FM Group, Fine & Flat Hair Shampoo (Szampon do włosów cienkich i pozbawionych puszystości)

Szampon przeznaczony do pielęgnacji włosów cienkich, pozbawionych puszystości, trudno poddających się modelowaniu. Zawiera wyciągi z alg i aloesu, które nawilżają i nadają niepowtarzalną miękkość. Specjalnie dobrane składniki nadają włosom puszystość, optycznie zwiększając ich objętość jednocześnie ułatwiając rozczesywanie mokrych włosów, i nawilżając. Szampon pozostawia na włosach przyjemny, kwiatowy zapach.

Kupiony w: U konsultantki

Słaby

Niestety żaden szampon z lini z FM mi nie podchodzi - moze to moje włosy są jakies inne.

Mimo że wszyscy chwalą ja osobiscie nie polecam głównie dlatego ze nie pieni się i musze go duzo dać żeby cos na tej głowie sie zadziało przez co trace go dużo i nie moge powiedziec ze jest wydajny.

Jakościowo tez nie zauwazylam zeby cos super dzialo się po umyciu, jak zwykłe umycie przecietnym szamponem

Kupiony w: U konsultantki

Rewelacyjny produkt :)

Mój ulubiony szampon! :)
Jest bardzo wydajny, wystarczy tylko troche go nałożyć na włosy a piana wygląda jak byśmy wylali całą buteleczkę. Ponadto wzmocnił moje włosy, ponieważ zawiera proteiny z naturalnego jedwabiu! POLECAM

KOLEJNY ŚWIETNY PRODUKT FM GROUP !!!

Dzialanie inncyh szamponow które mialy dodac objetosci polegalo na wysuszeniu wlosow co rzeczywiście dodawalo im "sianowatej" objetosci.
Po przygodach wlasnie z takimi nie liczyłam na nic pozytywnego. (+biorac pod uwagę moje rozjaśnione prawie do białego wlosy)
Ten szampon działa zupełnie inaczej
wlosy sa delikatne jak piórko- nie sa przyklapnięte tylko "unosza" się
Oczywiście stosuje odzywke z tej samej serii
Niesmowity jest tez zapach bardzo orzewiajacy, swiezy , który utrzymuje się do następnego mycia
Nie ma problemu z rozczesaniem wlosow

Używam tego produktu od: MIESIACA
Ilość zużytych opakowań: W TRAKCIE 2 OPAKOWNIA

Nie obciąża cienkich włosów.

Kupiłam ten szampon, bo chciałam odpocząć od ziołowego szamponu Farmony. Szukałam czegoś nieobciążającego do włosów cienkich.

Konsystencja szamponu żelowa, bardzo dobrze się go dozowało z opakowania.

Szampon ma przyjemny, delikatny, kwiatowy zapach.

Jeśli chodzi o użytkowanie i działanie byłam bardzo zadowolona. Szampon świetnie oczyszczał włosy, podczas spłukiwania włosy charakterystycznie skrzypiały pod palcami.

Po wyschnięciu włosy były miękkie, lekkie. Nie zauważyłam zwiększenia objętości.

Zwykle nie miałam problemu z rozczesywaniem włosów po użyciu tego szamponu, jednak co jakiś czas używałam odżywki.

Uważam, że to dobry szampon dla cienkich włosów. Warto wypróbować :) Moim zdaniem minusem jest tylko cena.

Używam tego produktu od: marzec - lipiec 2014
Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania 300ml

przyjemny...

Powiem szczerze że ten szampon jest bardzo przyjemny i skuteczny! Włosy po nim są świetnie oczyszczone i ładnie puszyste... co do miękkości to nie jestem pewna czy zawdzięczam to właśnie mu, gdyż podczas mycia i spłukaniu szamponu włosy wydają się sztywne i toporne w dotyku! Dosłownie bez odżywki nie podchodz! Już nie raz mówiłam sobie "tym razem wypróbujesz bez odżywki" itp., ale po prostu nie mogę się przemóc... mam wrażenie że jak jej nie użyje to włosów nie rozczesze (a mam zwyczaj mycia głowy na stojąco, włosy są za ramiona i uwielbiam je czochrać podczas mycia ;))

Sam zapach szamponu rewelacyjny :) Opakowanie również przyjemne - proste i wygodne. Konsystencja nie spływa perfidnie z dłoni, ale produkt słabo się pieni :/ oraz nie jest nic a nic wydajny! Ja naprawdę muszę sporo go nałożyć aby umyć nim włosy... Na szczęście nie muszę myć ich bardzo często bo wystarcza że umyje włosy co 3dni, ale jakbym myła codziennie to na 2tygodnie nie starczyłby.

Jednak bardzo polubiłam go :) Jest to jeden z tych szamponów który świetnie oczyszcza włosy, przez co dłużej wyglądają świeżo i ładnie! Odkąd go stosuje rzadziej używam prostownicy - włosy mimo że dostały objętości to na końcach wyglądają zdrowiej (są gładkie i prostsze). A efekt objętości-puszystości włosów jest rewelacyjny! Nie jest to jakiś byle jaki pusz na głowie, ale jakby wygładzenie włosa z podniesieniem u nasady... włosy jak z okładki. Mam cienkie i bardzo delikatne włosy, a ten szampon radzi sobie z nimi świetnie! Włosy po jego zastosowaniu lepiej i ładniej się układają oraz wyglądają na zdrowsze.

Plusy:
+ opakowanie
+ działanie... bardzo skuteczny! Nadaje włosom objętości, nie obciąża ich i świetnie oczyszcza...
+ zapach
+ nie podrażnia, nie uczula
+ dostępność
+ włosy łatwiej się układają
+ efekt czystych, zdrowych włosów na dłużej
+ idealny do cienkich, delikatnych włosów

+/- wydaje mi się że bez odżywki przy tym szamponie się nie obędzie aby rozczesać włosy, gdyż są mega oczyszczone

Minusy:
- wydajność

POLECAM POLECAM POLECAM...

Używam tego produktu od: ok 1 miesiąca

Świetny

Szampon dostałam w prezencie od mamy. Mówiła,że kosztował chyba koło 20 zł,więc na pewno jak skończę sobie kupię.
Włosy myję codziennie,a mimo to jest bardzo wydajny. Pieknie pachnie.
Przede wszystkim włosy nie przetłuszczają się tak szybko,fajnie się rozprowadza,niewielka ilość wystarczy. No i co ważne nie obciąza moich cieńkich włosów.
Moje włosy niestety bardzo trudno rozczesać,a ten szampon zupełnie ich nie splątuje mimo że mają to w naturze:D Dodatkowy plus.

Używam tego produktu od: miesiaca

Rewelacja

Mam bardzo cienkie włosy. Próbowałam wielu różnych szamponów, które miały zwiększać ich objętość, ale dopiero szampon firmy FM Group mnie zachwycił. Pięknie pachnie i nie obciąża włosów. Przez cały dzień są puszyste i nie opadają. Wygląda jakby było ich więcej niż w rzeczywistości :)

Używam tego produktu od: styczeń 2013
Ilość zużytych opakowań: 3 x 200 ml

świetny

Plusy:
- nieźle się pieni,
- zapach delikatny długo utrzymuje się na włosach,
- włosy sa puszyste, błyszczące, ożywione, blyszcza się,
- prosta buteleczka.

Minusy:
- cena.

Używam tego produktu od: 1, 5 roku
Ilość zużytych opakowań: używam regularnie od 1, 5 roku 1 lub 2 buteleczki w miesiącu

Rewelacja

Dlaczego daję 5 gwiazdek? Bo nie ma możliwości 6. Miałem problemy z włosami, wypadały mi, łamały się itd używam tego szamponu już ługo i ciagle widzę nowe super efekty.

Używam tego produktu od: lipca 2012
Ilość zużytych opakowań: 200 ml ma jeden ja kupiłem dopiero drugi a myję włosy każdego dnia

cudowny

Szampon cudownie pachnie i sprawia że włosy stają się mięciutkie i puszyste.Łatwiej ułożyć fryzurkę bo włosy stają się podatniejsze na układanie.Ja mam cienkie włosy do tego szybko się przetłuszczają ale po użyciu tego szamponu włosy stają się takie mięciutkie i długo pachną

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania