Lovely, Cracking Magic Special Effect Nail Polish (Pękający lakier do paznokci)

Lovely, Cracking Magic Special Effect Nail Polish (Pękający lakier do paznokci)

Pojemność 8,5 ml

Lakier dający modny efekt pęknięć. Tworzy wzorki niepowtarzalne bez mozolnego zdobienia. Nowość marki Lovely.

Cena: 8,89zł / 8,5ml
/s/

raczej nie

Mam 3 te lakiery i ze wszystkimi dzieje się to samo..
A dokładnie chodzi o to, że od razy po otwarciu lakier ma świetną konsystencję, malujemy dwa paznokcie i zaczyna gęstnieć, gęstnieć i jeszcze bardziej gęstnieć, aż robi się z niego glut.:\\
Przy kolejnym użyciu jest to samo, wiem że da się to załatwić tym żeby zakręcać go co jakiś czas ale ja nie mam czasu się w to bawić.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie używania

Średni

Zalety;
- śliczny efekt pękających paznokci,
- ładne kolory.

Wady:
- długo schnie,
- trzeba mieć wprawę, aby pomalować paznokcie,
- szybko (po kilku mc) zrobił się gęsty i nie nadaje się do użytku.

Używam tego produktu od: kilku mc
Ilość zużytych opakowań: 1- 7 ml

Fajny efekt

Lakier dostałam gratis podczas zakupów. Sama napewno bym po niego nie sięgnęła.
Bardzo lubię malować paznokcie, ale jestem dość niecierpliwa :D
Tym lakierem maluję zazwyczaj tylko dwa paznokcie.
Na początku kiepsko szła mi praca nim, ale już mam wszystko wyćwiczone i przetestowane. Dlatego najpierw napiszę kilka wskazówek i dodaję zdjęcie z efektem, który uzyskuję :)

Moje wskazówki:
- lakier, który jest pod spodem, musi być idealnie wyschnięte, inaczej przy pękaniu tego lakieru ten spodni też się rozejdzie i będzie widać paznokieć. Zazwyczaj oczekuje ok 1h
- lakieru na pędzelka musi być sporo, zazwyczaj obcieram tylko jedną stronę o opakowanie :)

Ocena lakieru
Zacznę od efektu, naprawdę przyzwoity, matowy
Szybko schnie
Trwałość...zależy od lakieru pod spodem

+/-
Pędzelek. Biorąc pod uwagę to, że trzeba malować bardzo szybko, mógłby być szerszy

Gęstnieje. Od początku był gęsty, ale jest coraz bardziej, czasami sprawdzam po prostu czy nie zasechł :D
Trzeba szybko rozprowadzać
Położony na niedoschnięty lakier nie schnie i rozmazuje się

Podsumowując: lakier dający naprawdę fajny efekt, mimo iż nie jestem do niego do końca przekonana, nie kupiłam go i nie kupiłabym go.
Na zdjęciu w połączeniu z Lovely Nude

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

całkiem ok na początku

jako maniaczka nowości musiałam.go kupić.
Posiadam kolor czarny. Trzeba było go sporo nałożyć aby powstał ładny wzorek i bardzo szybko bo zastyga.a poprawić się tego już nie da. Obecnie już całkiem "zgluciał" i nie nadaje się do użytku a mam jeszcze pól buteleczki . szkoda

Używam tego produktu od: wakacji 2013
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Tylko do wzorków

Nie nadaje się do malowania po całym paznokciu. Nie możliwe jest by nim ładnie równo pokryć całą płytkę, choćby nie wiem jak sie człowiek starał.

Używam tylko i wyłącznie do wzorków, robię pasek przez całą długość paznokcia w zdłuż lub w poprzek... To jedyny sposób by wykorzystać ten lakier, poza tym bardzo szybko sie starzeje, wysycha.

Pędzelek jest z tandetnego włosia, niszczy sie bardzo szybko, podmieniłam pędzelek z innym lakierem.

To nie lakier - to MASAKRA!!!!!!!!!!!!

