For Your Beauty, Drewniana szczotka do masażu z naturalnego włosia końskiego

For Your Beauty, Drewniana szczotka do masażu z naturalnego włosia końskiego

Pojemność 1 szt

Szczotka do masażu z naturalnego włosia końskiego sprawia, że masaż skóry jest przyjemny. Poprawia samopoczucie całego organizmu i pobudza krążenie. Dobrze przymocowana taśma z tyłu szczotki sprawia, że podczas masażu szczotka nie wyślizguje się.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Gładka skóra

Szczotkę stosuję już około miesiąca , zakupiłam ją z polecenia znajomej oraz popularnego już teraz szczotkowania skóry na sucho. Sama uległam temu szałowi a z racji tego że posiadam nieco widoczny cellulit chciałam go zredukować , a po stosowaniu wielu polecanych balsamów moje oczekiwania nie zostały zaspokojone i postanowiłam spróbować czegoś nowego. I tak mój wybór padł właśnie na ten produkt - zakupiłam go w Rossmannie w cenie promocyjnej więc koszt na prawdę nie był duży a efekt jaki uzyskałam o niebo lepszy od tych wszystkich balsamów ,serum i innych często za dużo większe pieniądze niż to cudo. Produktu głównie używam do szczotkowania miejsc tam gdzie występuje niechciany cellulit(uda , pupa). Dlatego, że głównie zależy mi na jego zlikwidowaniu. Po miesiącu stosowania to co zobaczyłam na mojej skórze jest wprost nie prawdopodobne. Skóra miękka w dotyku , gładka jak nigdy do tej pory a co najważniejsze cellulit zredukowany może jeszcze nie do minimum ale efekt jak na dzień dzisiejszy bardzo mnie satysfakcjonuje. Kto by pomyślał że zwykła szczotka oraz szczotkowanie na sucho przyniesie tyle dobrego.
Sama szczotka jak na taką cenę jest starannie wykonana , wysoka jakość produktu , naturalne włosie końskie ,które w ogóle nie wypada za co plus. Pasek zamocowany z tyłu szczotki ułatwia jej użycie i sprawia , że podczas masażu nie wyślizguje się ona z ręki. Jest on bardzo dobrze zamocowany i wytrzymały. Szczotka solidnie wykonana i nie ma się czego przyczepić. Początkowo masaż nie należał do przyjemnych (bolesne uczucie), jednak skóra szybko się przyzwyczaiła i teraz jest rewelacyjnie. Ale jak chcesz być piękna to musisz cierpieć - coś w tym jest. Masaż wykonuję codziennie po kąpieli około 5 min jedna noga i 5 min druga i to mi w zupełności wystarczy.

Cudowne odprężenie

Na szczotkę zdecydowałam się po przeczytaniu artykułu o wspaniałych właściwościach szczotkowania na sucho. Temat tak mnie zaintrygował, ze postanowiłam przetestować go na wlasnej skórze.
Szczotkę zakupiłam ją promocji za 10 złotych, co dla mnie wydaje się być naprawdę niską ceną, gdyż szczotka jest naprawdę dobrej jakości. Włosie jest naturalne, końskie. Nie wypada. Nigdzie nie widać śladów kleju, a pasek trzyma się naprawdę dobrze. Szczotka wygląda naprawdę elegancko i solidnie.
Masaż z początku był lekko bolesny, lecz po około 3 razach skóra się przyzwyczaiła. Teraz czekam z niecierpliwością na następny. Masuje się codziennie po wieczornym prysznicu. Od stóp w górę. Uczucie jest bardzo przyjemne i relaksujące. Najprzyjemniejszej jest w okolicach ud, pupy, pleców oraz rąk. Najmniej przyjemny jest masaż dekoltu oraz brzucha.
Skóra już po tygodniu stała się dużo miększa i wygładzona. Zauważyłam, że zmniejszył się problem wrastających włosków.
Polecam każdemu. Jest to świetny sposób na choć 10 minut dziennie dla siebie, aby się zrelaksować i zadbać o swoje ciało.

