Remington, Suszarka do włosów Spin Curl D1001

Remington, Suszarka do włosów Spin Curl D1001

Innowacyjna suszarka z nakładką Spin Curl, która umożliwia osiągniecie efektu falowanych i skręconych włosów w postaci naturalnego nieładu.
Cechy:
- nakładka Spin Curl (suszarka może być używana z nakładką lub bez niej),
- koncentrator powietrza do suszenia i precyzyjnej stylizacji,
- moc 1800W,
- elementy ceramiczne i funkcja jonizacji, dla równomiernego i szybszego nagrzewania powietrza oraz łatwiejszej stylizacji bez splątanych włosów,
- 2 - stopniowa regulacja siły i 3 - stopniowa regulacja temperatury nawiewu,
- przełącznik chłodnego powietrza do utrwalania fryzury,
- zdejmowany filtr powietrza i tylna kratka wlotu powietrza,
- uchwyt do zawieszenia,
- lekka i poręczna, łatwa w obsłudze,
- wymiary (mm): 275x235x105.

Jest ok

Suszarkę tą kupiłam po obejrzeniu odcinka Pani Gadżet która chwaliła ten produkt.

Dla mnie suszarka jak suszarka. Ogólnie mam ładne, błyszczące włosy i nie mam z nimi problemów więc suszarka ma suszyć i tutaj spisuje się dla mnie jak każda inna. Ja nie widzę tak jak inne dziewczyny, że jedna suszarka suszy lepiej a druga gorzej.

Ja kupiłam ten produkt dla nasadki spin , która kręci włosy. Uważam, że to fajne rozwiązanie i efekt jest ładny.

Trochę to pracochłonne, ponieważ trzeba chwytać po kolei każde pasmo włosów i trochę je potrzymać w tej tubie, która kręci włosy. Mi zrobienie całej głowy zajmuje około 20 minut. Później może trochę krócej jak już się dojdzie do wprawy. Efekt zaraz po kręceniu jest taki jakby lekkie dredy ( włosy skręcone wokół własnej osi dosyć ciasno). Ja osobiście po kręceniu czesze je grzebieniem, bo w takich dredach bym nie wyszła. Wówczas włosy początkowo trochę sie prostują a następnie wracają do skrętu, luźnego, lekkiego, falowanego i to jest efekt który mi odpowiada. NIe utrwalam tego lakierem. Trzyma się cały dzień.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: jedna

zachycona

O tak! To jest moja ukochana suszarka. Dostałam ją w prezencie kilka lat temu. Początkowo niepewnie testowałam końcówkę do loków, ale już po dwóch pierwszych razach zakochałam się bez pamięci. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym mieć inną suszarkę. Suszy świetnie, szybko, nie puszy włosów. A tuba do loków jest boska. Mam dość poddatne włosy, które ładnie się skręcają i dość długo utrzymuje się efekt skręcenia. Są to delikatne loki, które dodają objętości moim włosom.
Super sprawa. Dziękuję darczyńcowi z całego serca. Mam nadzieję, że posłuży mi jeszcze kilka lat.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt

polecam :-)

Z przyjemnością polecam Wam tę suszarkę :-) Kupiłam ją około dwa lata temu i jestem nią zachwycona :-) cały czas działa i dobrze suszy(na ogół moje poprzednie suszarki szybko wysiadały bo często ich używam- codziennie) ale ta końcówka do kręcenia włosów jest dla mnie strzałem w dziesiątkę. Mam cienkie włosy i susząc je stosując kręcocą końcówkę w prosty sposób dodaję im objętości :-) Dodam, ze moje włosy sa podatne na kręcenie. Ja jestem bardzo zadowolona :-)

Używam tego produktu od: od dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 1 suszarka

