Playboy, Play It Sexy, Perfumed Body Mist (Mgiełka do ciała)

Playboy, Play It Sexy, Perfumed Body Mist (Mgiełka do ciała)

Mgiełka do ciała dający lekki i bardzo przyjemy zapach, o lekkiej formule.

uzupełnienie perfum
zapachowa
w sprayu
100 – 250ml, 50 - 100ml

Słodka mgiełka do ciała

Opakowanie jest lekkie i wygodne, w sam raz do torebki.

Mgiełka ma słodki kwiatowo-owocowy zapach. Jest bardzo przyjemny, zwłaszcza na wakacyjny ciepły dzień.

Zapach nie utrzymuje się zbyt długo na skórze, jednak jest to jedynie mgiełka do ciała i nie należy oczekiwać od niej niesamowitej trwałości.

Mgiełka

Prawie zapomniałam o jego istetniu! Uwielbiam używać mgiełek przed snem, fajnie mi się przy takich zapach zasypia a rano jeszcze czuć tą mgiełke.
Jak dla mnie zapach jest bardzo zmysłowy, taka mieszanka kwiatów ze słodyczą.

Lubię

Mgiełka bardzo ładnie pachnie, a zapach jak na mgiełkę utrzymuje się wystarczająco długo; jest zmysłowy i odrobinę słodki, ale nie duszący. Jednak po czasie może się znudzić. Jest lekka, sprawdzi się na ciepłe pory roku, ale nie tylko.
Opakowanie to plastikowa butelka o pojemności 200 ml, przez co mgiełka jest bardzo wydajna. Atomizer bez problemu rozpyla produkt.

Piękny zapach

Uwielbiam perfumy z tej serii. Mgiełka ma ten piękny zapach taki delikatny .Zapach jest słodki i kobiecy. Duże opakowanie wystarcza na długo. Opakowanie nie jest zbyt duże wiec bez problemu zmieści się do torebki.

Piękny zapach

Używam tej mgiełki do ciała od bardzo dawna i muszę powiedzieć, że jest naprawdę świetna. Uwielbiam zapach słodkie i ona akurat taka jest. Trzy razy dziennie jej używam i zapach towarzyszy mi przez cały dzień. Na noc też jej używam, a ona jest taka wydajna :)

Must have w trakcie lata

Uwielbiam mgiełki do ciała w szczególności latem lub w cieplejszych dniach, ponieważ są lekkie, delikatnie, nie czuć takiego efektu obciążenia na ciele i pozostawiają przyjemny zapach.

Dokładnie tak tez sprawdziła się ta mgiełka, którą miałam już kilka razy. Zapach utrzymuje się w miarę długo i jest śliczny, słodki lecz nie duszący. Jest to świetne odświeżenie na lato. Przyda się każdej kobiecie. Mieści się w małym, plastikowym opakowaniu, które możemy zmieścić do torebki.
Mgiełkę z reguły psikam na ciało. Polecam wypróbować.

Jest super

Ma bardzo ładny zapach. Utrzymuje się dość długo. Cena jest odpowiednia do jakości produktu. Nie wszystko co dobre musi być drogie. Buteleczka też jest ok.

Szybkie odświeżenie

Mgiełki są świetną alternatywą na lato aby się szybko odświeżyć jednocześnie otulając się ulubionym zapachem na dłużej ponieważ wbrew pozorom zapach jest trwały. Playboy poza perfumami wypuścił też serię mgiełek w tych samych zapachach więc można stworzyć sobie zestaw.

Opakowanie praktyczne, wygodne w użytkowaniu z widocznym na etykiecie logiem króliczka charakterystycznym dla marki. Aplikator bardzo dobrze rozpyta kosmetyk, nie przelewa i nie pryszcze byle jak, chlapiąc dużą ilością. Wręcz przeciwnie bardzo ładnie tworzy lekką mgiełkę, która delikatnie rozprowadza się po całym ciele czy włosach w zależności od tego jak pryskamy. Nie pozostawia plam, szybko się wchłania.

Zapach jest identyczny jak perfumy i bardzo trwały jak na mgiełkę. Przez wiele godzin nadal czułam ją na ciele i włosach. Słodki, wyraźny, kobiecy i elegancki na swój sposób. Mi się podoba ponieważ lubię zapachy tej marki więc i nic dziwnego że mgiełka tez przypadła mi do gustu.

Można je nabyć w wielu drogeriach więc z dostępnością nie ma kłopotu a w promocji cena jest naprawdę okey. Mgiełka jest wydajna i daje szybkie odświeżenie i orzeźwienie. To dobra alternatywa dla perfum żeby zapach nie był zbyt ciężki np. latem.

polecam

Mgiełka ładnie pachnie- kobiecy, zmysłowy, słodkawy zapach, który ma coś w sobie. Pasuje mi na wiosenne i letnie dni. Uważam, że jak na mgiełkę zapach jest trwały.

Jedna z lepszych mgiełek

Szukając jakiegoś produktu do szybkiego odświeżenia trafiłam na mgiełkę Playboy. Po szybkom wypróbowaniu, wylądowała w koszyku i kupiłam ją z promocji za 15 zł. Opakowanie nie jest zbyt duże, więc na stałe zagościła w mojej torebce. Dodatkowo, osłonka na rozpylacz chroni przed wyciekiem na dobytek z torebki;)
Zapach bardzo mi się spodobał, jest taki świeży i energiczny. Po spryskaniu ciała utrzymuje się przez parę godzin, a na włosach i ubraniach dużo dłużej:) co najważniejsze, nie uczula i nie wysusza skóry, a także nie brudzi ubrań. Jest też bardzo wydajna.
Na pewno do niej wrócę.

Dla mnie ok

Uwielbiam perfumy z tej serii. Mgiełka ma ten piękny zapach tylko trochę delikatniejszy. Świetna do torebki żeby w ciągu dnia się nią spryskać. Zapach jest słodki i kobiecy. Duże opakowanie wystarcza na długo.

Śliczna lecz nie trwala

Śliczna mgiełka którą ma cudowny zapach. Idealny na wieczór... Ale niestety nie trwały... stosuje go na ciało A później z tej serii pilam się jeszcze perfuma. Nie wiem czy to choć trochę daje lepszy efekt zapachu Ale ja mam słabość do Mgiełek uwielbiam je :-)