RefectoCil, Augenbraune & Wimpernfarbe (Farba do brwi i rzęs)

RefectoCil, Augenbraune & Wimpernfarbe (Farba do brwi i rzęs)

Preparat przeznaczony do użytku profesjonalnego, zawiera diamnotolyene. Może wywierać reakcje alergiczne, podczas zabiegu używać rękawiczki ochronne.
Farba jest dostępna w 4 kolorach:
1-czarny,
2-granatowy (granatowa czerń),
3-brązowy,
4-grafitowy.
5-fioletowa
Czarną używamy przede wszystkim do farbowania rzęs, brązowa i grafitowa zalecana jest do farbowania brwi. Farbując włoski farbą RefectoCil otrzymujemy oryginalny, utrzymujący się przez wiele tygodni kolor.
Do przygotowania farbki potrzebny jest płyn stabilizujący RefectoCil Oxidant (może być zwykła woda utleniona 3%). Mieszamy za pomocą szpatułki 2 cm farby z ok. 10 kroplami ww. płynu i nakładamy szpatułką na rzęsy i brwi.
Czas oddziaływania farby wynosi od 5-10 minut, po upływie dłuższego czasu otrzymujemy ciemniejszy efekt. Farbę zmywamy ciepłą wodą z mydłem.
Farba jest w tubce 15 ml, w kartoniku, z dołączoną szpatułką.

żel
Trwałość
do kilku myć
farby, henny

Super efekt, ale tylko na parę dni.

Byłaby idealna gdyby efekt utrzymywał się dłużej. Henna jest gęsta, używam do jej rozcieńczenia wody utlenionej gdyż nie ma dołączonego do opakowania aktywatora. Posiadam kolor 3 brąz, który na brwiach po ufarbowaniu nie wygląda rudawo. Henna dobrze łapie kolor zarówno na brwiach jak i na skórze. Trzeba nauczyć się dobrych proporcji w farbowaniu, ponieważ gdy wyjdzie nam za gęsta konsystencja produkt nie będzie lepił się do skóry, nie załapie koloru równomiernie. Henna jak każda troszkę ciemnieje po kilku godzinach, a kolor utrzymuje się na skórze do 2 dni, na włosach max 4 dni. Kupuję ją w drogeriach internetowych, nigdzie nie widziałam jej stacjonarnie. Starcza na długo, jest wydajna.

Bardzo fajna henna

Mam delikatne i niezbyt widoczne brwi . Nie umiem ich ładnie pomalować i mi się w sumie nie chce . Mam grzywkę więc robię henną brwi co dwa tygodnie i efekt jest bardzo fajny . Henna równomiernie pokrywa włoski i skórę . Jest trwała i bardzo wydajna . Czarną hennę używam czasem do rzęs i też ładnie się barwią. Oczy szczypią jak henna się do nich dostanie dlatego trzeba być ostrożnym i precyzyjnym. W skrócie bardzo polecam . Jak kupicie to na pewno będziecie zadowolone

Marna henna

Kolor wychodzi ok, konsystencja nie jest dobra, ciężko się nakłada przez co czasami trzeba ponowić aplikacje bo nie udaje się zafarbować dokładnie w każdym miejscu. Po 3-4 dniach henna znika a więc trwałość fatalna.

Henna

Używam od czasu do czasu do brwi. Konsystencja kremowa, dobrze się ją nakłada. Trzeba to zrobić w miarę dokładnie żeby uzyskać równy efekt. Tubka spora, bo aż 15ml. Nie powoduje u mnie uczulenia, ani innych negatywnych efektów. Utrzymuje się tak ok. tygodnia. Dostępna w kilku kolorach. Cena w porządku, dostępność produktu również.

Nie ma sobie równych

Bardzo łatwa w użyciu, higieniczna, nie pozostawia brzydkich śladów na skórze. Rewelacyjna zarówno do brwi jak i do rzęs, nie podrażnia skóry. Szeroka gama kolorystyczna przez co staje się idealna dla wszystkich zarówno ciemnych i jasnych rudości włosów i ciepłych oczu przy jasnej oprawie.

W porównaniu do innych produktów ten przypadł mi najbardziej du gustu, ponieważ długo się utrzymuje kolor, łatwo się z nim obchodzi, kolor szybko chwyta, wygodne opakowanie i jeszcze nie zrobiłam sobie nim krzywdy. :)

Nic szczególnego

Szukałam czegoś trwalszego niż henna Delia, której do tej pory używałam. Produkt jest tak popularny, że miałam chyba wobec niego zbyt duże wymagania. Niestety dla mnie konsystencja jest dziwna (trudno łączy się z wodą utlenioną), kolor - ok, jasny brąz (mogłam wziąć ciemniejszy). Efekt jest nierównomierny (widać szczególnie na skórze). Trwałość - gorsza niż wspomniana henna Delia. Po kilku dniach nie widziałam śladu po hennie. Żałuję zakupu, bo nie wniósł nic nowego do moich brwi :)

polecam

henna jest łatwa w przygotowaniu i aplikacji, wybrałam kolor naturalny brąz i okazał się idealny do blond włosów. Henna ma kremową konsystencję, łatwo się rozprowadza, dobrze farbuje brwi i rzęsy, niczym nie ustępuje farbowaniu w salonie kosmetycznym. Produkt jest wydajny, wystarcza na wiele miesięcy.

Najlepsza jakiej używałam

Zacznę od tego, że żadna henna do brwi nie trzyma się u mnie niewiadmo jak długo. Ta akurat trzyma się około 1 tydzień, 2 dni po jej zrobieniu faktycznie brwi są fantastyczne, ale później dość szybko znika. Nie odejmę jej za to gwiazdek, ponieważ i tak nie znalazłam lepszej i nie zamierzam szukać. Henna barwi nie tylko włoski, ale także skórę przez co daje efekt zagęszczenia brwi. Ciężko znaleźć ją stacjonarnie, zostaje kupowanie przez internet. Jest bardzo wydajna, mnie wystarcza na około rok.

Najlepsza henna

Najlepsza henna jaką używałam do tej pory, a przetestowałam już wiele. Brwi mam bardzo jasne wręcz niewidoczne, a ta henna barwi je bardzo dobrze
nadając ładny odcień i nie farbując przy tym nieestetycznie skóry. Kolor jest trwały, a przygotowanie mieszanki jak i sama aplikacja są banalnie proste. RefectoCil ma w swojej ofercie również wody utlenione lub żele dedykowane do stosowania z hennami, jednak ja swoją farbkę rozrabiam ze zwykłą wodą utlenioną 3%.

RefectoCil

Najlepsza henna jaką używałam bardzo szybko łapie kolor na moich brwiach oraz rzęsach. Kolor jest naprawdę trwały oraz wydajny wystarczy niewiele a wytacza mi na zapikowaniu obu brwiach i jeszcze mi zostaje.

Najlepsza henna

To najlepsza henna jaką kiedykolwiek używałam, a używałam już wiele...
Łatwa w przygotowaniu i nałożeniu. Trzyma się ok półtorej tygodnia. Nie uczula. Piękny naturalny wygląd

mam bardzo mieszane odczucia

Ile ja czasu przymierzałam się, żeby kupić RefectoCil i w końcu dostałam tą farbkę gartis do większego zamówienia w jakiejś drogerii internetowej.
Brwi i rzęsy farbuję od kilku lat, dlatego bardzo chciałam przetestować jak sprawdzi się ta kultowa farbka.
Już tego samego dnia wzięłam się za testowanie.

Moja farbka jest w kolorze czarnym. Sama gdy chciałam kupić wahałam się między brązem a czarnym, bo czarny lepszy do rzęs a brąz do brwi, ale mógłby wyjśc rudy, więc nie wiadomo... Także cieszę się, że dostałam czarną.

Farbkę należy wymieszać z 3% wodą utlenioną. Ja zamówiłam tą z RefectoCil, ale chyba może być każda inna. Farbki wiele nie potrzeba, ale bardzo ciężko dobrze ją połączyć z wodą utlenioną, by była gładka maź. To mi się nie podoba.

Także ciężko się ją nakłada. Nakłada się nierównomiernie i zajmuje to dużo czasu. O niebo szybciej pracuje się z farbką z Syoss do brwi czy najzwyklejszą henną z Delii.

Farbkę na brwiach trzymam ok.5 min i farbuje intensywnie. Także tutaj fajnie, że nie trzeba trzymać 10/15 minut...Farbujejednak ona także skórę między włoskami i to na taki dosyć grafitowy kolor, mimo że farbka jest czarna. Nie wygląda to dobrze. Na szczęście ja robię ten zabieg po południu i na drugi dzień rano już ona ze skóry schodzi i wygląda to w porządku. Jednak od razu po zabiegu dramat.

Farbka nie trzyma się jakoś szałowo brwi, ale moje brwi bardzo szybko się wypłukują i jedna brew farbuje się dużo wolniej. Dziwne, ale to taki fakt o mocih brwiach. Tutaj efekt zadowalający jest do tygodnia. Przez pierwsze 2-3 dni wystarczy tylko żel do brwi, przez kolejne lekko poprawić cieniem a po tygodniu już pomada leci w ruch.
Natomiast bardzo dobrze trzyma się na rzęsach, nawet do 3 tygodni, więc to się chwali.

Jak ubrudzimy nią ręce to po kilku godzinach da się to całkiem zmyć, więc nie ma problemu.

Na pewno jest to bardzo wydajny produkt, jednak czy efekt jest wart takiej zabawy? Na brwiach zdecydownie nie. Także jak się kiedyś kończy, to nie zamierzam jej kupowac ponownie.