Essence, Smokey Eyes Brush (Pędzelek do smokey eyes)

Essence, Smokey Eyes Brush (Pędzelek do smokey eyes)

Miękki pędzelek o niewielkiej średnicy służący do nakładania i rozcierania cieni do powiek. Włosie ma kolor fioletowy, a rączka czarny. Pędzel sprzedawany jest w przezroczystym etui.

Całkiem nieźle

Kupiłam ten pędzelek po przeczytaniu opinii na wizażu. Zachęciła mnie również niska cena.

Ogólnie jestem zadowolona z produktu. Włoski nie wypadają z mojego pędzla, cena jest atrakcyjna. Stosuję go również w celu blendowania czarnej kredki na dolnej powiece i do tego naprawdę dobrze się nadaje. Co do nakładania i blendowania cieni na górnej powiece to nie do końca mi odpowiada. Nakładam nim jedynie ciemniejszy cień w zagłębienie oka ze względu na mały rozmiar.
O dziwo znalazłam dla niego inne zastosowanie, właśnie ze względu na małe gabaryty. W przypływie fantazji doszłam do wniosku, że bardzo fajnie sprawdza się podczas konturowania nosa pudrem brązującym i chyba kupię sobie drugą sztukę, której bedę używać wyłacznie do tego celu.
Mam go już od roku i pomimo codziennego użytkowania wygląda jak nowy, to na plus.
Za tę cenę pędzelek jest ok, gdyby kosztował np 20 zł wtedy moja ocena na pewno byłaby niższa.

Minusy
- Dostępnosć, naprawdę trudno go dostać, w szafach essence zazwyczaj go nie ma bo jest juz wykupiony
- Nieco twardy, niektórym dziewczynom może to bardzo przeszkadzać i go dyskwalifikować
- Na rynku są dostępne pędzle którymi łatwiej blendowac cienie

Ilość zużytych opakowań: Jeden pędzel

Bardzo delikatny

Kupiłam pędzelek w kauflandzie w szafie essence bo nie miałam nic do blędowania cienia i sprawdził się. Muszę jednak przyznać że miał troszkę odstające włoski na górze i po bokach ale to nie robi mi żadnej różnicy. Sam w sobie pędzelek idealnie nadaje się do rozcierania cieni, jednak do nakładania tym bardziej na mokro to już nie koniecznie. Jest delikatny i trwały bo dość często go myje i nic się nie naruszyło.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jeden

jestem mile zaskoczona

Kupiłam prawie wszystkie pędzle firmy essence i wszystkie mi odpowiadają. Są tanie, ładnie się przechowują a malowanie nimi to sama przyjemność. Włosy nie wypadają, po myciu wciąż trzymają formę. Jestem zadowolona i polecam innym.

Używam tego produktu od: 1 rok

Za taką cenę - super!

Obecnie posiadam 3 takie pędzelki i sprawują się świetnie.
Ładnie się nimi rozprowadza cienie oraz rozciera.
Podczas mycia nie wypada włosie, a pędzelek jest jak nowy.
Za cenę 6 zł jest bardzo fajny i godny polecenia.
Z dostępnością jest troszkę gorzej, bo niestety nie w każdej Naturze czy Douglasie można go dostać.
Warto wypróbować nawet w ciemno - spełnia swoje zadanie, a jeśli nawet komuś nie przypadnie do gustu, nie będzie wielkiej straty finansowej :)
Polecam:)

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: posiadam 3

Może być...

Niby spełnia swoję zadanie, ale bez przyjemności użytkowania. Drapie po powiekach, przy myciu włosie się wybarwia, na początku wyleciało kilka włosów.

Ogólnie polecam, jeżeli ktoś szuka czegoś taniego, ale nie ma co spodziewać się rewelacji.

Używam tego produktu od: 7 -miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Średni.