Pobudza krążenie

Szczotką zainteresowalam się dzięki wizażowi, przypadkiem znalazłam ten pordukt i postanowiłam poczytać trochę recenzji na jego temat. Zaskoczona pozytywnym wydźwiękiem postanowiłam kupić i sama się przekonać czy to takie cudo,
Szczotka jest solidnie wykonana, jest cięzka, masywna, bardzo dobrze trzyma ją się w dłoniach i super sięsprawdza podczas wykonywania peelingu, Początki z tą szczotką mogą być ciężkie ze względu na to, że włosie jest twarde i czuć je na skórze, szczególnie deliaktnej, dlatego odradzałbym ten produkt osobom z nadrważliwą skórą bo ja miałam całą czerwoną po pierwszym użyciu mimo, iż nacisk z mojej strony nie był duży.
Podczas peelingów super się sprawdza, bo mam wrażenie, że jest on mocniejszy i uzyskuje lepsze efekty niż jak robiłam peeling tylko własnymi rękoma. Szczotka może sprawdzić się jak dedykuje procudent do masażu, pobudza ona krążenie i zdecydowanie umila proces pielęgnacji skóry. Ja używałam jej równiez w celu zwalczania cellulitu i wykonywania masażów po alikacji produktów antycellulutiowych i jestem zadowolona, daje efekty, oczywiście w parze z komstykami oraz intensywnymi ćwiczeniami. Polecam, bo to fajny gadżet na każdą kieszeń.

For your beauty ;)

Jestem bardzo zachwycona tą drewnianą szczotką, chociaż pierwsze użycie było dla mnie bardzo bolesne. Z czasem szczecina zmiękła i z przyjemnością ją użytkuję :) przy regularnym stosowaniu kondycja skóry bardzo się poprawiła, ujędrniła i pomaga w walce z wrogiem numer jeden- cellulitem. Jak najbardziej polecam

Bardzo przydany gadżet!

Dzięki tej szczotce nie muszę się bawić z peelingiem pod prysznicem, czego nigdy nie lubiłam. Bardzo ładnie pomaga złuszczać naskórek. Dodatkowo zauważyłam, że pomaga przy wrastających włoskach - dzięki niej mam ich o wiele mniej! Łatwa w utrzymaniu, polecam!

Hit

Do zakupu zachęciła mnie cena i dostępność. Rossmanny pojawiają się jak grzyby po deszczu ???? Byłam sceptycznie nastawiona do efektów, ale uznałam że można spróbować. Rano kilku minutowe" głaskanie" ciała rozbudza lepiej niż kawa! Systematyczne używanie szczotki i nawilżenie ciała daje naprawdę dobre rezultaty. Widocznie poprawia wygląd skóry. Cellulit jest mniej widoczny. Ciało wygładzone i przyjemne w dotyku a

Ta szczotka to mistrzostwo świata!

Dużo czytałam o szczotkowaniu ciała na sucho. Wiedziałam, że przynosi wiele korzyści, ale takich efektów się nie spodziewałam! Jakieś dwa miesiące temu zaczęły mi się robić rozstępy na pośladkach. Byłam tym przerażona, zaczęłam używać częściej peelingów, różnych masażerów, ale to nic nie dawało. Poza tym, żaden peeling nie sprawił nawet w połowie takich efektów jakie przyniosła ta szczotka. Wiadomo, że rozstęp to blizna, więc nie zejdzie całkowicie, ale moje są jeszcze świeże, różowe i dzięki codziennemu szczotkowania ciała wraz z pośladkami sprawiłam, że zrobiły się tak jakby mniej widoczne? Jakby było ich mniej. Zmniejszył się celullit i ponadto moja skóra jest miękka jak nigdy dotąd. Problem z wzrastającymi włoskami po depilacji się skończył. Ta szczotka to małe cudo, a kosztuje 15 złotych! Dzięki niej już nie kupuję peelingów, bo zwyczajnie są one mi nie potrzebne. :) Jestem nią zachwycona! Jestem pewna, że posłuży mi na długo, ale jak już ta się zużyje, to na pewno kupię kolejną. :) Polecam z całego serca!

Poprawia wygląd skóry

Czytałam wiele opinii ile dobrego może zdziałać masowanie skóry na sucho szczotką z naturalnego włosia końskiego. Ta metoda przynosi wiele korzyści nie tylko dla urody, ale i zdrowia.
Szczotkę,którą wybrałam to produkt z Rossmanna za który zapłaciłam niecałe 15 zł.
Szczotka ma okrągły kształt i jest z drewna. Z tyłu ma rączkę z materiału, dla wygodnego użytkowania. Jest przyzwoicie wykonana, bo nie widać na niej plam kleju, a kępki włosia są stabilnie przytwierdzone do plastikowej powierzchni.
Ja masuję skórę zawsze przed kąpielą około 15 min i według zaleceń zaczynam od stóp w kierunku serca,a inne miejsca masuję w kierunku węzłów chłonnych.
Szczotka nie drapie skóry i nie powoduje dyskomfortu.Jest łatwa to utrzymania w czystości. Po regularnym stosowaniu produktu zauważyłam napięcie skóry, ujędrnienie oraz zmniejszenie cellulitu.
Szczotka jest wspaniałym gadżetem dla każdego.