Kupiłam, bo potrzebowałam pękacza w kolorze srebrnym. Dziś żałuję tego zakupu! To nie jest lakier to jest masakra!!!!! A dlaczego? Ponieważ lakier zasycha w ohydnego gluta już na pędzelku zanim wyląduje na paznokciu! Jak już szczęśliwie pomaluję nim paznokieć ciągnie się niemiłosiernie! Dodatkowo jest nietrwały. Jednak najbardziej zdziwiło mnie to, że lakier zasechł w buteleczce mimo dobrze dokręconej buteleczki!!!!
Nigdy więcej!!!! Jedyny plus to to, że nie kosztuje majątku i jest wiele kolorów do wyboru.

Używam tego produktu od: Półtora roku
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Wrogowi bym nie poleciła!

Kupiłam ten lakier bardzo dawno, kiedy dopiero zaczynał sie szał na pękające lakiery. Gdy tylko zobaczyłam go w drogerii, wiedziałam, że będzie mój. Wzięłam kolor biały. Jakie było moje przerażenie, kiedy ujrzałam moje paznokcie. Wyglądało to , dosłownie, jakbym pomazała sobie kolorowy lakier korektorem.Próbowałam malować go na różne lakiery, ale zawsze wyglądał tak samo źle albo jeszcze gorzej. Pęknięcia również nie były zadowalające-bardzo ubogie. Po kilku próbach skończył w koszu.
Nigdy więcej żadnego lakieru z Lovely!!!

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Nie warto nawet zerkać w jego stronę na sklepowej półce

Tak jak moje przedmówczynie powiem, że lakier jest okropny! Niewart swojej ceny i wogóle jakby za darmo go dokładali do czegoś to też bym go nie chciała. Mam odcień zielony (03) i jest to najgorszy lakier jaki miałam w życiu!
Minusy:
- ciężko go nałożyć bo albo nakłada się go zbyt dużo i nawet się smuga nie zrobi albo za mało i co prawda widać coś "ala" pęknięcie ale wygląda to żałośnie i napewno nie estetycznie
- pęknięć praktycznie nie ma, nazwałabym to smugami, plamami, ciężko to nawet określić ale na paznokciach wygląda okropnie
- kolor jest matowy i blednie dosyć szybko
- długo schnie i szybko się ściera

Szczerze mówiąc nie zauważyłam żadnych plusów. Cena może i nie najwyższa ale i tak niewart tyle.

Ilość zużytych opakowań: 1 praktycznie całe i więcej napewno nie kupię

Nie wart nawet złotówki

Zupełnie nietrafiony produkt. Na liście moich top najgorszych kosmetyków kolorowych, mieści się w pierwszej trojce. Nie mam pojęcia co producent sobie myślał, wypuszczając taki bubel na rynek. Pęknięcia? Po ciężkich próbach pojawia się na paznokciu coś w rodzaju gęstych i grubych plam. Po kilku dniach lakier tak fatalnie zasycha w buteleczce, że nie da się z nim zrobić kompletnie nic, oprócz wyrzucenia do kosza.
Nie polecam i tak jak w tytule, nie wart jest ani jednej złotówki!

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Nie dla mnie...

Niestety nie sprostał moim wymaganiom...
Minusy:
- bardzo szybko robi się gęsty i zaschnięty, co uniemożliwia aplikację
- efekt pęknięcia uzyska się po nałożeniu wieeelu warstw
- szybko się odpryskuje i jest nietrwały
Plusów nie zauważyłam, może jeśli chodzi o gamę kolorystyczną, to jest całkiem spory wybór kolorów.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Nie polubiliśmy się.

Powiem tak, przy dwóch pierwszych użyciach był fajny, ale potem nie dałam rady go już nałożyć, bo był za gęsty i wyschnięty... Pękać pęka, długo schnie, zawiodłam się na nim.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

beznadziejny

Kupiłam, bo chciałam spróbować pękającego lakieru
Mój kolor- sebrny
Efekt- do bani!

Lakier wygląda bardz0 nieestetycznie. Ciężko się go nakłada.
Próbowałam nakładać go więcej lub mniej.
Za każdym razem efekt był nieprzewidywalny i brzydki. Nie nauczyłam się go stosować.
Okropnie śmierdzi i długo wysycha.
Gruba, szorstka tekstura.

Używam tego produktu od: uzyłam kilka razy
Ilość zużytych opakowań: jedno zmarnowane