Nie za bardzo przepadam za tym pędzlem. Ma swoje wady i zalety.
+ cena
+ dostępność
+ design
+ nie wypada z niego włosie

+/- średnio nakłada cienie i lenduje: myślę, że są do tego lepsze pędzle, ale za taką cenę...

- trochę twardy
- kiedy się go myje, odbarwia się

dobry i tani

Nie używam zazwyczaj cieni. Jako, że nie używam cieni - nie używam też pędzelka. Jednak ten zakupiłam dawno temu razem z czarnym cieniem, bo pędzel tani to i żydzić nie wypadało, a cienia aplikatorem nie chciało mi się nakładać.

Na plus - dobrze blenduje, da się nim zrobić smokey. Co prawda, ja go używam jedynie do czarnego cienia, a i moje doświadczenie jeśli chodzi o cienie jest małe, ale to wystarcza do moich wymagań.

Pędzelek jest twardawy, owszem. Nie mam jednak za dużego porównania z innymi, to i nie mam na co narzekać. Jest solidny, mam go naprawdę długo (2.5 roku) i nadal jest jak nowy. Inna sprawa, że go nie eksploatuję zanadto.

Przy myciu nie gubił mi włosów, nie zostawiał koloru, nie odbarwił się.

Kosztuje (kosztował?) niecałą dyszkę, a dzięki niemu da się zrobić smokey eyes.

Używam tego produktu od: 2.5 roku
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

super

Dobry pędzel za śmieszne pieniądze.
Pędzla używam tylko i wwyłącznie do nakładania cieni w zewnętrznych kącikach oczu. Sprawdza się przy tym świetnie.
Używam go z 1,5roku i nie zauważyłam spadku jakości pędzla.
Łatwo doprowadzić go do czystości i szybko schnie.
Jak za tą cenę to bomba.

Używam tego produktu od: 1,5roku

Średniak

Typowy średniak.
Pędzel jest dość miękki, przyjemna kuleczka, świetna do dokładnego konturowania oka lub do nakładania cienia w kącik.
Ogromnym minusem dla mnie było to, że przy pierwszym myciu zgubił sporo włosów. Teraz już tego nie robi, jednak okropnie puszcza farbę.

Podsumowując, za taką cenę przyzwoity pędzel. Za więcej - nie.

Ilość zużytych opakowań: jeden

Nie lubimy się

Pędzelek posiadam już prawie trzy lata i od początku go nie polubiłam. Zupełnie nie nadaje się do oczu, jest niesamowicie twardy. Myłam go, nakładałam odżywki do włosów a on nic się nie zmieniał, po jakimś roku zaczęły wypadać i łamać się włoski, po prostu masakra. Mam wrażenie, że kupiłam felerny egzemplarz.

PLUSY:
- cena
- design

MINUSY:
- sztywne włoski
- wypadają włoski
- szorstki
- nakłada bardzo mało produktu
- praktycznie nie rozciera cieni tylko je "zjada"

Peeling powiek

Bardzo krótko, bo szkoda mi klawiatury na to badziewie. Jedną gwiazdkę dałam za możliwość nauki blendowania za niską cenę - czyli dla początkujących może ok. Ale ja nie jestem w stanie nic nic robić, bo szoruje po powiece jak papier ścierny, a efektów brak. Rozczapierza się, nie lubi brudas jeden kąpieli, bo włoski sztywnieją jeszcze bardziej. Gubi cień, zanim doniesiesz do powieki - nie przyjmuje żadnego, więc po aplikacji nim, efekt pandy gwarantowany. Jeszcze go nie wywaliłam, jeszcze czasem daję mu szansę i za każdym razem mam ochotę złamać ten pędzel i cisnąć nim przez okno.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Dobry w bardzo niskiej cenie

Pędzelek jest fajny, dobry dla poczatkujących. Jest troszke twardy. Bardzo ładnie rozciera cienie, przyczym nie ściera produktu z oka. Dobrze się nim pracuje. Minusów w tym produkcie nie widze, w takiej cenie warto wypróbować :)

Używam tego produktu od: 2010
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzelek