oleista,pozostawia na skórze tłusty filtr.
Można serum stosować solo lub dodawać do kremu na noc wtedy daje lepsze efekty,stosowałam je 2 razy w tygodniu i bardzo dobrze sie u mnie sprawowało.
Serum dobrze odżywia, nawilża i uelastycznia skórę,choć jest małe to jest dość wydajne i starcza na długo.
Ogólnie jestem zadowolona z efektów i na pewno sięgne po nie znowu.

Przyzwoite!

Serum w małej pół przeźroczystej trwałej buteleczce z pipetką łatwe w użyciu.
Nakładam je solo dwa lub trzy razy w tygodniu gdy moja skóra zaczyna się wysuszajać i pojawiają się skórki.
Ładnie nawilża ale nie na długo pół dnia mam delikatną skórę a potem zaczyna wracać do pierwotnego stanu.
Natomiast bardzo ładnie i z dłuższym efektem poprawiło koloryt mojej cery oraz lekko ją wygładziło.
Drobniutkie zmarszki uległy minimalnemu spłyceniu nie jest to jakiś efekt wow ale zawsze jakiś.
Zapach bardzo mi się podoba a przy tym serum jest bardzo wydajne jak na taką małą zawartość.
Pod makijaż niestety się nie nadaje bo pozostawia lekki tłusty film dlatego stosuję tylko i wyłącznie na noc.

Pozostawia tłusty film

Serum zamknięte jest w ładnym złoto-zółto-przeźroczystym opakowaniu z pipetką. Zawiera witaminę A, E i F .Pięknie się prezentuje . Zapach olejkowy dosyć intensywny. Konsystencja leista . Pozostawia tłusty film na skórze . Serum dodawałam do kremu nawilżającego by wzmocnić jego działanie i jednocześnie zminimalizować tłusty film . Takie rozwiązanie było dla mnie najkorzystniejsze . Produkt dobrze nawilża i pozostawia skórę gładką , odżywioną .

Nie dla mnie

Mam cerę mieszaną w kierunku suchej. Serum kupiłam bo było akurat w promocji w Biedronce, chyba za ok 10zł. Niestety, nie byłam nim zachwycona bo ma bardziej konsystencję olejku i pozostawia tłustą warstwę na buzi. Zauważyłam też, że wyskakuje mi po nim wiele podskórnych grudek na całej twarzy.

Nie dla mojej cery

Serum mieści się w małej szklanej buteleczce. Buteleczka jest estetyczna, poręczna i posiada wygodną pipetkę. Kosmetyk ma płynną konsystencję olejku. Ma delikatny zapach, który nie drażni. Miałam wobec tego serum spore nadzieje. Niestety okazał się kosmetykiem nie dla mojej cery. Mam wrażenie, że nie wchłania się i działa jedynie na powierzchni skóry. Oblepia ją i zatyka pory. Po dłuższym stosowaniu nie zauważyłam pozytywnych efektów - żadnego wygładzenia, nawilżenia, wyrównania kolorytu. Znalazłam jednak inne zastosowanie tego serum. Dodaję kilka kropel do balsamu do ciała. Taką mieszankę stosuję wieczorem. Skóra jest wtedy bardziej miękka i rozświetlona. Nawilżam nim również skórki wokół paznokci oraz całe dłonie, jeśli są akurat bardziej przesuszone. Nie żałuję więc wydanych pieniędzy i nie przekreślam tego kosmetyku. Po prostu nie pasuje on do mojej cery.

Fajne :-)

Lubię marke Delia, ponieważ od jakiegoś czasu testuję wiele ich produktów i jestem pozytywnie zaskoczona ich działaniem. Za dobrym efektem obiecywanym przez producenta idzie niska cena co tym bardziej powoduje, że chętnie po tą markę sięgam.
Serum wpadło mi w ręce po przeczytaniu pozytywnych opinii na wizażu. I faktycznie jestem mile usatysfakcjonowana, ponieważ serum ładnie działa na moja skórę. Mam je krótko i spektakularnych różnic jeszcze nie widzę, ale muszę przyznać, że ładnie poprawiło koloryt mojej skóry. Skóra jest też nawilżona, sprężysta. Używam na noc codziennie przed nałożeniem kremu na noc. Dodam, że wcześniej używałam serum z kwasem nawilżającym rowniez z Delii ale jakoś nie robilo ono mojej skórze nic. Niby nie szkodzilo ale raczej też niewiele dawało.
Serum zostawia film więc nie nadaje sie moim zdaniem pod makijaż. Nie wchłania sie jakos wyjatkowo szybko i łatwo, ale nie przeszkadza mi to. Dodam ze mam skórę mieszaną, no i tez wiekowo nie jestem w adresowanej grupie wiekowej, więc może na cerze bardziej dojrzałej bedzie lepiej sie wchlaniac. Mogę śmiało powiedzieć ze na razie bardzo sie polubilismy i jesli dalej bedzie tylko lepiej to na pewno na stałe zagosci w mojej kosmetyczce.
I jeszcze słówko o cenie. Kupiłam w sieciowrj drogerii za ok 13 zł więc cena rewelacyjna.

