Christian Dior, Dior Addict Sheer Glitter Lipcolor

Christian Dior, Dior Addict Sheer Glitter Lipcolor

Letnia, transparentna wersja szminki Dior Addict, wzbogacona o połyskujące drobinki. Ubiera usta w przejrzysty, migoczący kolor, nawilżając je jednocześnie. Opakowanie szminki zachowało stylistykę całej linii Dior Addict. Produkt dostępny w pięciu kolorach.

Cena: 108 zł

Całkiem fajna,ale...

Szminka naprawdę bardzo fajna, chociaż dość krótko utrzymuje się na ustach, za tą cenę oczekiwałam też większego efektu nawilżenia, ale niestety nie spełniła oczekiwań. Całkiem przyzwoita i kupiłabym ponownie gdyby nie cena...to dla mnie największy minus. Oczekiwałam więcej po tej kategorii cenowej

bardzo fajna

Kupiłam, bo urzekło mnie opakowanie i kolorek - mam odcień Freeze It - perłowy róż.
Szminka dość twarda - trzeba kilka razy przeciągnąć po ustach w celu uzyskania wyraźnego koloru - wówczas też nadaje im kremowego nawilżenia. Pachnie ślicznie, tak jak lubię. Utrzymuje się na ustach dość długo - 2-3 godziny, chyba, że coś jem to nie ma siły.
Nie rozchodzi się po twarzy, ładnie błyszczy, nie przesusza ust, ale tez nie daje trwałego nawilżenia. Gdy szminka znika, znika też uczucie miękkich i odżywionych warg.
Szkoda, że nie jest do dostania w normalnej sprzedaży - może wybrałabym jeszcze jeden kolor.

Używam tego produktu od:1-2 mies
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

śliczny efekt

W ramach świętowania zdanych egzaminów, kupiłam sobie wczoraj tą szmineczkę, w odcieniu Spice It. Kolorek jest rewelacyjny do mojej karnacji i ogólnie kolorytystyki mojej buźki i choć w sztyfcie wygląda na ciemny brązowy, tak naprawdę na ustach jest jak lekkie, ciepłe toffee zmieszane z koralem, pięknie współgrające z naturalnym kolorkiem ust. No i te drobinki :) Efekt jest naprawdę rewelacyjny-usta są pełne, podkreślone delikatnym, jakby lekko brokatowym i satynowym zarazem kolorem. Szminka dobrze się rozprowadza, nie wysusza ust, ale też nie jest niesamowicie trwała(ale czego można wymagać od szminki transparentnej). Trzeba ją poprawiać co cztery godziny(efekt jest nadal, bo nie znika w tym czasie całkiem z ust, ale już nie robi takiego wrażenia ;) ) Opakowanie jest prześliczne, jak w innych szminkach Dior Addict, ale ten pomysł, z opakowaniem w kolorze szminki zwiększa jego praktyczność (nie mylą się, jeśli ma się kilka). Generalnie polecam, bo to porządny produkt. Jedyna wada, to to, że przy poprawianiu bez dokładnego starcia poprzedniej warstwy, zaczyna zbierać się w bruzdkach na wargach. Gdyby nie to, byłaby to dla mnie szminka ideał :)