porządny drapak

To jest abosultny strzał w dziesiątkę. Już nieraz przekonałam się, że akcesoria typu szczotki, gąbki, pilniki itp. dają więcej niż niejeden kosmetyk.
To jest właśnie taka szczotka.
Jakiś czas temu miałam już taki gadżet ze znanej marki więc kosztował fortunę. Oczywiście na dobrą sprawę poza logo oraz innym kształtem zupełnie się od tej recenczowanej szczotki nie różniła. Poza tym, że drewno było naturalne, niczym nie pokryte, więc pod wpływem wody szybko zmnieło kolor a ostatecznie pękła na pół.

Ta szczotka jest idealnym drapakiem. U mnie sprawdza się zarówno na sucho, wtedy efekt jest mocniejszy a skóra mega czerwona, jak i na mokro, kiedy mam ochotę na nieco lżejszy masaż. Włosie jest naturalne, świetnie pobudza krążenie i peelingnuje skórę. Jeśli macie problem z wrastającymi włoskami, to tutaj także pomoże. Skóra po takim masażu jest bardziej napięta, jędrna i gładka. Efekty u mnie były widoczne już po tygodniu. Masaż wykonuje codziennie wieczorem.

Szczotka bardzo dobrze leży w dłoni. Materiałowy pasek pomaga w jej trzymaniu. Włosie jest dobrze zainstalowane, nic nie wypada. Drewno jest pokryte bezbarwnym lakierem, dzięki czemu zabezpieczone przed wilgocią i wodą, które jednak w łazience nie da się uniknąć.

Cena jest super niska, biorąc pod uwagę jakość i wykonanie. Dostępna jest praktycznie w każdym Rossmannie. Od czasu do czasu pojawia się w promocyjnej cenie 9,90 zł. Uważam że jest to super zakup.

Nie mogę zepsuć jej ocen

Ta szczotka zasługuje na 5 gwiazdek. Jest świetnie wykonana, włosie nie sypie się, tasiemka się nie urywa.
Jakiś czas temu dowiedziałam się o dobrodziejstwach szczotkowania ciała na sucho i muszę przyznać- to naprawdę działa. Ja tej szczotki (i siebie) nie żałuję, daję skórze porządny wycisk aż się lekko zaczerwieni. Może dlatego efekty zauważyłam dość szybko, co też daje sporą dawkę motywacji. Zwykle szczotkuję tuż przed wieczorną kąpielą. Polecam<3

Wieczorny relaks :)

Idealna szczotka do masażu na sucho. Wygładza i rozgrzewa skórę. Szczotkowanie ciała stało się moim wieczornym rytuałem i uzależnieniem.
Włosie jest dość szorstkie, ale nie drapie skóry. Szczotka bardzo dobrze leży w dłoni. Bardzo podoba mi się połączenie naturalnego włosia z drewnem - bardzo ładnie wygląda. Bardzo ją lubię i jeśli ta, którą mam mi się zużyje, to na pewno kupię ją ponownie.

Masaż na sucho, masaż na mokro :P

Zainspirowana "milionem" filmików na YouTube postanowiłam sama wypróbować "szczotkowania ciała na sucho". Przyznam, że tak zakręciłam się tym tematem, że przez jakiś miesiąc nic tylko opowiadałam znajomym o dobrodziejstwach płynących z takiego szczotkowania - mój wybór padł na drewnianą szczotkę z Rossmanna. Sprawdza się dobrze, jest solidnie wykonana. Poleciłam ją kilku znajomym kobietkom i przyznaję, że namówiłam je - w rezultacie kupiły ten sam produkt. Ja jestem bardzo zadowolona, bo za niską cenę mam szczotkę, która służy mi naprawdę dość długo i nie widać na niej jakichś większych zniszczeń, włosie trzyma się na miejscu. SOLIDNA KONSTRUKCJA! SUPER! WARTO KUPIĆ, DOSKONAŁA JAKOŚĆ! POLECAM!!! ♡