Sephora, Creme Legere Tres Hydratante [Instant Moisturizer] (Lekki krem nawilżający)

Jest to super nawilżający krem do każdego typu skóry, nawet wrażliwej. Szybko się wchłania, nie zatyka porów i nie pozostawia tłustej maski. Skóra jest gładka i nawilżona.

Kiedyś mi odpowiadał

Krem jest lekki
Dobrze się wchłania
Pięknie pachnie
Używałam go przez wiele lat i mi odpowiadał.
Niestety, obecnie po antybiotykoterapii potrzebuję czegoś mocniejszego.

Przyjemny, lekki, krem na lato

Z pewnością nie jest to krem na obecną porę roku, bardziej na sezon wiosna-lato. Ma faktycznie bardzo lekką, żelowo-kremową konsystencję i błyskawicznie się wchłania.
Nie powiedziałabym jednak, że poziom nawilżenia jaki daje jest jakiś ultra hiper mega.
Plusem z pewnością jest to, że nie podrażnia, nie powoduje zaczerwienień, jest delikatny no i błyskawicznie się wtapia w skórę. Nadaje się pod makijaż (i w takiej roli to go widzę nawet w zimie).

Z pewnością będę używać na wiosnę i lato, bo obecnie potrzebuję cięższych i bogatszych kremów jeśli o pielęgnację chodzi. Jako baza - stosuję i polecam.

geniusz

Ten krem był moim KWC, ale oczywiście musieli ten wycofać i wypuścić "nową i lepszą" wersję.
Bardzo żałuję!!!

Plusy:
-nawilżał na długo
-piękny zapach
-szybko się wchłaniał
-współgrał super z moim podkładem
-szklany i solidny słoiczek
-wydajny
-poprawiał ogólny stan skóry
-nie zapycha

Przyzwoity.

Nie mam do tego kremu większych zastrzeżeń.
Sprawdził się przy mojej cerze mieszanej w kierunku tłustej.
Nawilża, nie obciąża, nie zapycha, nadaje się pod makijaż.
Słoiczek wygląda elegancko i jest wygodny w użyciu.
Krem jest wydajny, ze względu na lekką konsystencję.
Minusem jest cena. Ja go kupiłam ze zniżką, nie jestem pewna czy powtórzyłabym zakup w cenie regularnej.

Świetny krem.

Mam cerę tłustą, ale jest ona jednocześnie podatna na przesuszenia. Od pewnego czasu omijam niektóre kosmetyki przeznaczone wyłącznie do mojego typu skóry na rzecz kremów i toników do cery wrażliwej czy nawet suchej. Z pozytywnym skutkiem.
Do niedawna używałam kremu na noc od Oriflame\'u z serii Optimals. Niestety nie mam już możliwości zamówienia kosmetyku u konsultantki więc musiałam poszukać czegoś nowego. Jako, że kosmetyki Sephora ostatnio bardzo przypadły mi do gustu, wybór padł na ten krem.
Mam wersję mniejszą, bo tubkę 30 ml, która też bardziej się opłaca i jest poręczna w przeciwieństwie do sporego słoika jaki serwuje firma. Zaczęłam właśnie drugie opakowanie i stwierdziłam, że czas na recenzję. Produkt spisuje się u mnie świetnie. Używam go wyłącznie na noc. Ładnie nawilża cerę, szybko się wchłania, ale nie do matu. To główny powód dla którego nie zdecydowałam się na aplikację pod fluid. Nie spowodował u mnie podrażnień, nie zapchał cery. Buzia następnego dnia wygląda ładnie i nie błyszczy się. Ma przyjemny delikatny zapach, nieco kwiatowy. Wydajny, tubka starczyła mi na ponad miesiąc stosowania. W połączeniu z oczyszczającą błotną maseczką (2 razy w tygodniu) oraz preparatem punktowym na wypryski z tej samej firmy daje świetne efekty. Polecam.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam drugą tubkę 30 ml

Lekki i fajny

Kupiłam go w sierpniu 2014 roku i nie zawiódł mnie przez ponad pół roku stosowania.
Zalety:
- lekkość - można go spokojnie używać pod makijaż, szybko sie wchłania
- wydajność - niewielka ilośc wystarczy na cała twarz
- nawilżenie - przed zima miałam mniej odwodniona skore wiec ten krem mi wystarczał. Teraz szukam czegoś bardziej odzywczego

Wady:
- cena - regularna cena jest dość wysoka lecz na promocji można go dostać w przystępnej cenie :)

Używam tego produktu od: krócej niż pół roku

do niczego się nie nadaje!

