Isana, Yoghurt & Fruit Shower Gel (Kremowy żel pod prysznic (stara wersja))

Isana, Yoghurt & Fruit Shower Gel (Kremowy żel pod prysznic (stara wersja))

Żel delikatnie pachnie owocami. Zawarte z nim witaminy E i B5 dbają o optymalną pielęgnację skóry. Kompleks pielęgnacyjny utrzymuje właściwy poziom nawilżenia i chroni przed wysuszeniem. Produkt przetestowany dermatologicznie, ma PH przyjazne dla skóry.

Najlepsze żele

Żele pod prysznic z Isana są super. Wyprbowałam już kilka rodzajów i każdy mnie zachwycił. Pięknie pachnie, jest megaa wydajny. Produkt jest również w atrakcyjnej cenie, a na promocji można go dostać za naprawdę małą kwotę. Serdecznie polecam.

Żel pod prysznic

Mam i jest super. Cena powala, za grosze można mieć gęsty, kremowy żel o obłędny zapachu. Żel wydajny fajnie się pieni, nie uczyła, nie wysusza skóry. Ładne kolorowe opakowanie. Niewielka ilość wystarczy do umycia całego ciała. Jak dla mnie petarda

Smakowity zapach

Ciężko mi jest się powstrzymać przed zjedzeniem go! Tak super smakowicie owocowo pachnie... A poza tym dobrze myje, dobrze się pieni. Nie uczula ani nie podrażnia. Opakowanie trochę źle się otwiera, ale cena jest niska.

Bardzo lubię żele pod prysznic z Isany. To na prawdę dobry produkt w uczciwej cenie. Spełniają swoją rolę pod prysznicem, nie uczulają, nie podrażniają. Jedynie zapach mógłby się utrzymywać nieco dłużej. Akurat ten jogurtowy to mój faworyt.:)

Dobra jakość w dobrej cenie

Ten żel pod prysznic to aromatyczna przyjemność o kremowej konsystencji, otulająca Twoją skórę delikatnymi pieszczotami. Jego przyjemny zapach sprawia, że codzienna kąpiel staje się relaksem dla zmysłów. Dodatkowo, jego przystępna cena sprawia, że jest to doskonały wybór dla tych, którzy cenią jakość bez nadmiernego obciążenia portfela.

Otulona owocowym zapachem

Żele pod prysznic Isana chyba są znane każdemu, bo są łatwo dostępne, poręczne i bardzo tanie. Zaskakują pozytywnie swoją jakością, są kremowe, cudownie się pienią i zachwycają bogatą gamą zapachów. Dziś oceniam zapach Yoghurt & Fruit, który jest bardzo intensywny, owocowy, słodki. Myślę, że właśnie ten żel przypadnie do gustu wielu osobom, bo aromat jest bardzo przyjemny i długo utrzymuje się w powietrzu. Na skórze zapach niestety szybko się ulatnia. Sam żel dobrze spełnia swoją rolę, skutecznie oczyszczając skórę i pielęgnując ją. Po kąpieli nie odczuwam ściągnięcia skóry, więc odpowiednio ją nawilża i wygładza. Lubię opakowanie tego żelu, bo jest małe, poręczne i kolorowe.

Smakowity żel do kąpieli

Generalnie bardzo lubię żele pod prysznic od marki Isana i lubię testować różne zapachy. Tym razem mój wybór padł na smakowity zapach owoców i jogurtu. Kompozycja zapachowa bardzo mi odpowiada, jest apetyczna i miła dla zmysłów.
Kremowa konsystencja dobrze rozprowadza się na skórze, żel delikatnie się pieni.
Skóra jest odświeżona, nawilżona i pięknie pachnie.
Żel pod prysznic Isana to tani produkt kosmetyczny. Za niecałe 5 zł można mieć fajny żel, który zapewni przyjemność podczas rytuału pielęgnacyjnego pod prysznicem.
Jak najbardziej polecam!

Isana żel pod prysznic

Isana żel pod prysznic Witaminy i jogurt to bardzo fajna alternatywa dla drogich produktów . Bardzo ładnie pachnie , przyjemnie się pieni i … co niektórych zaskoczy , cenie sobie że ma małe opakowanie. Mi osobiście wszystkie zapachowe kosmetyki bardzo szybko się nudzą i często duże opakowania to dla mnie wada nie zaleta ! Te są idealne ! Na co dzień i do zabrania ze sobą w podróż !

Piękny zapach owocowy

Dawno temu zastanawiam się nad żelem pod prysznic i jako pierwszy żel wybieram o zapachu witamin i owoców. ????
I już nie pamiętam które to moje opakowanie.
Uwielbiam wszystkie wersje i mniejsze i większe.
Zapach po kąpieli pachnie mogąja cala łazienka i ja

Aż chce się go zjeść

Bardzo lubię żele do mycia ciała, które pachną owocami. Ten żel to jeden z moich ulubieńców.
Kosztuje niemalże około 5 zł a często bywa także na promocji.
Uwielbiam go za ten słodki smaczny zapach, który na mojej skórze długi się utrzymuje.
Pozostawia skórę czystą nawilżoną i miękka.
Żel jest średnio gesty, bardzo ładnie się pieni i rozprowadza na skórze.
Zamknięty jest w standardowym opakowaniu na zatrzask.

Lubię żeli Isana, ale ten trochę rozczarował

Dawno już nie miałam żeli od Isana, także zdecydowałam się już kupić, tym więcej na promocji. Dla mnie grafika opakowania jest dość przyjemna i czytelna, gdzie główne info o produkcie mamy przed oczami, ale sama buteleczka jak na mnie jest trochę delikatna, po czym da się odczuć, że produkt nie kosztuje dużą. Konsystencja produktu jest kremowa o delikatnie różowym odcieniu, nie jest zbyt lejąca się, ale nie zbyt kremowa. Ma aromat owoców, nieco przypomina yogurt, ale ja zwłaszcza więcej odczuwam maliny. Jak zapewnia producent, żel ma kompleks delikatnie pielęgnujący, w tym dzięki witaminie E. Niestety w porównaniu do innych żeli z Isana, ten mało się pieni, więc musimy użyć go więcej. Mimo tego żel nie podrażnia i nie wysusza skóry.

Bardzo lubię żele z isana ale ten to jakaś pomyłka

Uroczy kosmetyk, który tylko wygląda tak na zewnątrz.
Zapach trochę pomieszany, kwaskowato słodki (?).
Konsystencja lekko płynna, która pod wpływem wody nie wytwarza zbyt dużej piany albo i w ogóle jej nie ma (co przy innych żelach tej serii jest znakomita kąpiel w pianie) Na pewno delikatnie myje, oczyszcza skórę.
Niestety ale ten żel nie był wydajny, szybko się rozlał.