Isana, Yoghurt & Fruit Shower Gel (Kremowy żel pod prysznic (stara wersja))

Isana, Yoghurt & Fruit Shower Gel (Kremowy żel pod prysznic (stara wersja))

Żel delikatnie pachnie owocami. Zawarte z nim witaminy E i B5 dbają o optymalną pielęgnację skóry. Kompleks pielęgnacyjny utrzymuje właściwy poziom nawilżenia i chroni przed wysuszeniem. Produkt przetestowany dermatologicznie, ma PH przyjazne dla skóry.

Świetny !

Świetny żel pod prysznic często go kupuję, pięknie pachnie i jest w świetnej zawsze cenie. Uwielbiam kupować żele pod prysznic Isana nie tylko dla siebie ale i również dzieci, nie uczula.

Fajny

Żel o przepięknym zapachu. Świetnie oczyszcza skórę i jej nie wysusza. Bardzo dobrze się pieni i jest bardzo wydajny. Duża pojemność za niską cenę. Polecam.

Bezkonkurencyjna cena

Żel pod prysznic to produkt codziennego użytku, w związku z czym jego cena jest dość ważnym kryterium wyboru. W niskobudżetowym kryterium króluje Isana, której produkty dość często dostępne są w atrakcyjnych promocjach.

Żel zapakowany jest w klasyczne dla tej marki opakowanie. Jest ono dość wygodne i nieprzekombinowane.

Sam produkt ma delikatną, nieco lejącą się konsystencję o perłowym kolorze i owocowym zapachu- nieco przypominającym landrynki. Nuty te nie utrzymują się jednak dość długo na ciele i zanikają niemal od razu po prysznicu.

Żel jest dość łatwo się spłukuje z ciała i nie pozostawia uczucia ściągnięcia. Jednak muszę zauważyć, że wykazuje pewne tendencje do przesuszania.

Raczej nie będzie to mój ulubieniec, jednak ze względu na atrakcyjną cenę zasługuje na uwagę.

Przystępna cena

Moje ulubione żele pod prysznic. Zdecydowana większość żeli pachnie rewelacyjnie, nie wysusza mojej skóry, jest wydajny i cena bardzo korzystna. Polecam.

BOMBA ZAPACHOWJA

Skończyłam całe opakowanie i szczerze mogę powiedzieć, że branie prysznica używając tego produktu to była przyjemność. Zapach jest słodki i otulający, bardzo przyjemny. Skóra po nim była gładka i nawilżona. Kupiłam go na promocji więc nawet przy cenie regularnej- warto.

Bardzo dobry żel pod prysznic o obłędnym zapachu owoców i jogurtu!

Żele pod prysznic Isany to już legendy! Świetnie spełniają swoje zadanie, przyjemnie pachną, konsystencja jest treściwa, wydajne i tanie czego chcieć więcej? ;)

Właśnie czego chcieć od żelu pod prysznic za grosze? Niby tylko zwykłe "myjadło" a pozytywnie zaskakuje. Szata graficzna opakowania jest minimalistyczna, utrzymana w kolorystyce bieli i drugim kolorze odpowiednio dostosowanym do rodzaju/zapachu żelu. Butelka o pojemności 300 ml lub miniatura o pojemności 50 ml. Zamknięcie na klik, ułatwia szybkie otwieranie i zamykanie. Butelka wykonana z solidnego plastiku, stabilnie stoi na półce. Pod światło widzimy zużycie żelu. Naklejka w języku polskim z wszystkimi czytelnymi informacjami dotyczącymi produktu. Długie PAO 12 miesięcy od momentu pierwszego otwarcia.
Skład żelu jest dobry zawiera min. witaminę E, prowitaminę B5, kompleks myjący jest delikatny dla skóry suchej i wrażliwej.

Żel w kolorze brzoskwiniowym jest średnio gęsty, nie spływa między palcami. Dobrze się pieni, oczyszcza nie przesusza skóry, nie uczula, nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Zapach wariantu jogurt i owoce jest OBŁĘDNY!!!! słodko - kwaśny, przyjemny, pobudzająco - relaksujący. Zdecydowanie mój faworyt do którego często wracam.

Isana Creme Dusche Vitamin & Joghurt

Nie mam żelowi nic do zarzucenia. Ma przyjemny, słodki, ale subtelny zapach, utrzymujący się na skórze po prysznicu. Dobrze myje, zapewnia uczucie odświeżenia. Jest wydajny. Opakowanie jest stabilne, nie łamie się, nie niszczy. Proces nakładania i rozprowadzania produktu jest szybki i przyjemny. Produkt jest wydajny, wystarcza na długo.

Jak dla mnie ok

Żel pod prysznic ma gęstą i kremową konsystencję i mega fajny jogurtowo- owocowy zapach, który długo utrzymuje się na skórze. Jest bardzo wydajny. A przede wszystkim można go nabyć w przystępnej cenie- promocyjnej. Na lato w sam raz!

Żel o ciekawym zapachu!

Kremowy żel pod prysznic Isana Jogurt i owoce to kosmetyk, który przypadł mi do gustu. Szukając produktu, który nie będzie nadmiernie wysuszał mojej skóry, a jednocześnie będzie odświeżał i pięknie pachniał, natknęłam się na ten żel i postanowiłam go wypróbować.

Na początku zwróciła moją uwagę już sama szata graficzna opakowania, które prezentuje się bardzo ładnie i estetycznie. Po otwarciu kremowy żel ma przyjemną, średnio-gęstą konsystencję i łatwo się aplikuje na skórę. Produkt jest bardzo wydajny, co jest dla mnie dużym plusem.

Największym atutem żelu jest jednak jego działanie. Podczas mycia skóry, żel nie wysusza jej, a jednocześnie doskonale odświeża i pięknie pachnie. W składzie znajduje się jogurtowy puder, który ma działanie łagodzące i nawilżające, a także witamina E i pantenol, które dodatkowo pielęgnują skórę. Produkt nie powoduje podrażnień i jest bardzo przyjemny w użyciu.

Cena kremowego żelu Isana Jogurt i owoce jest bardzo przystępna, a produkt jest szeroko dostępny w drogeriach, co jest dla mnie kolejnym plusem. Jedyną rzeczą, która mnie zastanawia, jest obecność niektórych składników np. Sodium Laureth Sulfate, ale że skóra na ciele wytrzymuje więcej to mogę sobie na to pozwolić.

Idealny na upalne dni

Produkty do kąpieli Isana są mi dobrze znane i chętnie kupuję ich nowości. Jeśli chodzi o ten żel to sprawdzi się on idealnie u miłośników letnich i owocowych zapachów.
Dobrze się pieni, jest dość wydajny, jak za tę cenę naprawdę nie można narzekać. Nie wysusza skóry, zapach nie pozostaje na skórze po jego zmyciu. Na pewno będę do niego wracać w letnie wieczory.

Świetny żel , super cena

Żel który sprawdzi się dla całej rodziny , idealnie się pieni , zapach obłędny . Zapach kochane pozostaje długo na ciele . A cena produktu aż mówi weź mnie ze sobą do domu ! Polecam każdej przysłowiowej Grażynie która uwielbia kosmetyki do kąpieli tanie wydajne a zarówno pięknie pachnące . Moim zdaniem istne złoto które powinno być w każdej łazience . Dodam od siebie jako alergik mogę powiedzieć ze produkty nie uczulają a również nie wysuszają skory .

Jakość adekwatna do ceny

Tak jak wspomniałam w tytule, jakość produktu jest adekwatna do jego ceny. Żel pod prysznic kosztuje niewiele. Jego właściwości oceniam jako przeciętne.

Bardzo ładnie pachnie - żel ma przyjemny owocowy zapach.
Dobrze się pieni - jednak stopień mycia nie jest zbyt wysoki.
Właściwości nawilżające są umiarkowane.
Nie wysusza skóry, nie podrażnia, nie uczula.
Jest wydajny - jedno opakowanie wystarcza na długi okres.

Myślę, że od czasu do czasu będę do niego wracać.