Yves Rocher, Minceur Cafe Vert, Figure Lifting D - 14 (Kuracja wyszczuplająco - liftingująca 14 dni)

Cena PLN 99.00

Aby zapewnić intensywne wymodelowanie sylwetki już w 14 dni, naukowcy z Laboratorium Kosmetyki Roślinnej Yves Rocher połączyli ziarno zielonej kawy, o działaniu 3 razy bardziej skutecznym od kofeiny, z wyciągiem z wąkrotki azjatyckiej.
Ziarno zielonej kawy - skuteczny składnik pochodzenia roślinnego o działaniu wyszczuplającym (patent Yves Rocher), znacząco blokuje gromadzenie tłuszczów i zmniejsza tkankę tłuszczową. Wyciąg z wąkrotki azjatyckiej- skuteczny składnik ujędrniający stymuluje syntezę kolagenu, przez co intensywnie ujędrnia skórę.

Napina :D

Fajna żelowa konsystencja
Szybko się wchłania
Nie pozostawia tłustej warstwy
Świeżo pachnie
Ma bardzo wygodne i praktyczne opakowanie z pompka
Napina skorę i poprawia jej elastyczność tak jak obiecuje producent :)

Używam tego produktu od: Miesiąca

Jeśli chodzi o zapach - fakt, nie powala.
Jest dość drogi.
Działanie - genialne. Naprawdę zwalcza cellulit, a nie wcześniej nie wierzyłam w takie cuda.

Ilość zużytych opakowań: co najmniej 4

Całkiem dobry, choć nie idealny

Stosowałam ten produkt chyba co najmniej sześć razy - mam na myśli zużycie sześciu całych opakowań. Po każdym z nich szukałam innego produktu, z nadzieją, że któryś inny będzie lepszy. Okazuje się, że nie ma tak łatwo - inne nie są lepsze, a zdarzają się znacznie gorsze.
Skąd ta chęć zmian?
Po pierwsze - produkt Yves Rocher straszliwie śmierdzi.
Po drugie - wchłania się tak sobie, chwilę to zajmuje.
Po trzecie - jest rzadki, więc łatwo nim zapaprać całą podłogę.
A skąd powroty?
Po pierwsze - całkiem przyzwoicie napina skórę.
Po drugie - moje okrągłości chyba się trochę zmniejszają.
Po trzecie - nie uczula i nie drażni skóry.
Po czwarte - jest dość wydajny.
Po piąte - jeśli jest promocja, to cena nie wypada żle.
Tak więc chyba znowu go kupię...

Używam tego produktu od: kilku lat [z przerwami]
Ilość zużytych opakowań: co najmniej sześć

Fantastyczne! Pierwszy ktory zadzialal z tak widoczna skutecznoscia

Gdy poszlam na masaz drenujacy do instytutu Yves Rocher pani mi powiedziala, ze mam dosc gleboko polozony celulit i potrzebuje masazow specjalnych na to + krem. Zaproponowala mi kupno tego specyfiku za 50%, ok. Zgodzilam sie; I Nie zaluje! Codziennie przez 14 dni wmasowywalam preparat dosc mocnymi ruchami w uda. Z moich nog prawie calkowicie zniknal celulit, nie pojawil sie ponownie poki co. Wydajnosc preparatu jest bardzo duza, bo po 14 dniach zaczelam go stosowac na rozne czesci ud - te tylnie, na wewnetrznej stronie i na dodatek od dwoch tygodni smarowalam posladki - tak samo pieknie teraz wygladaja zero skorki pomaranczowej.
Do tego knsystencja jest bardzo mila, wygodna pompka (chociaz pewnie ciezko bedzie wycisnac sama koncowke). Poza tym skora jest bardzo gladziutka teraz, mila w dotyku... jestem bardzo zadowolona, ze mialam okazje korzystac z tego serum. Z przyjemnoscia kupilabym jeszcze jedno, ale chyba nie bedzie takiej potrzeby :) Cale uda i posladki sa pozbawione celulitu.

Używam tego produktu od: od sierpnia
Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego

świetny

dostałam od znajomej 14 próbek tego balsamu i postanowiłam sprawdzić jego skuteczność- smarowałam tylko jedną nogę ;) dzięki temu mogę stwierdzić z całą pewnością, że na mnie działa. skóra wygląda lepiej, jest elastyczna i wyrównana. Oczywiście po 2 tygodniach stosowania nie można liczyć na efekty jak po wielomiesięcznych ćwiczeniach, ale i tak jestem zadowolona. W dodatku balsam mnie nie uczulił, a produkty tego typu niestety często powodują u mnie wysypkę...
pół gwiazdki odejmuję za cenę.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: 14 próbek

Nawet-nawet

Kupiłam w zestawie z innym kremem i peelingiem. Można powiedzieć, że jestem zadowolona, chociaż za tę cenę można oczekiwać lepszych rezultatów:)

Kremik ma bardzo poręczne opakowanie i przyjemną konsystencję, która jednak sprawia, że jest mało wydajny - każda ilość naniesiona na ciało się wchłonie;) Zapach jest orzeźwiający, mi się podoba. Czy ma działanie ujędrniające? Trudno mi to osądzić, bo nie stosuję go tak często jak zaleca producent. Mogę jednak powiedzieć, że w połączeniu z bieganiem ciałko wyrabia się zachęcająco;)

Może jeszcze kiedyś kupię... w jakiejś kuszącej promocji;)

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Małe efekty...

Trudno mi ocenić jego właściwości, ponieważ co prawda zmniejszyły się moje zaokrąglenia, ale jednocześnie zwiększyłam też intensywność ćwiczeń.

Na pewno nie zdziała cudów już w 14 dni ;). Także jeśli myślimy o zakupie na 2 tyg. przed wyjazdem nad morze to nic z tego! :)
Ja zauważyłam efekty po ok. miesiącu regularnego stosowania 2x dziennie. Sam balsam starczył mi w sumie na 1,5 miesiąca.

Balsam ma nieprzyjemny zapach. Trochę ziołowy. Na szczęście nie czuć go już chwilę po aplikacji, ponieważ kosmetyk ten strasznie szybko się wchłania. Trzeba się wręcz spieszyć z aplikacją, żeby zdążyć równo go wsmarować zanim się wchłonie :D!

Aplikacja wygodna, dzięki buteleczce z pompką. Niestety trudno wydostać resztki kończącego się balsami z dna buteleczki.

Jak dla mnie cena jest zbyt duża jak na tak małe efekty, więc więcej nie kupię...

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 op.