Mimo wszystko to jest to super suszarka

Kupił mi ją mąż na allegro za 250 zł ( czy nawet więcej) ,ale była to wtedy jeszcze totalna nowość.Jestem niestety posiadaczką strasznie prostych i grubych włosów( tzw włosy szkliste) i z moimi włosami oprócz tego ,że wspaniale suszy nie robi nic innego .Natomiast moja córka odziedziczyła włosy po ojcu,są one miękkie i lekko się kręcą i u niej suszarka spisuje się wyśmienicie.5 minut zajmuje ułożenie super oryginalmych ( bardzo naturalnie wyglądających)loków. Natomiast funkcja jonizacji bardzo fajnie nabłyszcza ale też u córki ,bo u mnie nie widać .Tak ,że działanie zależy od włosów i za to odejmuję jedną gwiazdkę.Tylko jedną ,dlatego ,ze to nadal jest suszarka a podstawową funkcją suszarki jest suszenie ,co robi bez zarzutu i z naprawde dużą siłą.Odkąd ją mam nie stosuję odżywek do włosów a zawsze suszę na najwyższym poziomie,ona nie niszczy moich włosów.

Najlepsza suszarka, jaką miałam

Do zakupu skłoniła mnie chęć posiadania ładnie skręconych włosów na co dzień, bez wielkiego wysiłku. Mam proste, cienkie włosy, podatne na układanie i kręcenie, może to dlatego jestem tak zadowolona z tej suszarki. Oczywiście żeby dojść do wprawy w układaniu loków trzeba ćwiczyć. Za pierwszym razem nie wyszło mi to tak jak powinno, czym troszkę się zraziłam, ale kolejna próby było co raz lepsze - wystarczy tylko opracować technikę, która będzie odpowiednia dla naszych włosów :) dzisiaj wystarczy mi 15 minut, żeby mieć ładne fale na co dzień, które z powodzeniem utrzymują się do następnego mycia :).

Wielką jej zaletą jest duży podmuch, więc aby wysuszyć moje włosy potrzebuję tylko kilku minut. Warto podkreślić, że w przeciwieństwie do innych suszarek które miałam, w tej strumień zimnego powietrza jest na prawdę zimny.

Przed zakupem przeczytałam wiele recenzji - zdania były podzielone, ale stwierdziłam, że nie dowiem się jeżeli sama nie spróbuję :) Teraz nie wymieniłabym jej na żadną inną.

Osobiście nie dostrzegam żadnych wad tego produktu :)

Kupiłam ją w MediaExpert za 139zł

Ilość zużytych opakowań: 1 suszarka :)

Bardzo dobra

Suszarka skusiła mnie swą zdolnością kręcenia delikatnych loczków. Choć przyznam, że spodziewałam się troszkę lepszego efektu.
Mam dłuuugie, dość gęste włosy, a suszarka radzi sobie z ich wysuszeniem w kilka minut. Ma bardzo silny nawiew, trzy stopnie regulacji temperatury oraz nawiewu.
Loczki... no, tu możnaby się doczepić ponieważ nie są one jakieś zjawiskowe. Najpierw tworzy się ,,dred", który później przeczesujemy palcami , co w rezultacie daje lekkie fale. Pomimo to korzystam z tej funkcji i uważam, ze jest to baaardzo ciekawy dodatek.

Zalety:
- jonizacja,
-bardzo szybko i sprawnie suszy włosy
- przystępna cena
- poręczna
- posiada wszystko, co suszarka średniej klasy posiadać powinna

Wady:
- loki, to nie loki , a delikatne fale, które nie maja szans na przetrwanie przez cały dzień

POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: :)

Rewelacyjna suszarka

Jak dla mnie to suszarka jest rewelacyjna!!! A nakładka jest bajeczna, jeszcze nigdy nie miałam tak naturalnie pokręconych włosów. Myślę jednak, że skuteczność nakładki do kręcenia zależy przede wszystkim od rodzaju włosów czyli podatności do kręcenia się. Koleżanka kupiła sobie tez taką suszarkę jednak nie osiągnęła takiego efektu kręcących się włosów jak ja, wytrzymały jej jeden dzień a mi trzymają do następnego mycia. Mam bardzo puszące się włosy a dzięki funkcji jonizacji udało mi się je
poskromić po zakręceniu włosy wyglądają po prostu normalnie a nie jak "owca po wypraniu" ( a myślałam że funkcja jonizacji to bajer, którego i tak nie zauważę ale włosy są naprawdę inne). Czytałam przed zakupem inne recenzje w których opisywano trudności ze zdejmowaniem i nakładaniem nakładek moim zdaniem jak się złapie w odpowiednim miejscu to nakładki zmienia się bez żadnego wysiłku. Podoba mi się jeszcze,że nie jest taka ogromna jest średnich rozmiarów, taka poręczniejsza. Jakoś minusów tej suszarki nie mogę się dopatrzeć :-)
ps.A kupiłam ją za 99zł w sklepie Neonet była na promocji, na Allegro nie zawsze jest taniej.