Bardzo fajne serum

Szału nie ma, ale źle tez nie jest. Raz na tydzien sobie uzywam tego serum na noc, buzia jest ladnie nawilzona i swieża rankiem. Delikatny zapach, delikatny olejek, mam juz druga buteleczke od lutego, takze uwazam za wydajne. Smaruje tez szyje i dekolt. Czasem cos wyskoczy po nim, ale mysle ze to sprawka duzej ilosci witaminy C ?

U mnie się nie sprawdził

Moja cera go nie toleruje. Po wyłączeniu z pielęgnacji innego, nowego kremu, okazało się, że serum niestety zapycha mnie bardzo brzydko. Stosowałam je na noc, a rano znajdowałam gdzieś na twarzy wykwitający, podskórny, bolesny wulkan. Szkoda, bo ten kosmetyk ma kilka plusów:

+ szklana buteleczka z pipetą,
+ konsystencja rzadkiego olejku,
+ łatwo się rozsmarowuje,
+ ma nienachalny zapach.

Nie zauważyłam po jego zastosowaniu żadnych plusów.

Nie wiem, co z nim zrobię. Chyba zostawię go do smarowania skórek przy paznokciach...

Cudownie

Wspaniały kosmetyk! Od pierwszego użycia widać znaczną różnicę tzn skóra niesamowicie jedwabista, ujednolicona i odżywiona.
Plusy:
cena
dostępność
błyskawiczna poprawa cery
idealne pod makijaż
Minusy:
wydajność

Znakomity produkt w niskiej cenie!

Produkt niemalże idealny - łagodzi, \'uspokaja\' cerę, nawilża ją. Skóra staje się miękka i gładka. Serum spełnia wszystkie obietnice producenta. Ma bardzo dobry skład. Nie zapycha. Mimo małej pojemności jest bardzo wydajny. Za tę cenę bez zastanowienia kupiłabym produkt ponownie ( kupiłam w Biedronce za jakieś 13 zł). Naddaje się pod makijaż - dobrze się wchłania.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Prawdziwa eksplozja witamin

Szukałam kosmetyku, który mógłby silnie zrewitalizować moją zmęczoną,
poszarzałą i narażoną na działanie czynników zewnętrznych cerę.
Wpadłam wtedy na Delię, która stała się moim kosmetycznym hitem!

Jak pisze producent, serum to zostało stworzone z myślą o intensywnej pielęgnacji cery dojrzałej.
Nie ograniczałabym się jednak do tego, bo sprawdzi się ono równie świetnie u osób powyżej 25 r.ż.

Produkt zamknięty jest w starannie wykonaną, niewielką (10 ml), szklaną i przeźroczystą buteleczkę z pipetką, z której nic nie wycieka, nawet kiedy buteleczka znajduje się w pozycji leżącej. Bardzo podoba się mi taka nowoczesna i przede wszystkim bardzo wygodna forma aplikacji.

Serum, które swoją skoncentrowaną formułą przypomina olejek, ma miodową barwę i ładny, bardzo delikatny zapach.
Produkt szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej, lepkiej i nieprzyjemnej warstwy.
Przyznaję się, że na początku kosmetyk stosowałam tylko od czasu do czasu, jednak od sierpnia serum stoję systematycznie, co drugi dzień.

2-3 krople kosmetyku nakładam na oczyszczoną wcześniej skórę twarzy i delikatnie wmasowuję.
Robię to zawsze na wieczór i zawsze przed nałożeniem kremu końcowego.
Serum intensywnie nawilża, a efekty nawilżenia widoczne są już po jego pierwszym zastosowaniu.
Moja cera automatycznie staje się miękka i gładziutka.

Dzięki systematyczności zauważyłam że po ok 2-3 tygodniach moja cera stała się bardziej odżywiona, zrewitalizowana, promienista i wypoczęta, zyskała także ładniejszy koloryt.
Kosmetyk poprawia jędrność i elastyczność skóry, a także redukuje oznaki zmęczenia. Odżywcza formuła wspiera również procesy odnowy.
Serum to, to także idealny kosmetyk do masażu twarzy.

Nie zapycha i nie powoduje powstawania zaskórników. Nie zawiera parabenów.
Kosmetyk odpowiedni jest do każdego typu cery.
Produkt bardzo wydajny - pomimo stosowania go do drugi dzień, w ilości 2-3 kropel mam jeszcze ponad połowę buteleczki.
Kosmetyk kosztuje ok. 18 pln, więc myślę, że nie jest to suma bagatelna przy tak świetnym działaniu.