Garnier, UltraLift, Krem na noc przeciwzmarszczkowo-ujędrniający

Garnier, UltraLift, Krem na noc przeciwzmarszczkowo-ujędrniający

Czy krem na noc, przeciwzmarszczkowo-ujędrniający Garnier UltraLift jest stworzony dla mnie?
Tak, ponieważ nie wszystkie zmarszczki są jednakowe. Bardziej wyraźne zmarszczki tworzą się tam, gdzie skóra jest bardziej narażona na skurcze: oczy, czoło usta.Czym się wyróżnia?
Teraz Garnier Lift zmienia się w Garnier UltraLift, na noc, nowy krem na noc, przeciwzmarszczkowo-ujędrniający, prawdziwie naturalne rozwiązanie, aby opóźnić zastrzyki! Jego nowa formuła zawiera 10 razy więcej dermo-relaksującego imbiru, aby dogłębnie rozprostować nawet wyraźne zmarszczki. Ponadto podczas Twojego snu odpręża rysy, aby skóra była bardziej jędrna i gładka już po przebudzeniu.
Jak działa? Wybrany spośród setki aktywnych składników, dermo-relaksujący imbir jest obdarzony skutecznością przeciwzmarszczkową. Jest w stanie przeciwstawić się mikroskurczom dermicznym u źródła zmarszczek, aby je dogłębnie rozprostować. W połączeniu z wygładzającym wyciągiem z wiśni, w 100 procentach naturalnego pochodzenia, zapewnia działanie kremu na powierzchni skóry. Ta nowa formuła optymalizuje regeneracyjny wpływ snu na skórę.
Rezultat: już po przebudzeniu, Twoje zmarszczki są rozprostowane, a rysy odprężone. Po miesiącu zmarszczki, nawet te wyraźne, są wypełnione i Twoja skóra odzyskuje swoją jędrność.

Tak !

Bardzo lubie ten krem.
Co prawda zazwyczaj uzywam go po nalozeniu jakiegos serum, ale moim zdaniem jest to, ze sredniej polki, jeden z lepszych kremow (wersje na dzien z fitrem uzywam rowniez czesto).
Dobrze nawilza, odswieza skore, skora rano jest odzywiona, za ta cene o wiecej prosic nie mozna.

Zazwyczaj uzywam go w przerwie pomiedzy bardziej aktywnymi specyfikami (kiedy juz nie chce mi sie szukac nowosci, lub che zaoszczedzic troche, a czuje, ze cera jest w dobrym stanie) dla mnie to krem o lagodnym dzialaniu, jezeli go nie wycofaja na pewno jeszcze nie raz do niego wroce.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: nie policze, sporo, tymbardziej, ze tez go uzywam czasami jako maseczki

Niezły kremik za przystępną cenę

Krem lekki,nie zapycha. Przyjemnie pachnie. Fajnie się rozprowadza zostawiając delikatny film na twarzy. Minusem jest jego dosyć silne działanie.,niekoniecznie przekładające się na zmniejszenie zmarszczek. Otóż ,krem szczypie i po nałożeniu odczuwa się "jego pracę" .Używałam go naprawdę długo (około 3 lat) ale teraz odstawiłam go ze względu właśnie na owo szczypanie. Bardzo długo mi dobrze służył i mimo wszystko polecam,bo buzia rano jest wygładzona i świeża.

Ilość zużytych opakowań: około siedmiu

Fajny ale zapycha

Krem ma lekką konsystencję - łatwo się aplikuje i przyjemnie wchłania zostawiając na twarzy delikatny film. Prawdopodobnie działa nieźle (używam na dzień kremu z tej samej serii i bardzo mi służy), jednak zapycha mnie potwornie. Po dwóch tygodniach z tym kremem czułam się znowu jak nastolatka (niestety nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu... Krostki, czerwone pryszczyki no i grudkowate wągry - tragedia). Po odstawieniu - wszystko zniknęło jak ręką odjął. Może jeszcze dam mu kiedyś szansę ale na razie mi się nie spieszy..

Po prostu ok

Używam tego kremu przez dwa miesiące i już kończę słoiczek, więc wystawiam recenzję.
Na plus: przyzwoita cena, niezły zapach, przyjemne uczucie na skórze po aplikacji, gładkość
Minusami są dla mnie: brak efektów w kwestaich zmarszczkowych oraz szczypanie produktu w oczy (a bardzo się staram, by ich nie dotykać...).