Moja poprzednia niezbyt przychylna recenzja poprostu znikła więc napiszę jeszcze raz. Krem bardzo słabo nawilża, muszę kilka razy smarować w ciągu dnia bo skóra ciągle chce pić. Nie zauważyłam większej poprawy cery przy stosowaniu tego kremu. Co prawda krem ma fajna konsystencję, ładnie wyglada pod makijażem ale to jedyny plus jaki zauwazyłam. Takie kremy można kupić za 5 zł(np Melisa). Ja nie widze sensu w inwestowania w takie coś.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Świetny

Bardzo polubiłam ten krem, podobnie jak jego "brata" w wersji bardziej treściwej. Krem bardzo przyjemnie pachnie, ma lekką konsystencję i estetyczny słoiczek. W przypadku mojej normalnej, odwodnionej cery nawilżenie było w zupełności wystarczające. Krem szybko się wchłania i idealnie nadaje się pod makijaż. U mnie nie powodował świecenia ani zapychania. Z pewnością jeszcze do niego wrócę.

Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

nie nawilża

Produkt kupiłam za namową pani sprzedawczyni i za oglądnięciem przyjemnego składu na opakowaniu kremu. Jego plusy: super zapach, mocno wydajny, zostawiający lekką poświatę na buzi, super opakowanie. Jego minusy, a właściwie jeden, ale znaczący: krem nie nawilżał mojej skóry ! I właśnie dlatego to nie jest mój typ. Będę dalej szukać swego idealnego kremu do nawilżania mojej mieszanej cery :)

Lekkie nawilżenie

Kremik jest bardzo dobry w swojej prostocie. Kupiłam go w poszukiwaniu lekkiego nawilżacza. Mam cerę tłustą, ale nie chcąc działać na skórę tylko wysuszająco postanowiłam skusić się na ten właśnie kremik.

+ lekka konsystencja
+ szybko się wchłania
+ lekko nawilża
+ bezzapachowy
+ wygodna wersja w tubce

-dla tych które oczekują mocnego nawilżenia się nie sprawdzi

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Mój typ

Zakupiłam go, ponieważ lubię kosmetyki tej marki. I tu Sephora również mnie nie zawiodła :)
Krem ma fajną konsystencję, ładny zapach, dobrze się wchłania i przede wszystkim nawilża w zadowalającym mnie stopniu :)
Jego lekka formuła tylko uprzyjemnia jego stosowanie, świetnie nadaje się do stosowania pod makijaż.

Polecam.

Używam tego produktu od: około roku.
Ilość zużytych opakowań: 2, trzecie w trakcie

dobry, prosty nawilżacz

głowne swoje zadanie - nawilżenie - dla mojej mało wymagającej w tym temacie skóry spełnione bardzo dobrze
zapach neutralny, konsystencja ok - ale ja wolę taką nakładać na noc - a ponieważ nie namierzyłam w nim filtrów to stał się na parę tygodni moim kremem na noc, myślę że jak na dzień to trochę za wolno się wchłania, mój ulubiony estee lauder jest lepszy w te klocki a do tego ma filtry ( latem nie nakładam już podkładu ani nawet pudru na codzień)
wydajność średniawa, znowu plus dla estee lauder, pomimo jego wyższej ceny myślę że finansowo zakup by się nawet trochę wyrównał..
mimo wszystko - kremik ok, lekkość "nocna" (again - jak dla mnie) ale krzywdy nie robi (nie zapychał),

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: testy