Spełnia swoje zadanie

Suszarkę kupiłam dość tanio za jedyne 106zł w sklepie internetowym i zachęcona opiniami i filmikami. Mam włosy lekko za ramiona, podatne na stylizację i układanie więc po wypróbowaniu tej suszarki z nakładką do kręcenia jestem zadowolona, nie skręca włosów mocno, a daje efekt pięknych fal w nieładzie. Odjełam pół gwiazdki ponieważ suszarka jest troszkę głośna jak dla mnie. Z innych funkcji tzn. 3 poziomej regulacji temperatury + zimny nawiew, 2 poziomowego stopnia siły nawiewu jestem również zadowolona bo suszarka szybko i dobrze suszy czuprynę. Jednak wydaje mi się że jest ona przeznaczona (jeżeli chodzi o użycie nakładki skręcającej) dla osób, które mają miękkie i podatne włosy, wtedy będzie najlepszy efekt. Na poczatku wysuszenie włosów przy użyciu spin curl zajeło mi trochę czasu, ale to kwiestia wprawy i tego jakie mamy włosy.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Nie dla mnie.

Zachęcona reklamami, filmikami z you tube i opiniami koleżanek wypróbowałam tę suszarkę. Mam długie, proste, grube, ciężkie, gęste włosy, niepodatne na kręcenie. Ta suszarka z moimi własmi nie robi kompletnie nic. Ani nie suszy (nawet jak wkładałam do nakładki wilgotne włosy), ani nie kręci. Jedynie co to plącze pasma i matowi włosy. Po "wysuszeniu" wyglądam jak strach na wróble. O miękkich falach nie ma mowy. Próbowałam suszarki kilkakrotnie- włosy całkiem mokre, wilgotne, z kosmetykami do stylizacji, itd. Za każdym razem ten sam efekt. Cieszę się ,że nie zdecydowałam się na zakup, aczkolwiek moje koleżanki które mają włosy podatne na kręcenie chwała sobie to urządzenie. Jak dla mnie to porażka.

Ilość zużytych opakowań: jedna suszarka:)

Fajny bajer

Jestem osobą, która ma naturalnie proste sztywne włosy i zawsze marzyłam o pięknych falowanych włosach, ale ciężko było je uzyskać. No i któregoś dnia, oglądając program na jednej z kobiecych stacji tv była reklama tej suszarki Remingtona. Oczywiście się napaliłam niesamowicie ;) i rozpoczęłam poszukiwania, Ceny tej suszarki w róznych sklepach wahają się od 160 do 190 zł, a mnie udało się za 110 na All, także okazja stulecia niemalże ;)

Moje wrażenia? Mimo opinii producenta suszarka dość ciężka, dla mnie trochę nieporęczna przez swą wielkość, ale to wszystko kwestia przyzwyczajenia. Kręcenie włosów jest bardzo proste, a sam efekt jest super, bardzo naturalny.

Plusem suszarki jest to, że ma końcówkę do "zwykłego" suszenia, więc nie zalega w szafie. Jest baaaaaardzo mocna, da się nią wysuszyć włosy w dwie minuty wręcz, ale - być może przez to- włosy są czasem bardzo poplątane, co dotąd po innych suszarkach mi się nie zdarzało. Za to odejmuję gwiazdkę. Plus za funkcję jonizacji ;)

Podsumowując: polecam, szczególnie dla fanek naturalnych fal na włosach.

Ilość zużytych opakowań: wciąż ta sama